Stieracie mapy

NÁDHERNE NAVRHNUTÉ MAPY

Vitajte v našom online obchode, kde nájdete vynikajúci výber stieracích máp vrátane veľmi žiadanej stieracej mapy sveta Deluxe. Ak ste vášnivý cestovateľ alebo jednoducho človek s vášňou pre objavovanie sveta, táto mapa Deluxe je nevyhnutným predmetom, ktorý inšpiruje vaše túlanie a vytvorí nezabudnuteľné spomienky.

Naša stieracia mapa sveta Deluxe je nádherne navrhnutá a podrobná mapa, ktorá vám umožní sledovať vaše cesty jedinečným a interaktívnym spôsobom. Táto mapa, vyrobená z materiálov prvotriednej kvality, má luxusný matný povrch a úžasnú vrstvu zlatej fólie, ktorá pokrýva krajiny a regióny sveta. Keď navštívite novú destináciu, jednoducho použite mincu alebo škrabadlo na jemné odstránenie fólie, čím odhalíte živé farby a zložité geografické detaily pod ňou.


 

Najpredávanejšie

stieracia mapa unikatna
–22 %
Jedinečná stieracia mapa Slovensko
Skladom (>5 ks)
DS74812862
 (–22 %)
€17,99
6012 7stiraci mapa sveta deluxe cierna
–19 %
Stieracia mapa sveta deluxe
Skladom (>5 ks)
DS26138748
 (–19 %)
€14,99
2 položiek celkom

Cena

1418
11418
6012 7stiraci mapa sveta deluxe cierna
Akcia Tip
–19 %
€14,99

 Ste vášnivým milovníkom cestovania? Radi spomínate na miesta, ktoré ste navštívili? Chcete si naplánovať ďalšie cesty? Práve pre vás je ako stvorená táto jedinečná...

DS26138748
stieracia mapa unikatna
–22 %
€17,99

Ste vášnivým milovníkom cestovania? Radi spomínate na miesta, ktoré ste navštívili? Chcete si naplánovať ďalšie cesty? Práve pre vás je ako stvorená táto jedinečná...

DS74812862

Jednou z kľúčových vlastností našej stieracej mapy sveta Deluxe je jej výnimočná presnosť. Táto mapa, vyrobená s precíznosťou a dôrazom na detail, zobrazuje všetky kontinenty, krajiny a hlavné mestá, čím vám poskytuje presné zobrazenie našej rozmanitej planéty. Či už ste navštívili ikonické pamiatky, skryté skvosty alebo miesta mimo turistických chodníkov, svoje cestovateľské úspechy môžete hrdo prezentovať na tejto štýlovej mape.

Naša stieracia mapa sveta Deluxe je nielen vizuálnym potešením, ale slúži aj ako cenná vzdelávacia pomôcka. Táto mapa, ktorá je ideálna pre dospelých aj deti, podporuje geografické bádanie a pomáha rozširovať vedomosti o rôznych kultúrach a miestach. Je to fantastický spôsob, ako sa zapojiť do zmysluplných rozhovorov, zdieľať príbehy z ciest a inšpirovať ostatných, aby sa pustili do vlastných dobrodružstiev.