Praktická roleta do auta

Kód: DS10154149
€20,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte kvalitnú roletu do auta, ktoré dokonale chráni pred slnečným žiarením a teplom. Vďaka najkvalitnejším materiálom a špeciálnej technológií výroby je navrhnutá tak, aby dokonale chránila pred slnečným žiarením a teplom.

Je univerzálna vhodná do akéhokoľvek typu auta. Na rolete je prísavka pre dokonalé uchytenie.

Chránte vaše deti, cestujúcich alebo zvieratá pred škodlivým UV žiarením a teplom. Táto kvalitná roletka vám s tým pomôže.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

IDEÁLNA POMÔCKA PRE KAŽDÉHO MOTORISTU

Táto roleta je vhodná ako základné príslušenstvo do auta pre každého, kto chce chrániť svoje deti, domáce zvieratá a cestujúcich, ale tiež chrániť celé auto. Látkové sedadlá vyblednú pod silným slnečným žiarením a plast alebo koža zaschnú a prasknú. Ušetrite a ochránte svoje auto pomocou tohto jednoduchého, lacného a efektívneho riešenia.

 

 roleta-do-auta-prakticka

 

MAXIMÁLNA OCHRANA VÁŠHO DIEŤAŤA

Slnečné lúče sú nebezpečné a okná v automobile prepúšťajú nielen svetlo, ale aj škodlivé UV lúče. Vďaka rolete je prostredie vo vašom automobile pohodlnejšie a tiež chránite vaše dieti.

 

DO RÔZNYCH TYPOV AUT

Táto slnečná roletka do auta je mimoriadne vhodná do rôznych typov áut. Nezáleží na tom, či sa jedná o sedan, hatchback, minivan alebo SUV s touto roletkou si užijete maximálny komfort a pohodlie.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERÍALY A ŠTÝLOVÝ DESIGN

Pri výrobe tejto roletky boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaná technológia výroby. To je zárukou maximálnej výdrže a dlhodobého používania. Navyše, design je štýlový a hodí sa do akéhokoľvek auta.

 

 prakticka-roleta-do-auta

 

DOKONALE CHRÁNI PRED SLNEČNÝM ŽIARENÍM

Roletka je vyrobená z vysoko kvalitného materálu, ktoré dokonale chráni pred slnečným žiarením. 

 

ĽAHKÁ INŠTALÁCIA

Stačí ho pripevniť prísavkami na jednej strane, rozložiť na požadovanú dĺžku a druhý pár prísaviek pripevniť na druhý koniec skla. Roleta sa skladá a rozkladá ako harmonika, čo uľahčuje jej upevnenie na sklo.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Materiál: hliníková fólia / PE fólia / taft
  • Šírka rolety: 150 cm
  • Výška rolety: 65 cm
  • Univerzálna veľkosť
  • Šedá farba
  • Hmotnosť: 400 g

 

NÁŠ TIP

UNIKÁTNA CLONA NA NOČNÉ VIDENIE AJ DENNÉ RIADENIE PRE VODIČOV 

 

clona na nočné i denné riadenie

 

Špeciálna clona do auta na nočné a denné videnie pre vodiča slúži pre perfektne čisté, ostré a kontrastné videnie na cestách, ktoré prispieva k lepšej koncentrácii a orientáciu.

 

 

ČISTIČ AUTOSKIEL S MIKROVLÁKNOM PROTI ZAHMLIEVANIU

 

čistič autoskiel s mikrovláknom proti zahmlievaniu

 

Unikátna stierka na okná do auta z mikrovlákna s odnímateľnou rukoväťou pre dokonalé, jednoduché, rýchle a profesionálne vyčistenie vašich okien. Vďaka špeciálnej handričke z mikrovlákna pomáha zabraňovať zahmlievaniu okien v aute.

 

 

VYNIKAJÚCI DVOJITÝ VENTILÁTOR DO AUTA NA 12 V

 

dvojitý ventilátor do auta na 12V

 

Vyskúšajte tento praktický ventilátor do auta na 12V a zažite príjemné ochladzovanie aj v tých najväčších horúčavách. Ventilátor je nápomocný pre šoférov v aute, autobuse, nákladných autách, ale aj v poľnohospodárskych strojoch a traktoroch.

 

 

DIERKOVANÉ OKULIARE PRE ZLEPŠENIE ZRAKU

 

dierkované okuliare pre zlepšenie zraku

 

Spoznajte tieto unikátne dierkované okuliare, ktoré Vám môžu pomôcť pri bolesti a únave očí, ako aj pri krátkozrakosti, ďalekozrakosti, astigmatizme a iných očných poruchách.

 

 

UNIKÁTNY ČISTIČ OKULIAROV PRE KRIŠTÁĽOVÚ ČISTOTU

 

čistič na okuliare z mikrovlákna

 

Unikátny čistič na okuliare z mikrovlákna pre dokonalé, jednoduché, rýchle a profesionálne vyčistenie dioptrických a slnečných okuliarov. Okuliare čistíte jedným ťahom z oboch strán. 


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: