Unikátne LED svetlo pre rastliny

Kód: DS67354739
€20,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 
 

Spoznajte špeciálne LED svetlo pre rastliny a vaše kvety, priesady a iné rastliny začnú výrazne prospievať. Vy si tak zdokonalíte kvalitu vášho životného prostredia.

Vďaka 200 LED diódam, ktoré vyžarujú červené , modré a kombinované svetlo sa podporí u rastlín fotosyntéza a začnú lepšie rásť a aj kvitnúť.

Kovový držiak, ktorý sa tiahne zo spodnej strany základne klipu, môžete nastaviť do požadovaného uhla, aby ste zvýšili účinnosť osvetlenia.

Jedinečné LED svetlo pre rastliny je výborným pomocníkom pre amatérov pestovateľov i pre profesionálov.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete výhodné 2-balenie LED svetla pre lepší rast rastlín za zvýhodnenú cenu. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNE LED SVETLO PRE RASTLINY

Kto by nemal rád rastlinky? Rôzne kvety, kvitnúce, či zelené nám dokážu spríjemniť každý deň a nabiť nás energiou. Energiu kvetom a rastlinám však musíme dopriať aj my.

Ideálnym riešením je použitie unikátneho LED svetla pre rastliny, ktorý podporou fotosyntézy u rastlín napomáha k ich rastu a celkovej vegetácii.

Jedinečné svetlo na rastliny pomocou 200 LED diód svieti červeným, modrým a kombinovaným svetlom. Je úžasným pomocníkom hlavne pre rastliny v tmavších častiach interiéru.

 

 led-svetlo-pre-rastliny-jedinecne

 

PRE PESTOVATEĽOV AMATÉROV I PROFESIONÁLOV

Špeciálne pestovanie pod LED lampou pomocou svetla na rastliny možno s úspechom použiť pri izbových rastlinách (najmä ak majú obmedzené množstvo denného svetla), hydroponickom pestovaní ako aj skleníkovom pestovaní .

Je skutočne ideálny pre amatérov aj profesionálov . Môžete ňou dokonca osvetliť nielen domáce kvety, ale aj bylinky a zeleninu.

 

3 FARBY LED SVETLA 

Unikátna LED lampa na osvetlenie rastlín je vybavená žiarovkami vyžarujúcimi svetlo s dvoma vlnovými dĺžkami. Tak vzniknú 3 režimy LED svetla – červené svetlo, modré svetlo a kombinácia svetiel. Táto moderná technológia úžasne ovplyvňuje všetky fázy rastu rastlín, pučania a kvitnutia. LED diódy:

 • 660 nm (červené svetlo)
 • 450 nm (modré svetlo)
 • Kombinácia svetiel (červená + modrá = fialová)

 

NASTAVENIE SKLONU SVETIEL

Jedinečné LED svetlo pre rastliny je unikátne aj vďaka možnosti nastavenie sklonu svetla. Kovový držiak, ktorý sa tiahne zo spodnej strany základne klipu, môžete nastaviť do požadovaného uhla, aby ste zvýšili účinnosť osvetlenia.

 

 unikatne-led-svetlo

JEDNODUCHÉ PRIPOJENIE

Táto praktická, výkonná a kompaktná LED lampa na podporu rastu rastlín sa inštaluje veľmi jednoducho. Na zvolené miesto ju upevníte štipcovým upínaním. Následne ju pripojte do napájania. Stlačením vypínača zapnete a rozsvieti sa zmes červeného a modrého svetla.

 

SVETLO PODPORUJÚCE FOTOSYNTÉZU

Vlnová dĺžka, ktorú vyžaruje LED svetlo pre rastliny, podporuje u rastlín fotosyntézu, vďaka čomu pomáha rastlinám rásť a vyživovať ich. Použitie tohto špeciálneho svetla na rastliny vám umožňuje správne sa starať o pestované rastliny a ich vegetáciu. Je ideálne aj pre pestovanie malých sadeníc a odrezkov, ako aj dospelých rastlín.

 

 led-svetlo-pre-rastliny-jedinecne

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • LED diódy: SMD 3528
 • počet diód: 200
 • výkon žiarovky: 9,5W
 • vyžarujúce farby: červená a modrá
 • Typ LED: červená-660nm, modrá-450nm
 • napätie: AC220V
 • rozmery: 46 x 11,5 x 9,2 cm
 • hmotnosť s obalom: 0,320 kg

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: