Unikátny neviditeľný tesniaci tmel v spreji

Kód: DS34245617
€8,99 / ks
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

 

Objavte jedinečný tesniaci tmel v spreji, ktorý dokonale utesní rôzne povrchy. Jeho najväčšou výhodou je však neviditeľnosť. Je nenahraditeľným pomocníkom v každej situácii.

Zatekajúca strecha, deravá záhradná hadica alebo praskliny na podlahe? Neexistuje nič, s čím by si tesniaci tmel v spreji neporadil. Môžete ho použiť na steny, podlahy, strechu, jednoducho na všetko, čo by malo zostať vodotesné.

Máte na svojej terase záhradný nábytok, ktorého životnosť by ste chceli značne predĺžiť? Nastriekajte na neho tento zázrak a bude dokonale chránený pred nepriaznivými vplyvmi počasia.

Tesniaci prípravok sa vďaka spreju aplikuje absolútne jednoducho a pohodlne. Stačí ho nastriekať a nechať vyschnúť. Tmel je odolný voči vysokým a nízkym teplotám, vode a nepodlieha opotrebeniu. Dokonalý univerzálny záchranca.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete výhodné 2-balenie neviditeľného tesniaceho tmelu v spreji alebo 3-balenie tesniaceho tmelu v spreji za zvýhodnenú cenu.

Pozrite si ďalšie praktické doplnky a pomôcky pre každého domáceho kutila.

 

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

JEDINEČNÝ NEVIDITEĽNÝ TESNIACI SPREJ

Už vás unavuje neustále opravovanie poškodenej strechy? Záhradná hadica vám vypovedala službu? Alebo máte obavy o svoj záhradný nábytok, ktorý nebol vôbec lacný? Vo všetkých týchto prípadoch, a ešte mnohých ďalších, je tento tesniaci sprej tou najlepšou voľbou.

  • Je bezfarebný
  • Nepraská a neodlupuje sa
  • Je vhodný na utesnenie akéhokoľvek povrchu
  • Odoláva vysokým a nízkym teplotám
  • Je vodeodolný
  • Možnosť použitia v interiéri aj exteriéri
  • Jednoduchá a pohodlná aplikácia

kvalitný neviditeľný tesniaci tmel v spreji

NEVIDITEĽNÝ SUPERHRDINA

Spoznajte úžasný tesniaci tmel v spreji, ktorý nijakým spôsobom nezmení vzhľad povrchu. Je totiž neviditeľný. Farba a štruktúra tak zostanú neporušené. Jedinou zmenou bude vodotesnosť, ktorá zatekajúcej streche predtým chýbala.

 

NEUVERITEĽNÁ ODOLNOSŤ

Spoľahnite sa na neviditeľný tesniaci sprej v každom počasí. Toto hydroizolačné činidlo je, samozrejme, odolné voči vode, ale nechýba mu ani odolnosť voči vysokým či nízkym teplotám.

 

SPOĽAHLIVÝ

Mimoriadnu odolnosť dokazuje aj tým, že spoľahlivo drží na povrchu. Nepraská, neodlupuje sa a už vôbec sa nezmýva. Zmena teplôt alebo vlhkosť mu tak nebránia plniť svoju funkciu.

unikátny neviditeľný tesniaci tmel v spreji

ŠIROKÉ VYUŽITIE

Vďaka neprekonateľným vlastnostiam je tmel v spreji ideálnym riešením, pokiaľ ide o opravu striech. Môžete ho nastriekať aj na steny, praskliny na okenných parapetách, dokonca aj na poškodenú podlahu či nábytok na terase.

 

NIELEN V EXTERIÉRI

Bezkonkurenčnú silu tesniaceho spreja môžete využiť aj v interiéri svojej domácnosti. Dokonale ochráni obklad a dlažbu v kúpeľni a uplatnenie si určite nájde aj v kuchyni.

 

AKO SA POUŽÍVA NEVIDITEĽNÝ TMEL V SPREJI?

Použitie tohto jedinečného pomocníka je skutočne veľmi jednoduché. Nastriekajte potrebné množstvo tmelu na povrch, ktorý potrebujete utesniť. Následne ho len nechajte vyschnúť.

skvelý neviditeľný tesniaci tmel v spreji

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Množstvo: 30 ml
  • Vodotesnosť: áno

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: