Špirálový čistič uší + 16 nástavcov

Kód: DS12153801
Akcia Tip
€15,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

 

Spoznajte unikátny profesionálny čistič uší pre dokonalé, rýchle a pohodlné vyčistenie uší. Predstavujeme vám nový, lepší spôsob ako dokonale vyčistiť vaše uši.

Čistenie s týmto čističom je maximálne bezpečné a pohodlné. Jednoducho točte rukoväťou a pružná špička sa špirálovými drážkami ľahko odstráni ušný maz. Jednoduchý prístroj na čistenie uší vám pomôže vyčistiť vaše uši bez zatlačenie a zhutnenie ušného mazu.

Takto nedochádza k zatlačovaniu ušného mazu, práve naopak, prebytočný ušný maz sa odstráni a nedochádza k jeho hromadeniu.

Čistič je vhodný pre celú rodinu. Balenie obsahuje až 16 nástavcov, takže ho môžu hygienicky používať viacerý členovia rodiny. Vyskúšajte inovatívny spôsob čistenia uší pre najefektívnejšie a najbezpečnejšie čistenie uší.

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNY PRÍSTROJ NA ČISTENIE UŠÍ

Správne čistenie uší je dôležité pre vaše zdravie. Zle čistenie uší môže viesť k poškodeniu vášho sluchu. Práve pre vás prinášame tento jedinečný čistič uší pre dokonalé a bezpečné čistenie uší, rýchlo, pohodlne a bezpečne.

 

 cistic-usi

 

PREČO POUŽÍVAŤ PROFESIONÁLNY PRÍSTROJ NA ČISTENIE UŠÍ?

Nahromadený ušný maz môže prispieť k vážnym zdravotným problémom. Keď sa maz v uchu nahromadí a začne tuhnúť, vytvorí v uchu niečo ako zátku. To môže spôsobovať bolesti hlavy, pískanie, zaľahnutie a dokonca zhoršiť aj váš sluch.

Aj keď sa bežne používajú na čistenie uší vatové tyčinky, v skutočnosti môžu skôr poškodiť ako pomôcť. Pri čistení zatláčajú ušný maz späť, čím môžu vzniknúť vážne problémy.

Tento čistič uší funguje na princípe špirály, kedy dokáže dokonale, rýchlo, pohodlne a najmä bezpečne vyčistiť vaše uši.

 

AKO FUNGUJE PROFESIONÁLNY ČISTIČ UŠÍ

Profesionálny čistič uší je navrhnutý pre najefektívnejšie a najbezpečnejšie čistenie uší. Jednoducho točte rukoväťou a pružná špička sa špirálovými drážkami ľahko odstráni ušný maz. Jednoduchý prístroj na čistenie uší vám pomôže vyčistiť vaše uši bez zatlačenie a zhutnenie ušného mazu.

 

 jedinecny-spiralovy-cistic-usi

 

PRE BEZPEČNÉ ČISTENIE

Pri bežnom čistení je často krát ušný maz zatlačovaný späť do zvukovodu, kde sa hromadí a môže spôsobovať komplikácie. Pri tomto čističi k zatlačovaniu mazu nedochádza. Práve naopak systém ťahá ušný maz smerom von. Je navrhnutý pre maximálnu bezpečnosť pri použití.

 

ŠPECIÁLNY DESIGN

Pri výrobe profesionálneho čističa boli použité najkvalitnejšie materiály spolu so špeciálnou technológiou výroby pre maximálnu funkčnosť a kvalitu produktu.

 

PRE CELÚ RODINU

Spolu s čističom uší sú dodávané 16 silikónových nadstavcov. Takto jeden čistič môže slúžiť pre celú rodinu. 

 

 spiralovy-cistic-usi

 Špecifikácia produktu

  • Ideálne pre cestovanie
  • Bezbolestne odstraňuje vodu a rozpúšťa sekrécie
  • Má silikónové hroty
  • Bezpečné
  • Čistí veľmi efektívne
  • Rozmery zariadenia: 12,3 cm x 1,3 cm
  • Rozmery hrotu: 2,8 cm x 1,3 cm

 

Obsah balenia

  • zariadenie na čistenie uší
  • 16 silikónových nástavcov

 


 

Ilustračné video:

 


 

NÁŠ TIP

UNIKÁTNY NAČÚVACÍ PRÍSTROJ

načúvací prístroj

Spoznajte tento unikátny načúvací prístroj, ktorý Vám pomôže lepšie počuť behom okamihu.

 

 

VÝKONNÝ NAČÚVACÍ PRÍSTROJ

výkonný načúvací prístroj

Spoznajte tento výkonný načúvací prístroj, ktorý Vám pomôže lepšie počuť behom okamihu.

 

 

PROFESIONÁLNY ČISTIČ UŠÍ – ELEKTRICKÝ STROJČEK NA ČISTENIE UŠÍ

elektrický čistič uší

Spoznajte unikátny profesionálny čistič uší pre dokonalé, rýchle a pohodlné vyčistenie uší.

 

 

KVALITNÉ UŠNÉ SVIEČKY - 20 KS 

ušné sviečky

 

Spoznajte tieto skvelé ušné sviečky pre blahodarnú terapiu. Ušné sviečky môžu mať priaznivý účinok pri bolestiach v ušiach, hlavy, svrbení v uchu, pískaní v ušiach, únave, migrénach, poruchách spánku, zápaloch nosa, hrdla a iných problémoch.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: