Výkonná trojuholníková brúska

Kód: DS47599029
€30,99 / ks
Skladom (>5 ks)

Objavte spôsob, ako odviesť dokonalú prácu. Trojuholníková brúska sa stane neodmysliteľnou súčasťou vašej výbavy vďaka jej efektivite a presnosti. Ušetrite svoj vzácny čas a námahu.

Trojuholníková brúska je zameraná na detail, čo z nej robí úžasného pomocníka každého kutila. Je ideálna pre rôzne povrchy a materiály, takže si poradí s drevom, plastom i kovom.

K prednostiam tejto trojuholníkovej brúsky patrí aj jednoduchá manipulácia a pohodlné ovládanie. Ergonomická rukoväť umožňuje prácu jednou rukou, čo oceníte najmä pri ťažko dostupných miestach.

Ďalšími neoceniteľnými vlastnosťami trojuholníkovej brúsky sú systémy na odvod tepla a zber prachu. To zaručuje, že sa zariadenie neprehreje a po práci nebudete mať zbytočné starosti s upratovaním.


 

NÁŠ TIP

Pozrite sa na ďalšie vychytávky a doplnky pre kutilov.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

UNIVERZÁLNA TROJUHOLNÍKOVÁ BRÚSKA

Chýba vám v dielni jedinečný kúsok, na ktorý sa môžete vždy spoľahnúť? Trojuholníková brúska je nepochybne tou najlepšou voľbou, pokiaľ hľadáte univerzálneho pomocníka do domácnosti či dielne. Je nenahraditeľná pri detailnom brúsení a leštení rôznych povrchov.

 • Je vhodná na brúsenie dreva, plastu či kovu
 • Z povrchu odstráni vrstvy farieb a hrdzu
 • Zabezpečí hladkosť a eliminuje drobné defekty
 • S prehľadom zvládne aj leštenie
 • Disponuje systémom na zber prachu 
 • Účinne odvádza teplo
 • 12 brúsnych papierov s rôznymi veľkosťami zŕn

 výkonná brúska

 

POCTIVÁ PRÁCA BEZ OHĽADU NA MATERIÁL

Odovzdajte svoj projekt do rúk profesionála, ktorý svedomito odvedie svoju prácu. Potrebujete brúsiť drevo, kov alebo dokonca plast? Trojuholníková brúska si hravo poradí s akýmkoľvek materiálom, pričom vás zaručene prekvapí svojou precíznosťou.

 

HODÍ SA NA VŠETKY DRUHY BRÚSNYCH PRÁC

Trojuholníková brúska nepozná zľutovanie pri odstraňovaní hrdze, alebo hrubých vrstiev farieb či laku. Rovnako efektívna dokáže byť aj pri zabezpečení hladkosti povrchu a odstránení defektov.

Potrebujete leštiť? Aj vtedy sa trojuholníková brúska ukáže v tom najlepšom svetle. Stačí si vybrať brúsny papier so správnou hrúbkou zŕn a môžete začať.

 

ČISTÁ PRÁCA BEZ NEPORIADKU

Zahoďte starosti s upratovaním. S touto trojuholníkovou brúskou bude vaše pracovné prostredie čisté. O to sa postará unikátny systém na zber prachu a nečistôt, ktorý disponuje 6 výkonnými vákuovými otvormi a odnímateľnou priehľadnou prachovou nádobou.

 

využitie produktu - brúska

 

PREHRIATIE NEHROZÍ

Už vás unavuje neustále prehrievanie vašej starej brúsky? S touto trojuholníkovou brúskou sa vám to nestane. Zariadenie má otvory na odvod tepla, ktoré účinne zabraňujú prehrievaniu.

 

NEPOZNÁ OBMEDZENIE

Trojuholníková brúska kombinuje presnosť a pohodlie. Ergonomická rukoväť umožňuje prácu s jednou rukou, čo je garanciou precízne vykonanej práce aj v ťažko dostupných miestach, ako napríklad kúty, štrbiny, okraje a iné úzke priestory.

 

VÝKON JE JEJ DRUHÉ MENO

Neskrotnosť tejto trojuholníkovej brúsky plynie z vysoko kvalitného medeného motora, ktorý dosahuje rýchlosť až 13 500 otáčok za minútu. V kombinácii s výkonom 130W je táto brúska schopná dosiahnuť dostatočnú agresivitu na to, aby sa popasovala so širokým spektrom brúsnych prác.

praktická brúska 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Výkon: 130W
 • Napätie: 230V/50Hz
 • Počet otáčok/min.: 13 500
 • Rozmery: 140 x 140 x 80 mm
 • Dĺžka kábla: 2 m
 • Príslušenstvo: 12 x brúsny papier

 

NÁŠ TIP

 

ŠPECIÁLNA HUBKA NA NANÁŠANIE VČELIEHO VOSKU

hubka na nanášanie včelieho vosku

Špeciálna hubka na nanášanie včelieho vosku vynikajúco poslúži k dokonalému nanášaniu populárneho včelieho vosku Bee wax. 

 

 

 

ŠPECIÁLNE OPRAVNÉ FIXKY A VOSKY NA NÁBYTOK

 

opravné fixky a vosky na nábytok

 

Špeciálne opravné fixky a vosky na nábytok sú skvelým riešením, ak chcete svojpomocne a rýchlo opraviť chybičky krásy na drevenom nábytku, alebo materiálov na báze z dreva. Šikovne odstráni škrabance a drobné poškodenia aj na povrchoch pokrytých laminátom.

 

  

TVAROVACÍ VÝKONNÝ BRUSNÝ KOTÚČ NA DREVO

 

brúsny kotúč na drevo

 

Špeciálny výkonný brusný kotúč na drevo je určený do elektrickej uhlovej brúsky. Zaručuje jednoduché a rýchle brúsenie dreva, plastov, mäkkých materiálov a zároveň poskytuje hladké brúsenie a leštenie.

 

 

ŠPECIÁLNY OBNOVOVAČ FARBY

 

obnovovač farby

 

Spoznajte unikátny obnovovač farby a pohodlne si zrekonštruujete záhradný nábytok, okenice, svietidlá, grily, poštové schránky, ba dokonca aj golfové vozíky, či kajaky.

 

  

VYNIKAJÚCE ZÁHLBNÍKY DO DREVA

 

záhlbníky do dreva

 

Využite jedinečné záhlbníky do dreva na dosiahnutie profesionálne upravených drevených vrtov. Práca s nimi je jednoduchá, rýchla a spoľahlivá.

 


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: