Ortopedická stabilizačná ortéza na palec ruky

Kód: DS69868636
€16,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte jedinečnú stabilizačnú ortézu, ktorá vám pomôže pri rôznych problémoch s palcom ruky. Či už rehabilitujete po úraze, operácii, alebo sa liečite zo zápalu, s touto pomôckou to bude omnoho jednoduchšie.

Zbavte sa bolestí palca so stabilizátorom, ktorý sa dokonale prispôsobí vašim potrebám. Možnosť nastavenia veľkosti a úrovne podpory robí z tejto ortézy senzačnú individuálnu pomôcku.

Tajomstvo stabilizačnej ortézy sa ukrýva v špeciálne tvarovaných výstužiach. Jedna je kovová a mierne flexibilná, druhá je pevná. Navyše sa dá používať na stabilizáciu palca oboch rúk. To sú ďalšie dôvody, prečo je vhodná pre každého

Ortéza na palec ruky je vybavená suchými zipsami. Kým sa jeden stará o upevnenie okolo zápästia, druhý dodatočne stabilizuje prst


 

NÁŠ TIP

Pri reumatizme a zápalových ochoreniach je dôležité očistiť telo od nežiaducich látok. Vhodnou pomocou môžu byť detoxikačné náplasti.

Vyberte si z našej širokej ponuky zdravotníckych pomôcok.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

JEDINEČNÁ ORTÉZA NA PALEC RUKY - STABILIZÁTOR PALCA

Stal sa vám úraz, následkom ktorého máte nepríjemné bolesti? Pri vyvrtnutí palca, degeneratívnych zmenách, zlomeninách či zápale šliach a kĺbov je stabilizačná ortéza ideálnou voľbou. Môže vám byť nápomocná dokonca aj po chirurgickom zákroku

  • Disponuje dvomi dlahami
  • Je vhodná na stabilizáciu palca na oboch rukách
  • suché zipsy na zápästí a palci
  • Veľkosť a úroveň podpory sa dá pohodlne nastaviť
  • univerzálny dizajn

 

Jedinečná stabilizačná ortéza na palec ruky

 

AKO VÁM POMÔŽE STABILIZÁTOR

S týmto unikátnym stabilizátorom palca môžete efektívne stabilizovať kĺb a predísť tak zhoršeniu stavu, znížiť bolesti, zápal či opuch. Tiež vám môže pomôcť zvýšiť rozsah pohybu palca, čo oceníte pri vykonávaní každodenných činností.

 

DVE ŠPECIÁLNE VÝSTUŽE

Spoľahnite sa na jeho maximálnu funkčnosť. Stabilizačná ortéza na palec ruky ukrýva vo svojom vnútri dve tvarované dlahy, z ktorých je jedna pevná a druhá flexibilná

Úlohou pevnej výstuže je fixácia palca. Tá flexibilnejšia slúži na vykonávanie malých pohybov palca za účelom rehabilitácie.

 

NA OBE RUKY

Jedinečná ortéza na stabilizáciu palca je skutočne skvelým pomocníkom. Môžete ju totiž používať bez ohľadu na to, o ktorú ruku sa jedná. Je univerzálna a vhodná pre každého.

Stabilizačná ortéza na palec ruky

 

DOKONALE SA PRISPÔSOBÍ

Univerzálnosť stabilizačnej ortézy plynie aj z možnosti jej prispôsobenia. Pomocou praktických suchých zipsov nachádzajúcich sa na zápästí a palci dosiahnete, že vám sadne ako uliata. 

 

ÚROVEŇ PODPORY NA MIERU

Suché zipsy slúžia nielen na nastavenie veľkosti, ale tiež na na prispôsobenie požadovanej úrovne podpory palca. Po konzultácii s lekárom tak môžete získať presne takú rehabilitačnú pomôcku, akú potrebujete.

 

PRE MUŽOV AJ ŽENY

Stabilizátor palca má univerzálny dizajn, čo znamená, že ju môže používať naozaj každý. Svojím vzhľadom nevzbudzuje pozornosť, preto ju môžete nosiť aj do práce, na rodinné stretnutia či dovolenku.

 

Praktická ortéza na palec ruky

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Dĺžka popruhu na zápästí: 28 cm
  • Dĺžka popruhu na palci: 18 cm
  • Dĺžka ortézy od zápästia po koniec palca: 16 cm

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: