Perfektný odstraňovač zápachu a pohlcovač vlhkosti do obuvi 2 v 1

Kód: DS93179247
€12,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

S perfektným odstraňovačom zápachu a vlhkosti do obuvi 2 v 1 môžete mať svieže a voňavé topánky každý deň. 2 unikátne pilulky nielen neutralizujú zápach, ale aj účinne pohlcujú vlhkosť, udržiavajúc vašu obuv suchú a príjemnú.

Jedinečnou výhodou tohto spoľahlivého pohlcovača pachu a vlhkosti je jeho jednoduchá aktivácia a použitie.

Spoľahlivý odstraňovač zápachu a pohlcovač vlhkosti je aj originálnym dezodorantom. Vďaka tomu dokonalo udržíte vašu obuv suchú a príjemne voňavú.

S nádherným farebným prevedením v modrej a bielej a štýlovým designom bude odstraňovač zápachu do obuvi nielen praktický, ale aj vizuálny doplnok do vašej obuvi. Rozmery 9 × 3 cm zaručujú, že sa skvele prispôsobí každým topánkam.

Zbavte sa nepríjemného zápachu a starajte sa aktívne o svoje topánky s naším odstraňovačom zápachu do obuvi.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete výhodné dvojbalenie odstraňovača zápachu a vlhkosti do obuvi 2 v 1.

Vyberte si z našej ponuky výrobkov na starostlivosť o nohy, ktoré vám pomôžu dosiahnuť zdravé a spokojné nohy.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

VYNIKAJÚCI POHLCOVAČ ZÁPACHU A VLHKOSTI DO OBUVI 2 V 1

Hľadáte spôsob, ako si udržať topánky čisté aj zvnútra? Už nemusíte trpieť nepríjemným zápachom vašich topánok. S naším vynikajúcim odstraňovačom zápachu do obuvi môžete udržiavať svoje topánky, či tenisky svieže a voňavé, akoby ste ich práve kúpili.

  • neutralizuje zápach
  • pohlcuje vlhkosť

 

Jedinečný odstraňovač pachov

 

SVIEŽE A ČISTÉ TOPÁNKY KAŽDÝ DEŇ

Vysoko účinný odstraňovač zápachu a pohlcovač vlhkosti do obuvi 2 v 1 obsahuje 2 pilulky - kapsule s rozmermi 9 x 3 cm, ktoré nielenže neutralizujú zápach, ale tiež pohlcujú vlhkosť z vašich topánok. Udržiavajú tak vašu obuv suchú a príjemnú každý deň.

 

JEDNODUCHÁ AKTIVÁCIA A POUŽITIE

Jedinečnou výhodou používanie tohto spoľahlivého pohlcovača pachu a vlhkosti je jeho jednoduchá aktivácia a použitie. Stačí:

  • otočiť kapsulu
  • vložiť kapsulu do topánky
  • nechať pôsobiť

Inovačná technológia urobí zvyšok práce za vás. Po ukončení používania nezabudnite jednoducho uzavrieť pilulku a uskladniť ju na ďalšie použitie.

 

UNIKÁTNY DEZODORANT DO TOPÁNOK

Naša pilulka nie je len obyčajný dezodorantom. Je to všestranný výrobok, ktorý slúži aj ako vysúšadlo a absorbér vlhkosti.

To, čo vaša obuv skutočne potrebujete, je kvalitný spôsob vysušenia obuvi. S týmto unikátnym odstraňovačom zápachu a pohlcovačom vlhkosti do obuvi 2 v 1 budete vedieť dokonalo udržiavať vašu obuv suchúnavyše s príjemnou vôňou, ktorá sa z tejto dezodorantej pilulky uvoľňuje.

 

Jedinečný odstraňovač zápachov

 

ŠTÝLOVÝ A FUNKČNÝ DESIGN

S naším špeciálnym odstraňovačom zápachu do obuvi sa nielen že zbavíte nepríjemného zápachu, ale získate aj štýlový doplnok do svojich topánok. S rozmermi 9 × 3 cms moderným farebným prevedením v modrej a bielej skvelo zapadne do akýchkoľvek topánok.

 

AKTÍVNA STAROSTLIVOSŤ O VAŠE TOPÁNKY

Zbavte sa zápachu z topánok a udržiavajte ich v dokonalom stave s naším odstraňovačom zápachu do obuvi. Ešte nikdy to nebolo také jednoduché. Buďte aktívny v starostlivosti o svoje topánky, určite sa to odzrkadlí aj na vašom dobrom pocite pri nosení vašich obľúbených topánok.

 

KVALITNÉ MATERIÁLY

Vynikajúce výsledky dezodorančných piluliek sú dosiahnuté vďaka kvalitným materiálom pri výrobe, akým je zeolit hlinitokremičitan.

Vyskúšajte perfektný odstraňovač zápachu a pohlcovač vlhkosti do obuvi 2 v 1 a doprajte si sviežosť a vôňu zo svojich topánok.

 

Skvelý pohlcovač pachov

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Rozmery: 9 × 3 cm
  • Materiál: Zeolit hlinitokremičitan
  • Farba: Modrá a biela
  • V balení: 2 kusy

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: