Vrecúška proti zápachu a vlhkosti do topánok

Kód: DS56811580
€10,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Unikátny pohlcovač pachov a vlhkosti na dokonalé, rýchle a účinné odstránenie nepríjemných pachov a vlhkosti sa hodí do topánok, špajze, auta, skrine a iné. Dokonale absorbuje pachy a vlhkosť tak zanecháva čistý a svieži vzduch. Nie je potrebná žiadna elektrická energia, je bez akéhokoľvek zápachu a netoxický.

Nie je to mágia ale veda. Pohlcovač pachov skutočne funguje. Vďaka bambusovému uhliu viaže nepríjemné pachy a vlhkosť. Takto zabraňuje tvorbe baktérií a plesní a pomôže vám zbaviť sa zápachu.

Vrecúška sú obzvlášť vhodné do topánok, kde pomáhajú odstrániť nepríjemný zápach. Po použití ich stačí nechať hodinu na slnku a fungujú ako nové. Môžete ich používať opakovane. Najkvalitnejšie materiály sú zárukou funkčnosti a životnosti produktu.


NÁŠ TIP
 
Tu nájdete výhodné 2-balenie sáčkov proti zápachu a vlhkosti za zvýhodnenú cenu alebo 5-balenie pohlcovača pachov ku ktorému získate aj DOPRAVU ZDARMA.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

KONIEC PLESNIAM A VLHKOSTI

Prinášame Vám tieto unikátne sáčky proti zápachu a vlhkosti, ktoré sú najlepším riešením proti nepríjemnému zápachu. Špeciálne granule majú mimoriadnu absorpčnú schopnosť pre vyššiu výkonnosť. 

 

jedinecne-vrecuska-proti-zapachu-a-vlhkosti-do-topanok

IDEÁLNE DO TOPÁNOK

Chcete sa zbaviť zápachu topánok účinne, rýchlo a ekologicky? Práve pre Vás prinášame tieto vrecká proti zápachu. Dokážu dokonale odstrániť zápach z vašich topánok. Navyše pohlcujú vlhkosť, takže sa v topánkach nebudú tvoriť plesne. Ostane iba čistý vzduch.

 

V ČOM JE UKRYTÉ TAJOMSTVO ÚSPECHU

Tieto unikátne vrecúška obsahujú špeciálne granule z bambusové uhlia, ktoré dokonale nasávajú vlhkosť, kvôli ktorej vzniká zápach spôsobený baktériami a plesňami, pre ktorých je vlhké prostredie ideálnym miestom na množenie. Vďaka ich savým vlastnostiam sa môžu použiť nielen u obuvi, ale aj v aute, v skriniach, a ďalších priestoroch kde sa hromadí vlhko.

 

vrecuska-proti-zapachu

 

AKO SA VRECÚŠKA PROTI ZÁPACHU POUŽÍVAJÚ

Vrecúška umiestnite do topánok, v požadovanej skrini, šatníku, v aute či inde. Následne ich necháte pracovať. Vrecúška systematicky odstraňujú zápach a vlhkosť. Sáčky môžete opakovane používať roky. Je vhodné, aby ste vrecká nechali aspoň raz do mesiaca vyschnúť na slnku, ideálne jednu hodinu. Ak však budete sáčky nechávať v naozaj vlhkom, či silne zapáchajúcom prostredí, je lepšie, keď ich takto ošetríte aj častejšie. Budú Vám lepšie slúžiť a maximálne ich využijete.

 

EKOLOGICKÉ RIEŠENIE

Tieto sáčky sú dokonalým riešením zápachu. Oproti iným prostriedkom, ktoré pachy len prekrývajú, sáčky pachy dokonale neutralizujú a to bez použitia akýchkoľvek ďalších chemických prípravkov. Je dokonale bezpečné pre vás a vaše deti.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A ŠTÝLOVÝ DIZAJN

Pri výrobe boli použité najkvalitnejšie materiály s dôrazom na dlhú výdrž produktu a maximálny výkon. Navyše dizajn výrobku je nadčasový a štýlový.

 

vrecuska-proti-vlhkosti-a-zapachu-do-topanok

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Materiál: zmes polyester-ľan, výplň bambusové uhlie
  • Farba: šedá
  • Rozmery: 7 x 15 cm
  • Váha: 2x 75g
  • Absorbuje vlhkosť a pachy
  • Do topánok, špajze, autá
  • Po použití ich stačí vystaviť na pár hodín na slniečko, aby opäť získali svoju absorpčnú schopnosť
  • Nevkladajte do vody, neperte!
  • V prípade znečistenia utrite suchou handričkou
  • 2x sáčok proti zápachu do topánok obsahujúce aktívne bambusové uhlie

 


 

NÁŠ TIP

SPOĽAHLIVÝ ELEKTRICKÝ ODVLHČOVAČ VZDUCHU

elektrický odvlhčovač vzduchu

Vyskúšajte dokonalý elektrický odvlhčovač vzduchu a spoľahlivo sa zbavíte vlhkosti, plesní a zápachu vo vašej domácnosti. Získate zdravší, čistejší a teda bezpečnejší domov.

 

 

PRAKTICKÝ ODVLHČOVAČ VZDUCHU 

 

odvlhčovač vzduchu

 

Unikátny odvlhčovač vzduchu je určený na odstránenie vlhkosti, zabránenie vzniku plesní, zrážania vodnej pary, zatuchnutému vzduchu a pre celkovú kvalitu vzduchu. Špeciálne gélové kryštály účinne znižujú vlhkosť na ideálne hodnoty.

 

 

PRAKTICKÝ POHLCOVAČ VLHKOSTI DO AUTA

pohlcovač vlhkosti do auta

Praktický pohlcovač vlhkosti do auta je jedinečný, inovatívny a elegantný doplnok do auta, vďaka ktorému sa zbavíte vlhkosti, pachov a zamedzíte zahmlievaniu okien.

 

 

REVOLUČNÝ INTELIGENTNÝ ODVLHČOVAČ VZDUCHU

inteligentný odvlhčovač vzduchu

Unikátny inteligentný odvlhčovač vzduchu je vysoko účinný, no využíva technológiu, vďaka ktorej je aj veľmi tichý, šetrný a bezpečný. Vzduch zbaví nielen vlhkosti, ale aj škodlivých látok, čím ho kvalitne vyčistí.

 

 

VYNIKAJÚCI VLHKOMER NA DREVO

vlhkomer na drevo

Spoznajte špeciálny vlhkomer na drevo, ktorý vám umožní zmerať vlhkosť mnohých druhov dreva v priebehu okamihu a veľmi presne.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: