Praktický držiak na tablet a mobil do auta

Kód: DS75920916
€20,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Jedinečný držiak tabeletu aj mobilu do auta je unikátna pomôcka pre všetkých motoristov. Bezpečne a účinne pripevníte držiak na opierku hlavy. Ideálna pomôcka na sledovanie videí či počúvanie hudby na zadných sedadlách.

Vďaka univerzálnej nastaviteľnej veľkosti je držiak určený pre väčšinu tabletov a mobilných telefónov. Možno ho spoľahlivo umiestniť do akéhokoľvek auta. Takto môžu vaše deti alebo spolujazdci sledovať tablet, počúvať hudbu a iné činnosti. Je ideálnym pomocníkom pre cestovanie alebo pri odpočinku.

Vďaka najkvalitnejším materiálom a špeciálnym bezpečnostným úchytom si môžete byť istí že váš tablet zostane v bezpečí aj pri jazde po teréne, prudkom zabrzdení aj v iných extrémnych podmienkach.  

Použitie je jednoduché a komfortné. Váš tablet upevníte behom sekundy. Všetky tieto vlastnosti robia z tohto zariadenia prémiový produkt za výhodnú cenu. 


 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

VYSOKÁ ÚROVEŇ BEZPEČNOSTI  

Držiak tabletu do auta vďaka špeciálnemu dizajnu a kombinácií kovových a plastových materiálov najvyššej kvality prináša najvyššiu možnú mieru ochrany vášho tabletuAj pri extrémnom používaní v teréne je váš tablet v bezpečí.

 

 jedinecny-drziak-do-auta

NASTAVITELNÝ DIZAJN

Držiak je vybavený otočnou hlavou o 360 stupňov, vďaka ktorej je možné nastaviť sklon telefónu alebo tabletu. Máte tiež plný prístup na celú obrazovku tabletu, gombíky a mikrofón. Takto nebudete musieť tablet náročne vyberať, aby ste s ním mohli pracovať.  

 

NA VÄČŠINU TABLETOV A MOBILOV  

Nastaviteľný úchop umožňuje použitie na väčšinu mobilných telefónov. Úchyty sú pevné a bezpečné. Neprekážajú pri práci s mobilným telefónom, ani na ovládanie tlačidiel. Mobil sa ovláda jednoducho a komfortne.  

 

TABLET VÁM UŽ NESPADNE  

Produkt obsahuje pevný držiak so špeciálnymi pogumovanými úchytmi, ktoré spoľahlivo držia akýkoľvek tablet či telefón pevne na svojom mieste. 

 

 drziak-na-tablet-a-mobil

 

PRÉMIOVÉ MATERIÁLY A DLHÁ ŽIVOTNOSŤ  

Pri výrobe boli použité najkvalitnejšie materiály, čo zaisťuje maximálnu životnosť a opakovateľnú funkčnosť produktu. Držiaca časť je vyrobená z pevného materiálu so špeciálnymi gumovými úchytmi, ktoré udržujú telefón v bezpečí. Zároveň uľahčujú pripnutie telefónu, ktoré je nesmierne rýchle a jednoduché.  

 

AKO SA DRŽIAK NA TABLET A MOBIL DO AUTA POUŽÍVA  

Držiak sa umiestňuje na opierku hlavy a po použití ho možno opäť pohodlne zložiť. Šírka pre umiestnenie do opierok aj šírky pre umiestnenie pre telefón sú nastaviteľné, takže je možné držiak používať na tablet aj na telefón. Časť, do ktorej sa vkladá tablet možno roztiahnuť podľa potreby, takže sa držiak ľahko prispôsobí väčšine tabletov aj mobilných telefónov. V prípade potreby môžete držiak opäť ľahko odopnúť a odložiť.  

 drziak-na-mobil-a-tablet

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA  

  • Materiál: plast
  • Miesto montáže: opierka hlavy
  • Spôsob montáže: dva pohony
  • Otočná hlava o 360 stupňov
  • Nastaviteľné rameno
  • Šírka (montáž): od 13 cm do 17 cm
  • Šírka (rúčka): od 12 cm do 20 cm
  • Hĺbka: od 10 do 27 cm
  • Maximálna uhlopriečka obrazovky: až 12,9''
  • Čierna farba

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: