Prenosný elektrický sušiak na topánky a bielizeň

Kód: DS79876040
€25,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte jedinečný prenosný elektrický sušiak na topánky a bielizeň, a vo vašom živote získate viac komfortu. Jednoducho a rýchlo si vysušíte svoje oblečenie i mokré topánky.

V sade k sušiaku sú dva páry ramien. Ramená na bielizeň a oblečenie, a ramená na topánky.

Manipulácia s unikátnym elektrickým sušiakom v tvare vešiaka je skutočne veľmi jednoduchá. Stačí zvoliť a pripevniť správny nástavec – správne ramená a zariadenie následne pripojiť k elektrickej sieti.

Špeciálnou výhodou je skladnosť tohto vynikajúceho vešiakového sušiaka. Pohodlne si ho môžete pribaliť do batožiny, nezaberá veľa miesta. Využívajte jeho výhody, či ste doma, na pracovnej ceste, či na dovolenke.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete 2-balenie elektrického sušiaku na topánky a bielizeň za zvýhodnenú cenu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

KVALITNÝ ELEKTRICKÝ SUŠIAK NA TOPÁNKY A BIELIZEŇ

Určite ste sa už stretli so situáciou, že ste si potrebovali vysušiť za pár hodín šatstvo. Ak sú radiátory vypnuté, mohol by to byť veľký problém. Riešenie teraz ponúka unikátny kvalitný elektrický sušiak na bielizeň v tvare vešiaku.

Ďalšou výhodou je, že zároveň získate aj špeciálny elektrický sušič na topánky. Tento sušič je ideálny a užitočný v každom ročnom období.

 

prenosny-elektricky-susiak-na-topanky-a-bielizen

 

SUŠENIE BIELIZNE

Vďaka jedinečnému vešiakovému sušiču si vysušíte vaše oblečenie skutočne pohodlne. Určite rýchle sušenie oceníte. Výkon sušiča je totiž 150 W, čo je ideálne pre kvalitné sušenie.

 

SUŠENIE TOPÁNOK

Skvelou pomocou je aj možnosť výmeny ramien na vešiaku. Pomocou ramien na sušenie topánok si pohodlne a rýchlo vysušíte aj vaše premočené, či spotené topánky.

 

ĽAHKO PRENOSNÝ

Tento vynikajúci elektrický sušiak na topánky a bielizne sa veľmi ľahko prenáša. Jednoducho ho rozložíte a pohodlne pribalíte do kufra. Nezaberá veľa miesta, avšak jeho využitie oceníte kdekoľvek, preto sú jeho skladnosť a nízka váha skutočne dôležité.

Na dlhšie pobyty nepotrebujete brať veľa šatstva so sebou. Stačí šatstvo preprať a pohodlne sušičom vysušiť.

 

susiak-na-topanky-i-bielizen-

 

JEDNODUCHÁ MANIPULÁCIA

Manipulovať s týmto praktickým vešiakom na sušenie oblečenia a topánok bude pre každého úplne jednoduché. Stačí zvoliť správny nástavec – správne ramená, pripevniť ich na vešiak a zapnúť zariadenie do elektriny.

 

POHODLNÉ NAPÁJANIE

Napájanie prístroja je zabezpečené jednoducho prostredníctvom pripojenia k elektrickej sieti s napätím 220 V. Nie sú potrebné žiadne batérie. Jedinečný elektrický sušiak pripojíte k elektrickej sieti a sušič začne pracovať, začne sušiť.

 

NA DOMA I NA CESTY

Spokojne využívajte všetky výhody prenosného elektrického sušiaka na topánky a bielizeň kdekoľvek. Môžete ním sušiť doma, ale si ho aj pribaliť do batožiny, ak pôjdete na pracovnú cestu, či na dovolenku. Určite tento rýchly elektrický vešiakový sušič oceníte.

 

susiak-na-topanky-aj-bielizen

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Výkon: 150 W
 • Napätie: 220 V
 • Frekvencia: 50 Hz
 • Farba: bielo-ružová
 • Rozmery:
 • Ramená na bielizeň: 8,5 cm
 • Zložené ramená do topánok: 24,5 cm
 • Vytiahnuté ramená do topánok: 44,5 cm
 • Dĺžka kábla: 190 cm

 

SADA OBSAHUJE:

 • Vešiak na ramená sušičky
 • Ramená na sušenie bielizne 2 ks
 • Ramená na sušenie topánok 2 ks
 • Originál balenie

 

NÁŠ TIP

 

SAMOČISTIACI ODSTRAŇOVAČ CHLPOV - ÚČINNÉ A RÝCHLE RIEŠENIE  

samočistiaci odstraňovač chlpov

Ste už blázniví z vysávania a odstraňovania chlpov z vášho oblečenia, kobercov alebo gauča? Odstraňovanie chlpov a vlasov vám môže zabrať veľa času. Vďaka tomuto odchlpovaču bude pre vás odstraňovanie chlpov a vlasov hračkou. Čistenie ešte nebolo rýchlejšie a jednoduchšie. 

 

 

RUČNÝ NAPAROVAČ ODEVOV

 

ručný naparovač odevov

 

Výkonný ručný naparovač odevov je účinný prístroj na dôkladné, rýchle a profesionálne odstránenie záhybov na akomkoľvek oblečení.

 

 

VRECKO NA PRANIE BIELIZNE

 

vrecko na pranie bielizne

 

Tento jedinečný vak ochráni vašu bielizeň pred potrhaním, roztiahnutím a iným poškodením a pritom zachová kvalitu čistej bielizne. Odteraz už tričká nebudú rozťahané, svetre ani iné jemné prádlo sa nepoškodí. 

 

 

MODERNÝ KÔŠ NA PRÁDLO DELENÝ

 

kôš na prádlo delený

 

Vyskúšajte praktický kôš na prádlo delený a objavíte nový moderný a jednoduchší spôsob triedenia prádla vo vašej domácnosti. Kôš jednoducho rozložíte a priebežne doň každý vhadzuje špinavé prádlo podľa farebnosti.

 

 

VÝKONNÉ LOPTIČKY DO SUŠIČKY

 

loptičky do sušičky 2 ks

 

Spoznajte jedinečné loptičky do sušičky, vďaka ktorým skrátite dobu sušenia a výrazne ušetríte energiu. Navyše, vaša bielizeň bude jemnejšia, mäkšia a vzdušnejšia.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: