TROJBALENIE - Praktická fixka na špáry – obnovovač špár

Kód: DB77596572
€19,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

 Balenie obsahuje 3x fixku na škáry

Spoznajte fixku na škáry, vďaka ktorej sa zašpinené staré škáry zmenia behom okamihu na žiarivo čisté. Budete prekvapení, v akom krátkom čase to zvládnete.

Manipulácia s týmto typom obnovovača škár je veľmi jednoduchá. Fixku poriadne pretrepete a potom to už pôjde ľahko. Jednoducho pretriete staré škáry a o chvíľu sú ako nové.

Nový náter je netoxický, bez zápachu a neuveriteľne rýchlo schne. Vďaka tomu budete môcť vaše rekonštruované priestory využívať opäť veľmi skoro.

Jedinečná, pohodlná a praktická bieliaca fixka na škáry sa vyznačuje vysokými antibakteriálnymi účinkami, vďaka čomu odstraňuje plesne, huby, ale aj usadeniny mydla a mastnoty.

Užite si vynovený zdravý čistý domov vďaka unikátnej fixke na škáry.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

PRAKTICKÁ FIXKA NA ŠPÁRY

Chcete si aj vy vynoviť vašu kúpeľňu, kuchyňu, či predsieň? Niekedy stačí  málo. Vezmete do ruky fixku na škáry za pár minút sú tieto priestory vo vašom byte či dome ako nové.

 jedinecny-obnovovac-spar

VŠESTRANNÉ POUŽITIE

Tento jedinečný obnovovač škár môžete použiť kdekoľvek, kde sa nachádzajú dlaždice.

Zo šedých škár v kuchyni, kúpeľni i v hale razom vykúzlite žiarivo biele škáry, a to kľudne v byte, v dome i na chalupe. Takto jednoducho si dokážete skrášliť aj vaše kancelárske priestory.

 

RÝCHLE SCHNUTIE

Neuveriteľne rýchle schnutie obnovených škár vám umožní skoré opätovné využívanie rekonštruovaných priestorov. Toto dokáže len táto úžasná fixka na škáry.

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Jedinečná, účinná a praktická ceruzka na škáry sa používa skutočne jednoducho. Pred použitím je veľmi dôležité ceruzku poriadne pretrepať. Potom už len nanášate novú farbu na staré škáry pomocou ceruzky – ako keď kreslíte.

 

 fixka-na-spary

MÁ ANTIBAKTERIÁLNY ÚČINOK

Na starých usadených škárach sa často vyskytuje veľa plesní a baktérií. Významnou výhodou fixky na škáry je, že má vysoké antibakteriálne účinky. Odstraňuje huby, plesne, usadeniny mydla i mastnoty.

 

NÁHRADNÝ HROT PREDĹŽI ŽIVOTNOSŤ FIXKY

Táto úžasná bieliaca fixka na škáry je dodávaná s náhradným hrotom. Možnosť použitia náhradného hrotu výrazne predlžuje životnosť fixky. Pohodlne vám vystačí až na 53 metrov obvyklých škár.

 

OČARUJÚCI VÝSLEDOK

Žiarivo biele. Áno, tak budú vyzerať vaše zrenovované škáry okolo dlaždíc. Tento jedinečný, očarujúci výsledok je trvalý. Nové škáry budú vodeodolné, preto ich ľahšie udržíte v čistote.

Navyše budete môcť používať priestory v krátkom čase od aplikácie obnovovača škár, nakoľko je úplne bez zápachu a netoxický.

 

 obnovovac-spar---fixka

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Rýchle schnutie
  • Jednoduché použitie
  • Odstraňuje: huby, plesne, usadeniny mydla a mastnoty
  • Má antibakteriálny účinok
  • Set obsahuje:
    • Úplne nová fixka na čistenie škár
    • Hrot je súčasťou

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: