Profesionálny čistič uší – elektrický strojček na čistenie uší

Kód: DS86827062
Akcia Tip
€19,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

 

Spoznajte unikátny profesionálny čistič uší pre dokonalé, rýchle a pohodlné vyčistenie uší. Predstavujeme vám nový, lepší spôsob ako dokonale vyčistiť vaše uši.

Čistenie s týmto čističom je maximálne bezpečné a pohodlné. Funguje na princípe vysatia ušného mazu, tekutín a nečistôt. Takto nedochádza k zatlačovaniu ušného mazu, práve naopak, prebytočný ušný maz sa odstráni a nedochádza k jeho hromadeniu.

Čistič je vhodný pre celú rodinu. Balenie obsahuje farebné nástavce, takže ho môžu hygienicky používať viacerý členovia rodiny. Vyskúšajte inovatívny spôsob čistenia uší pre najefektívnejšie a najbezpečnejšie čistenie uší.

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNY PRÍSTROJ NA ČISTENIE UŠÍ

Správne čistenie uší je dôležité pre vaše zdravie. Zle čistenie uší môže viesť k poškodeniu vášho sluchu. Práve pre vás prinášame tento jedinečný čistič uší pre dokonalé a bezpečné čistenie uší, rýchlo, pohodlne a bezpečne.

 

 cistic-usi-profesionalny

 

PREČO POUŽÍVAŤ PROFESIONÁLNY PRÍSTROJ NA ČISTENIE UŠÍ?

Nahromadený ušný maz môže prispieť k vážnym zdravotným problémom. Keď sa maz v uchu nahromadí a začne tuhnúť, vytvorí v uchu niečo ako zátku. To môže spôsobovať bolesti hlavy, pískanie, zaľahnutie a dokonca zhoršiť aj váš sluch.

Aj keď sa bežne používajú na čistenie uší vatové tyčinky, v skutočnosti môžu skôr poškodiť ako pomôcť. Pri čistení zatláčajú ušný maz späť, čím môžu vzniknúť vážne problémy.

Tento profesionálny čistič uší funguje na princípe, kedy dokáže dokonale, rýchlo, pohodlne a najmä bezpečne vyčistiť vaše uši.

 

AKO FUNGUJE PROFESIONÁLNY ČISTIČ UŠÍ

Profesionálny čistič uší je navrhnutý pre najefektívnejšie a najbezpečnejšie čistenie uší. Funguje na princípe vysávania nečistôt z vašich uší. Jemne a šetrne odsaje ušný maz, vodu a iné nečistoty pomocou silikónovej násady.

 

PRE BEZPEČNÉ ČISTENIE

Pri bežnom čistení je často krát ušný maz zatlačovaný späť do zvukovodu, kde sa hromadí a môže spôsobovať komplikácie. Pri tomto čističi k zatlačovaniu mazu nedochádza. Práve naopak systém ťahá ušný maz smerom von. Je navrhnutý pre maximálnu bezpečnosť pri použití.

 

 cistic-usi

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Použitie prístroja je nesmierne jednoduché a pohodlné. Nasaďte na prístroj silikónový nástavec, vložte prístroj do ucha a zapnite. Pomocou malých pohybov prejdite po celej ploche zvukovodu. Po chvíli budú vaše uši dokonale čisté.

 

ŠPECIÁLNY DESIGN

Pri výrobe profesionálneho čističa boli použité najkvalitnejšie materiály spolu so špeciálnou technológiou výroby pre maximálnu funkčnosť a kvalitu produktu.

 

PRE CELÚ RODINU

Spolu s čističom uší sú dodávané 4 rôzne farebné silikónové nadstavce. Takto jeden čistič môže slúžiť pre celú rodinu. Stačí si len poznať svoju farbu.

 

 strojcek-na-cistenie-usi

 

 Špecifikácia produktu

 • Ideálne pre cestovanie
 • Bezbolestne odstraňuje vodu a rozpúšťa sekrécie
 • 4 silikónové nástavce
 • Bezpečný
 • Čistí veľmi efektívne
 • Vybavený lampou, ktorá vám umožní starostlivo skontrolovať ucho
 • Farba: biela
 • Napájanie: 2x AA tužková batéria (nie je súčasťou balenia)
 • Rozmery: 13x11x5,5 cm

 

Obsah balenia

 • zariadenie na čistenie uší
 • 4 silikónové nástavce
 • 1ks štetček

 


 

NÁŠ TIP

UNIKÁTNY NAČÚVACÍ PRÍSTROJ

načúvací prístroj

Spoznajte tento unikátny načúvací prístroj, ktorý Vám pomôže lepšie počuť behom okamihu.

 

 

VÝKONNÝ NAČÚVACÍ PRÍSTROJ

výkonný načúvací prístroj

Spoznajte tento výkonný načúvací prístroj, ktorý Vám pomôže lepšie počuť behom okamihu.

 

 

UNIKÁTNY PRÍSTROJ NA ČISTENIE UŠÍ

špirálový čistič uší

Spoznajte unikátny profesionálny čistič uší pre dokonalé, rýchle a pohodlné vyčistenie uší.

 

 

KVALITNÉ UŠNÉ SVIEČKY - 20 KS 

ušné sviečky

 

Spoznajte tieto skvelé ušné sviečky pre blahodarnú terapiu. Ušné sviečky môžu mať priaznivý účinok pri bolestiach v ušiach, hlavy, svrbení v uchu, pískaní v ušiach, únave, migrénach, poruchách spánku, zápaloch nosa, hrdla a iných problémoch.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: