Terapeutické náplasti proti chrápaniu a pre lepšie dýchanie - mesačné balenie

Kód: DA39533344
€24,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 
 
Balenie obsahuje 30 ks náplasti na jeden mesiac
 

Patríte medzi tých, ktorí v noci nemôžu spať a budí Vás niečie chrápanie? Alebo ste to vy, kto svojím chrápaním budí ostatných? Skoncujte s tým raz a na vždy. Na tento problém Vám zaručene pomôžu terapeutické náplasti proti chrápaniu.

Vďaka náplastiam sa značne zlepší dýchanie nosom a chrápanie začne ustupovať. Doprajte sebe i ostatným príjemné spanie s týmto šikovným darčekom. 


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete 2-mesačné balenie terapeutických náplastí proti chrápaniu za zvýhodnenú cenu.

Tu nájdete jedinečný balíček proti chrápaniu za výhodnú cenu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

PREČO VZNIKÁ CHRÁPANIE?

Najčastejšou príčinou chrápania je zlá priechodnosť nosa počas spánku. Následne človek dýcha ústami. Znamená to, že krčný otvor sa zúži, následkom toho vzniká zlý priechod vzduchu.  

Tým, že človek potrebuje rovnomerné množstvo vzduchu v pľúcach, rýchlosť prívodu vzduchu sa zvyšuje. Tlak v hrdle sa zvýši, čap aj mäkké podnebie začne vibrovať. Zvuk, ktorý vzniká pri týchto vibráciách sa nazýva chrápanie.  

Terapeutické náplasti proti chrápaniu sa používajú na zníženie upchatého nosa spôsobeného prechladnutím, alergiami a rinitídou. Celý proces prebieha podvedome. Samotný spánok nenarušuje, naopak zvyšuje jeho kvalitu , pretože chrápanie je pre ľudský organizmus vysiľujúce.  

 

Terapeutické náplasti proti chrápaniu a pre lepšie dýchanie

 

AKO FUNGUJÚ TERAPEUTICKÉ NÁPLASTI

Terapeutické náplasti sú vyrobené z lekárskej silikónovej gumy a sú bezpečné a pohodlné na použitie, účinné a neškodné pre ľudské telo. Dlhodobé používanie odstráni chrápanie.

Terapeutické náplasti pomáhajú rozširovať nosové dierky . Tým pomáha lepšie dýchať a to v akejkoľvek polohe. Človek takto nie je nútený dýchať ústami. Dýchaním nosom sa úplne odstraňuje chrápanie.  

Náplasť proti chrápaniu je určená na jedno použitie a odporúča sa nepoužívať na dlhšie ako 12 hodín.

 

SADA OBSAHUJE: 

  • 30 ks náplastí proti chrápaniu.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: