Nanopodložka

Kód: DS53826993
€5,99 / ks
Skladom (>5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Nanopodložka je vyrobená zo špeciálneho syntetického materiálu a dokáže nevídané veci.  Ak na nej napríklad na palubnej doske položíte mobil, nepohne sa na nej ani o milimeter, aj keby ste sa otočili na strechu. Po nanopodložce nezostávajú žiadne stopy , nie je založená na báze lepidla. Vďaka špeciálnemu materiálu udrží veci aj v kolmej polohe.

      
  • Podložka je vyrobená zo špeciálneho super nekĺzavého materiálu 
  • Vhodná na palubnú dosku auta pre držanie mobilu alebo navigácie 

     

    1x Nanopodložka


 

NÁŠ TIP

 

UNIKÁTNA KAMERA S ENDOSKOPOM

 

endoskopická kamera na mobil

 

Endoskopická mobilná vodotesná inšpekčná kamera pre Android a Windows s LED prisvietením a bohatým príslušenstvom s obrazom z kamery v reálnom čase.

 

 

UNIKÁTNY LENIVÝ DRŽIAK NA TELEFÓN

 

lenivý držiak na mobil

 

Jedinečný lenivý držiak mobilu je unikátna pomôcka pre všetkých, ktorí radi pozerajú videá, surfujú na internete či sú na sociálnych sieťach. Bezpečne a účinne pripevníte svoj mobil, držiak si nasadíte na krk a budete ho mať stále po ruke a na očiach. Nebude Vám nijako brániť pri ležaní, upratovaní, varení a iných činnostiach.  

 

 

VODOTESNÝ OBAL NA MOBIL

 

vodotesný obal na mobil

 

Ochráňte váš mobil pred vodou, snehom, prachom a zašpinením. Prinášame Vám prémiový vodotesný obal na mobilŠpeciálny vodotesný dizajn udržuje váš telefón v bezpečí, neporušený a suchý aj extrémnych podmienkach. Môžete ho používať v bazéne, pri plávaní, potápaní, lyžovaniu, kempingu, pri práci, behaní a iných činnostiach.

 

 

UNIKÁTNY OBJEKTÍV SO STATÍVOM

 

objektív na mobil

 

Využite potenciál vášho telefónu na maximum a urobte z vášho mobilu profesionálnu zrkadlovku. Jedinečný objektív pre kreatívne fotografovanie mobilom a tabletom pozdvihne vaše fotky na novú úroveň. S týmto objektívom budú Vaše fotky o triedu lepšie.

 

 

UNIKÁTNY GAMEPAD NA MOBIL

 

gamepad na mobil

 

Vyskúšajte špeciálny gamepad na mobil a užite si excelentný zážitok z hry kedykoľvek a kdekoľvekPraktickým držiakom na telefón dokážete upevniť váš smartfón priamo na herný ovládač.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: