Unikátna predĺžená ruka - podávač predmetov

Kód: DS68026921
€20,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

 

Spoznajte túto jedinečnú predĺženú ruku - podávač predmetov, ktorý vám pomôže jednoducho, rýchlo  a pohodlne zdvihnúť akýkoľvek predmet bez ohýbania.

Špeciálny dizajn je navrhnutý s dôrazom na bezpečnosť a jednoduchosť pri použití. Maximálne pevný úchop s protišmykovým dizajnom pre presné a stabilné uchopenie všetkých predmetov rôznych veľkostí.

Tento podávač vecí je obzvlášť vhodný aj pre starších ľudí a ľudí s problémami s kĺbmi, bolesťou chrbta, bedier, artrózou, pre tehotné a pre ľudí s horšou mobilitou.

Pri podávaní vecí sa nemusíte zohýbať a preto šetrí vaše kĺby. Podávač vecí sa jednoducho používa a funguje excelentne.  Určite si ho zamilujete. Najkvalitnejšie materiály sú zárukou funkčnosti a životnosti produktu.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

JEDINEČNÝ PODÁVAČ VECÍ

Tento skvelý podávač je jedinečný doplnok do každej domácnosti. Vďaka nemu sa nemusíte pri zdvíhaní vecí ohýbať. Dokonale sa hodí aj pri ťažko dostupných veciach alebo veciach uložených na horných policiach. Skvelé, rýchle a pohodlné riešenie.

 

 predĺžená ruka - podávač predmetov

 

NA ČO VŠETKO POMOCNÚ RUKU VYUŽIJETE

Toto zariadenie je nesmierne praktické a hodí sa pre starých aj mladých. Je vhodné na podávanie spadnutých vecí, na veci ktoré sú na ťažko dostupných miestach, vysoko položené veci. Ľahko s ním zdvihnete spadnuté mince, podáte si ovládač, pohár vody, veci z horných políc skrine a iné. Môžete ho využiť aj na zber odpadkov. Jeho použitie je naozaj všestranné a využijete ho kdekoľvek v domácnosti ale aj v práci.

 

VHODNÉ PRE KAŽDÉHO

Podávač vecí využije každý. Nezáleží na veku, každý občas potrebuje zodvihnúť vec na ktorú nedosiahne, zložiť ťažko dostupnú vec z hornej poličky a iné. Je ideálnym nástrojom pre tých, ktorí sa ťažko ohýbajú, majú obmedzenú pohyblivosť a tiež pre tých, ktorí sa zotavujú po operácii bedier, trpia artritídou, bolesťami chrbta a kolien. Pomôcka je obzvlášť vhodná pre tehotné ženy a seniorov s obmedzenou mobilitou.

 

PRESNÝ A PEVNÝ ÚCHOP

Špeciálne kliešte sú pokryté protišmykovým materiálom umožňujúcim zdvihnúť klzké predmety, ako sú sklenené alebo hladké plastové fľaše. Úchop je veľmi presný a pevný tak, aby vám veci nespadli a nerozbili sa.

 

podávač predmetov 

 

SKLADATEĽNÝ DIZAJN

Nemusíte sa obávať, že podávač vecí zaberie veľa miesta a bude vám zavadzať. Po práci ho pohodlne zložíte a uložíte. Takto zaberie skoro o polovicu miesta menej. Vďaka kombinácii hliníku a odolného plastu je zariadenie nesmierne ľahké no zároveň veľmi pevné. Špeciálny ergonomický dizajn zabezpečí pohodlie pri používaní .

 

AKO SA PREDLŽENÁ RUKA POUŽÍVA?

Použitie tohto zariadenia je nesmierne jednoduché a pohodlné a zvládne to naozaj každý. Stačí zariadenie rozložiť, priložiť k chytanému predmetu a stlačiť tlačidlo na rukoväti.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY

Táto predlžená ruka – podávač vecí je vyrobený z najkvalitnejších materiálov a pomocou patentovanej technológie výroby, čo je zárukou funkčnosti a životnosti produktu.

 

predĺžená ruka

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Mäkké koncovky pre úchop
  • Ergonomicky tvarovaná rukoväť
  • Skladacie, po zložení zaberie málo miesta
  • Možnosť fixácie úchopu
  • Dĺžka: 73cm
  • Materiál: dural, plast

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: