Terapeutická bandáž na rameno

Kód: DS67280569
€20,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Unikátna terapeutická bandáž na rameno je určená pri problémoch s ramenom, pri bolesti a únave.  

Vďaka špeciálnemu dizajnu dochádza k riadenej kompresií pre úľavu od bolesti. Zároveň terapeutické teplo dokonale prehreje postihnutú oblasť a tak prispieva k regenerácii a zlepšeniu hybnosti. Bandáž je univerzálna na ľavé i pravé rameno, vhodná pre mužov aj ženy.  

Terapeutická bandáž na rameno je vhodná pre dlhodobé a pravidelné používanie. Využijete ju doma, v práci, v škole, pri športe a všade tam, kde ju potrebujete. Je odporúčaná chiropraktikmi a terapeutmi ako terapeutická pomôcka pre zlepšenie zdravia vášho ramena.


NÁŠ TIP

Na zmiernenie bolesti počas spánku vyskúšajte špeciálny ortopedický vankúš.  

Detailné informácie

Podrobný popis

 

UNIKÁTNA BANDÁŽ NA RAMENO

Odborníci odporúčajú na rýchlu rehabilitáciu, pri preťažení a problémoch s ramenom. Táto inovatívna podpora ramena ponúka potrebnú stabilitu a veľmi dobrú priľnavosť. Táto bandáž je vďaka svojmu dizajnu ideálna pre šport a prácu. Ľahko sa čistí a je odolná proti poškodeniu. Špeciálny materiál zaisťuje veľmi pohodlné nosenie.   

 

 jedinecna-bandaz-na-rameno

 

AKO FUNGUJE TÁTO BANDÁŽ NA RAMENO

Táto bandáž je vyrobená zo silného, ​​elastického, priedušného materiálu, spevňuje ramenný kĺb, zaisťuje kompresiu a tiež zahrieva kĺb. Zmenšuje bolesť spojenú s preťažovaním kĺbu.  

Mierna kompresia a teplo nielen pomáhajú kontrolovať bolesť a znižujú opuchy kĺbov, ale tiež zvyšujú cirkuláciu krvi a kyslíka do jednotlivých tkanív. Vďaka tomu nielen odstraňuje bolesť, ale pomáhaj aj obnovovať poškodené tkanivá.  

Odporúča sa používať ako preventívny prostriedok, chráni a zmierňuje následky úrazu.  

 

IDEÁLNA PRI ŠPORTE  

Naša polotuhá bandáž má ochranné a preventívne prvky, ktoré spevňujú pohyb vášho ramena. Otvorený dizajn  umožňuje širokú škálu pohybov, ale zároveň poskytuje podporu pre šľachy a ramenný kĺb. Takto je ideálna pre vnútorné a vonkajšie športy, pri ktorých potrebujete dostatočnú fixáciu a zároveň voľnosť pohybu. Má vynikajúcu funkčnosť, ale neohrozuje prirodzený pohyb. 

 

PRE KOHO JE BANDÁŽ URČENÁ  

  • Pre ľudí trpiacich bolesťami ramena, únavou a preťažením  
  • Pri práci  
  • Pri športových aktivitách    

 unikatna-bandaz

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY PRE MAXIMÁLNU FUNKČNOSŤ  

Špeciálna ortéza na rameno je vyrobená z najkvalitnejších a pevných materiálov pre maximálny účinok. Tá zaistí, že Vám poskytne potrebnú oporu aj po dlhodobom používaní. Táto kombinácia robí z tejto ortézy prémiový produkt.  

 

NOSENIE POČAS CELÉHO DŇA

Pre maximálny terapeutický účinok a v závislosti na rozsah ochorenia sa odporúča nosiť bandáž tak často ako je to možné. Je ju možné nosiť v noci, počas spánku, cez deň alebo kombinovane. Bandáž je určená pre ženy i mužov na ľavú i pravú ruku.  


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: