Praktická sada na prácu so silikónom 3 v 1

Kód: DS11629517
€13,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Vyskúšajte jedinečnú sadu na prácu so silikónom 3 v 1. Užite si čisté, nové  a upravené škáry. Vaše predsiene, chodby, kúpeľne či kuchyne budú ako z časopisu.

Praktická sada na prácu so silikónom je vhodná pri dokončovacích prácach na novostavbách i pri rekonštrukciách v starších domoch a bytoch. Túto sadu ocenia stavbári ako aj každý domáci kutil.

Senzačnou sadou na prácu so silikónom sa rýchlo, pohodlne a efektívne zbavíte nevzhľadných a zaplesnených škár. Následne vďaka širokému príslušenstvu dokážete naniesť a vyrovnať nový silikón. Všetko len jednou sadou 3 v 1!

Práca a manipulácia je vďaka ergonomickému tvaru pohodlná, ľahká a bezpečná.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

JEDINEČNÁ SADA NA PRÁCU SO SILIKÓNOM

Aj vy chcete mať krásnu, čistú a zdravú kúpeľňu, kuchyňu, či vstupnú halu? Tieto priestory sú náchylné na rýchle znečistenie škár. Pomocou sady na prácu so silikónom 3 v 1 ľahko odstránite tie staré výplne a následne rýchlo a pohodlne aplikujete nové.

 

 sada-na-pracu-so-silikonom-3-v-1

NA SILIKÓNOVÉ A AKRYLOVÉ SPOJE

Sada na prácu so silikónom je vhodná na nanášanie, ale aj odstraňovanie silikónových a akrylových spojov. Vďaka širokému príslušenstvu obsiahnutému v sade budete môcť upravovať rôzne šírky škár.

 

SADA 3 V 1

Táto jedinečná pomôcka obsahuje kovovú škrabku, silikónovú škrabku a silikónovú stierku so špicatým hrotom, ktorá je dodávaná s 5 vymeniteľnými podložkami.

Úžasná sada na prácu so silikónom 3 v 1 by mala byť v dielni každého kutila. Manipulácia a práca s ňou je vďaka ergonomickému tvaru pohodlná, ľahká a bezpečná.

 

ŠIROKÉ VYUŽITIE

Úžasnú sadu na odstránenie a aplikáciu silikónu možno využiť pri dokončovacích a rekonštrukčných prácach:

  • V kuchyni
  • V kúpeľni
  • Na podlahy
  • Na steny
  • Na kuchynské dresy
  • Na izoláciu okná

 sada-pre-pracu-so-silikonom

ZNÍŽENIE SPOTREBY TMELU

Vynikajúca silikónová stierka je navrhnutá na ideálne opätovné utesnenie okrajov umývadiel, vaní, spŕch, na škárovanie dlaždičiek, na izoláciu okien tak, aby šetrila vaše náklady. Znížte aj vy plytvanie tmelom. Nie je potrebná ani maskovacia páska.

 

5 VYMENITEĽNÝCH PODLOŽIEK

Úžasná sada na prácu so silikónom je dodávaná s 5 vymeniteľnými podložkami s rôznym polomerom. Vďaka nim docielite nádherný estetický dojem dokonale upravených škár.

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Tento set na prácu so silikónom je možné použiť priamo bez maskovacej / krycej pásky. Nebude potrebné ani následné čistenie okolia škár. Ušetríte tým svoj čas, a zároveň nový povrch škáry bude opäť čistý, nový a estetický.

 

 sada-pre-pracu-so-silikonom-3v1

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Sada na aplikáciu a odstránenie silikónu

 

NÁŠ TIP

PRAKTICKÝ POMOCNÍK NA UKLADANIE DLAŽDÍC

 

pomocník na ukadanie dlaždíc - systém vyrovnávania dlaždíc

 

Objavte aj vy praktického a úžasného pomocníka na ukladanie dlaždícTáto senzačná pomôcka vám pomôže docieliť dokonalé a rýchle položenie podlahovín a obkladu vo vašom dome. 

 

 

VYROVNÁVACIE KLINY A SPONY NA DLAŽBU

 

vyrovnávacie kliny a spony na dlažbu

 

Vynikajúci systém vyrovnávania dlaždíc je vhodný pre profesionálnych remeselníkov – stavbárov, obkladačov a podlahárov, ale aj pre domácich kutilov.

 

 

KLIEŠTE NA VYROVNÁVANIE PODLAHY

 

kliešte na vyrovnávanie podlahy

 

Objavte aj vy praktického a úžasného pomocníka na bezchybné vyrovnanie pokladanej podlahyTáto senzačná pomôcka vám pomôže docieliť dokonalé vyrovnanie podlahy a bez žiadnych škrabancov.

 

 

FORMA NA BETÓNOVÉ CHODNÍKY

forma na betónové chodníky

Vytvorte si kvalitný a štýlový chodník z betónu  už za pár eur. S našou formou na betónové chodníky to zvládne naozaj každý. 

 

 

PRAKTICKÁ OBRYSOVÁ KOPÍROVACIA ŠABLÓNA

 

obrysová kopírovacia šablóna

 

Objavte aj vy praktickú a úžasnú obrysovú kopírovaciu šablónu. Táto senzačná pomôcka vám pomôže docieliť dokonalé položenie podlahovín vo vašom dome. 


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: