Špeciálna hubka na nanášanie včelieho vosku

Kód: DS19894298
€3,50 / ks
Skladom (>5 ks)
 
Špeciálna hubka na nanášanie včelieho vosku vynikajúco poslúži k dokonalému nanášaniu populárneho včelieho vosku Bee wax. 

 
NÁŠ TIP
 
Tu nájdete výhodné dvojbalenie hubky na nanášanie  včelieho vosku za zvýhodnenú cenu.
 
 
 

Detailné informácie

Podrobný popis

Špeciálna hubka na nanášanie včelieho vosku s praktickými rozmermi 7 x 2,5 cm a vďaka svojmu okrúhlemu tvaru vám zaručí rýchlu, jednoduchú a pohodlnú manipuláciu pri nanášaní včelieho vosku.

 


 

NÁŠ TIP

 

ŠPECIÁLNE OPRAVNÉ FIXKY A VOSKY NA NÁBYTOK

 

opravné fixky a vosky na nábytok

 

Špeciálne opravné fixky a vosky na nábytok sú skvelým riešením, ak chcete svojpomocne a rýchlo opraviť chybičky krásy na drevenom nábytku, alebo materiálov na báze z dreva. Šikovne odstráni škrabance a drobné poškodenia aj na povrchoch pokrytých laminátom.

 

  

TVAROVACÍ VÝKONNÝ BRUSNÝ KOTÚČ NA DREVO

 

brúsny kotúč na drevo

 

Špeciálny výkonný brusný kotúč na drevo je určený do elektrickej uhlovej brúsky. Zaručuje jednoduché a rýchle brúsenie dreva, plastov, mäkkých materiálov a zároveň poskytuje hladké brúsenie a leštenie.

 

 

ŠPECIÁLNY OBNOVOVAČ FARBY

 

obnovovač farby

 

Spoznajte unikátny obnovovač farby a pohodlne si zrekonštruujete záhradný nábytok, okenice, svietidlá, grily, poštové schránky, ba dokonca aj golfové vozíky, či kajaky.

 

  

UNIVERZÁLNA TROJUHOLNÍKOVÁ BRÚSKA

 

trojuholníková brúska

 

Objavte spôsob, ako odviesť dokonalú prácu. Trojuholníková brúska sa stane neodmysliteľnou súčasťou vašej výbavy vďaka jej efektivite a presnosti. Ušetrite svoj vzácny čas a námahu.

  

 

VYNIKAJÚCE ZÁHLBNÍKY DO DREVA

 

záhlbníky do dreva

 

Využite jedinečné záhlbníky do dreva na dosiahnutie profesionálne upravených drevených vrtov. Práca s nimi je jednoduchá, rýchla a spoľahlivá.

 


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: