Profesionálny sterilizátor náradia

Kód: DS94489620
€31,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Spoznajte tento výkonný sterilizátor náradia vďaka ktorému pohodlne, rýchlo a účinne sterilizujete akékoľvek kovové predmety.

Sterilizátor využíva výkonné ohrievacie teleso, ktoré behom pár minút nahreje sklenené guličky. Do nich stačí vložiť predmet a behom pár sekúnd bude sterilizovaný.

Je určený na sterilizáciu nástrojov ako sú kliešte, pinzety, pilníky, tetovacie ihly a ďalšie. Behom pár sekúnd z nich dokonale odstráni všetky baktérie, huby, mikroorganizmy. Pripravený na použitie už po 10 minútach a dosiahne teplotu 170-200°C.

Najkvalitnejšie materiály sú zárukou funkčnosti a životnosti produktu. Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť zabezpečia, že si ho môžete vziať kdekoľvek so sebou. Všetky tieto vlastnosti robia z tohto zariadenia prémiový produkt vo svojej cenovej kategórii.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

VÝKONNÝ STERILIZÁTOR NÁRADIA

Tento mimoriadne účinný prístroj slúži na sterilizáciu drobných predmetov a kovových nástrojov používaných napríklad v kozmetickom salóne alebo v kaderníctve. Je naplnená malými sklenenými guľôčkami, do ktorých sa vkladajú predmety. Guľôčky sa zahrievajú na teplotu 170-200°C. Likviduje baktérie, s ktorými si neporadí ani dobrý dezinfekčný prostriedok.

Guľôčkový sterilizátor bol navrhnutý pre rýchlu a častú sterilizáciu. Je preto mimoriadne odolný a efektívny pri svojej prevádzke. 

 

 sterilizator-naradia

 

ČO SA SKRÝVA ZA TAJOMSTVOM ÚSPECHU

Sterilizačný hrniec má odolné telo s dlhou životnosťou. Vďaka výkonnému ohrievaciemu telesu sa nahreje mimoriadne rýchlo. Špeciálne sklenené guličky sa rýchlo nahrejú a dokonale sterilizujú. A keďže tento typ sterilizátora využíva iba suché teplo, nie je potrebné pravidelne čistiť vnútro. Sterilizátor nástrojov dokáže pomocou nahrievaných sklenených guľôčok rovnomerne umiestniť a vyčistiť väčšinu nástrojov z vašej súpravy na voskovanie, súpravy na nechty, potreby na pedikúru, súpravu tetovacieho strojčeka a ďalšie.

 

VYDEZINFIKUJTE AKÝKOĽVEK PREDMET

Toto zariadenie má multifunkčné využitie. Sterilizátor nástrojov je skvelým zariadením pre holičstvá, nechtové a kozmetické salóny, kúpele a dokonca aj domácnosti, ktoré využívajú viacúčelové nástroje. Nožnice, strojčeky na strihanie vlasov, pinzety, nožnice na nechty, potreby pre estetiku, pomôcky na predlžovanie mihalníc a ďalšie pomôcky pre nechtových technikov potrebujú medzi jednotlivými použitiami rýchle a efektívne čistenie. Tento sterilizátor Vám s tým pomôže.

 

 sterilizator

 

DOKONALE PRENOSNÝ

Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti je toto zariadenie dokonale prenosné a môžete si ho vziať kdekoľvekSterilizátor je nielen praktickým zariadením, ale aj ozdobou kozmetického salónu či kaderníctva.

 

AKO SA STERILIZÁTOR POUŽÍVA?

 1. Vložte dezinfekčné guľôčky do dezinfekčného stroja, dezinfekčných guľôčok by nemalo byť príliš veľa (nesmú presiahnuť 80% objemu vnútornej nádrže)
 2. Zapnite napájanie. Keď sa rozsvieti indikátor ohrevu, sterilizátor začne ohrievať (červené svetlo indikuje indikátor napájania a zelené svetlo indikuje ohrev)
 3. Zahrejte z 0°C na 200°C, ohrev trvá cca 12-15 minút, keď teplota dosiahne 170-200°C, nástroj sa vloží vertikálne do dezinfekčných guľôčok
 4. Keď teplota dosiahne 170-200°C, po 12-15 minútach je zariadenie pripravené na prevádzku.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY PRE MAXIMÁLNU FUNKČNOSŤ

Pri výrobe tohto zariadenia boli použité najkvalitnejšie materiály pre maximálnu funkčnosť produktu. Spolu s patentovanou technológiou sú zárukou maximálneho sterilizačného výkonu a životnosti produktu.

 sterilizator naradia

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Farba: biela; 
 • Materiál: plast, hliník; 
 • typ: guličkový 
 • vložka: hliník;
 • teplota: 170-200 stupňov; 
 • výkon: 100 wattov; 
 • rozmery (dĺžka / šírka / výška): 16/16 / 16cm;

 


 

NÁŠ TIP

 

ÚŽASNÁ SÚPRAVA NA ZARASTAJÚCE NECHTY

súprava na zarastajúce nechty

Jedinečná súprava na boj so zarastajúcimi nechtami je určená na každodenné použitie. Môžete ju použiť sami domaNavyše takmer okamžite pocítite úľavu, pretože začne fungovať ihneď po použití.

 

 

DOMÁCA PEDIKÚRA - NA ODSTRÁNENIE ZHRUBNUTEJ A POPRASKANEJ KOŽE NA PÄTÁCH

 

pedikúra na odstránenie zhrubnutej kože na pätách

 

Elektrická brúska na päty je účinný spôsob ako dopriať vašim nohám efektívnu a rýchlu domácu pedikúru.

 

  

UNIKÁTNE HYDRATAČNÉ BEZPRSTOVÉ PONOŽKY

 

hydratačné bezprstové ponožky na suché päty

 

Hydratačné bezprstové ponožky s gélovými vankúšikmi sú určené pre efektívne odstránenie popraskanej, zhrubnutej pokožky a  zrohovatenej kože na pätách.

 

 

ÚŽASNÁ MASÁŽNA VANIČKA NA NOHY

 

masážna vanička na nohy

 

Vyskúšajte vynikajúcu masážnu vaničku na nohy a doprajte si potrebný relax, úľavu od bolestí a jemnejšiu pokožku i nechty. To všetko už po prvom použití.

  

 

PILINGOVÁ A REGENERAČNÁ KÚRA NA NOHY - EXFOLIAČNÉ PONOŽKY

 

exfoliačné ponožky

 

Špeciálne exfoliačné ponožky sú určené pre efektívne odstránenie popraskanej pokožky na pätách a zhrubnutej, zrohovatenej kože.

 


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: