Univerzálny momentový kľúč

Kód: DS17014484 DS41787290 Zvoľte variant
€30,99 / ks
Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Variant

 

Vysokokvalitný momentový kľúč je univerzálny nástroj na uťahovanie a povoľovanie skrutiek a matíc rôznych veľkostí. Disponuje minimálnym krútiacim momentom 5 Nm a maximálnym krútiacim momentom 25 Nm.

Tento multifunkčný račňový kľúč umožňuje pracovať s rozmanitými typmi matíc, skrutiek a hákov, vrátane štvorcových, šesťhranných a motocyklových matíc.

Vybavený otočným dizajnom, tento špeciálny momentový kľúč poskytuje maximálnu pohodlnosť pri používaní a umožňuje pracovať s väčšou presnosťou. Jeho dynamometer vám umožňuje sledovať krútiaci moment, ktorý aplikujete na skrutkový spoj, a tým tiež zabezpečiť jeho presné uťahovanie.

S račňou, ako aj pravým i ľavým tlačidlom vám tento momentový kľúč umožňuje jednoduché a rýchle uťahovanie a povoľovanie skrutkových spojov.

Tento multifunkčný momentový kľúč je odolný voči opotrebeniu a jeho malé rozmery a nízka hmotnosť umožňujú jeho pohodlné prenášanie a použitie na rôznych miestach. Navyše je dodávaný v bezpečnom, skladnom a praktickom puzdre.


 

NÁŠ TIP

Tu ponúkame špeciálnu gola sadu s račňou.

Pozrite sa na ďalšie skvelé produkty pre kutilov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

VYSOKOKVALITNÝ MOMENTOVÝ KĽÚČ

Chcete mať v rukách nástroj, ktorý vám pomôže uťahovať a povoľovať rôzne skrutkové spoje bez toho, aby ste museli kupovať viacero nástrojov? Vysokokvalitný momentový kľúč je presne to, čo hľadáte. S týmto univerzálnym nástrojom môžete pracovať so štvorcovými, šesťhrannými i motocyklovými maticami a hákmi, čím si ušetríte čas a peniaze.

 

 univerzalny-momentovy-kluc

UNIVERZÁLNOSŤ

Tento vysokokvalitný momentový kľúč je veľmi univerzálny. Dokonalo vám umožní pracovať s rôznymi typmi matíc, skrutiek a hákov, napríklad:

 • štvorcové skrutky
 • šesťhranné skrutky
 • háky
 • matice motocyklov

 

PRENOSNÝ A ODOLNÝ

Multifunkčný momentový kľúč sa ľahko prenáša a je odolný voči opotrebeniu. Jeho malé rozmery a nízka hmotnosť umožňujú jeho pohodlné prenášanie a použitie na rôznych miestach.

 

POHODLNÉ POUŽITIE

Tento špeciálny univerzálny račňový kľúč sa používa veľmi jednoducho. Jeho otočný dizajn zvyšuje pohodlie pri používaní a umožňuje vám pracovať s väčšou presnosťou.

 kluc-momentovy

 

JEDNODUCHÉ NASTAVENIE KRÚTIACEHO MOMENTU

Aj jednoduché nastavenie krútiaceho momentu umožňuje skutočne presné použitie kľúča. Uzáver uzamknete v smere „LOCK“ a uvoľníte v smere „UNLOCK“. Momentový kľúč je tiež vybavený dynamometrom, ktorý vám umožňuje sledovať krútiaci moment, ktorý aplikujete na skrutkový spoj, a tým zabezpečiť jeho presné uťahovanie.

 

PRAKTICKÉ ŠPECIFIKÁ NÁSTROJA

Vďaka špecifikácii s minimálnym krútiacim momentom 5 Nm a maximálnym krútiacim momentom 25 Nm môžete s týmto kľúčom pracovať s rôznymi veľkosťami skrutiek a matíc. Momentový kľúč je vybavený pravým a ľavým tlačidlom, a račňovou hlavou, čo umožňuje jednoduché a rýchle uťahovanie a povoľovanie skrutkových spojov.

 

BEZPEČNÉ PUZDRO PRE OCHRANU NÁSTROJA

Momentový kľúč je dodávaný v bezpečnom puzdre, ktoré zaistí jeho bezproblémové prenášanie i skladovanie. Tento praktický multifunkčný kľúč s račňou zároveň zostane chránený pred prachom a inými nečistotami.

 

 jedinecny-momentovy-kluc

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • materiál: oceľ, chróm
 • veľkosť: 1/4" alebo 1/2″
 • pravé / ľavé tlačidlo
 • račňová hlava
 • minimálny krútiaci moment: 5 (Nm)
 • maximálny krútiaci moment: 25 (Nm)
 • na uťahovanie a povoľovanie skrutkových spojov: áno
 • univerzálne: áno, pre štvorcové skrutky, šesťhranné skrutky, háky, matice motocyklov atď.
 • dynamometer: áno
 • šírka 3 cm
 • rozmery: (nastavenie dĺžky): 25,5 - 28,5 cm
 • hmotnosť kľúča: 0,6 kg
 • hmotnosť v balení: 0,8 kg
 • balenie obsahuje:
 • momentový kľúč
 • puzdro

 

NÁŠ TIP

ŠPECIÁLNA GOLA SADA S RAČŇOU

 

gola sada s račňou

 

Praktická gola sada - sada nástrčných kľúčov s račňou obsahuje kľúče rôznych veľkostí, ktoré umožňujú pohodlné a presné utiahnutie skrutiek a matícJe spoľahlivá pre najnáročnejšie práce.

 

 

KVALITNÁ MAGNETICKÁ MISKA NA SKRUTKY, MATICE A DROBNÉ NÁRADIE

 

magnetická miska na skrutky, matice a drobné náradie

 

Kvalitná magnetická miska na skrutky je ideálny pomocník do každej dielne a pre každého kutila. Od teraz sa už nemusíte báť, že sa vám vysype miska alebo že sa skrutka zakotúľa a vy ju nenájdete. Všetky tieto starosti vyrieši táto jedinečná magnetická miska.

 

 

UNIKÁTNE OCHRANNÉ PROTIPOREZOVÉ RUKAVICE

 

protiporezové rukavice-ochranné rukavice

 

Spoznajte profesionálne protiporezové rukavice, ktoré zabezpečia maximálnu ochranu vašich rúk pri práci. Vďaka špeciálnym materiálom a patentovanému spôsobu výroby sú tieto rukavice s vysokou odolnosťou proti prerezu vhodné na akúkoľvek manuálnu prácu.

 

 

MAGNETICKÝ NÁRAMOK NA NÁRADIE

 

magnetický náramok na náradie

 

Kvalitný magnetický náramok na skrutky je ideálny pomocník do každej dielne a pre každého kutila. Od teraz sa už nemusíte báť, že sa vám vysype miska alebo že sa skrutka zakotúľa a vy ju nenájdete. Všetky tieto starosti vyrieši tento magnetický náramok.

 

 

VYNIKAJÚCA SADA V KUFRÍKU S AKUMULÁTOROVÝM SKRUTKOVAČOM

akumulátorový skrutkovač-sada v kufríku

Spoznajte praktickú sadu akumulátorového skrutkovača s príslušenstvom a uľahčite si bežné práce v domácnosti, v záhrade, v garáži a podobne.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: