Pojazdové kolieska

VYSOKOKVALITNÉ A PROFESIONÁLNE

Vitajte v našom internetovom obchode, ktorý je najlepším miestom pre vysokokvalitné pojazdné kolieska a profesionálne sady na sťahovanie nábytku. Ak potrebujete spoľahlivé a efektívne riešenia, ktoré vám uľahčia sťahovanie nábytku, ste na správnom mieste.

Rozumieme výzvam, ktoré sú spojené s premiestňovaním ťažkých alebo objemných nábytkových predmetov. Preto ponúkame široký sortiment pojazdných koliesok špeciálne navrhnutých tak, aby zvládli požiadavky na prepravu nábytku. Naše kolieska sú skonštruované tak, aby vydržali a zabezpečili hladký a bezpečný pohyb vašich drahých vecí bez toho, aby spôsobili poškodenie podlahy alebo povrchu.


 

Najpredávanejšie

jedinečné gumené kolieska na kancelársku stoličku
 
€20,99
profesionalna sada na stahovanie nabytku
 
€17,99
2 položiek celkom

Cena

1721
11721
profesionalna sada na stahovanie nabytku
€17,99

  Spoznajte túto unikátnu sadu na sťahovanie, vďaka ktorej bude každé prenášanie ťažkých predmetov pohodlné, jednoduché a bezpečné. Sada využíva kolieska a špeciálnu...

DS59299882
jedinečné gumené kolieska na kancelársku stoličku
€20,99

  Spoznajte maximálne pohodlie pri používaní kancelárskej stoličky. Gumené kolieska sú pevnejšou, tichšou a kvalitnejšou alternatívou plastových koliesok. Navyše pôsobia...

DS76162964

Či už ste profesionálny sťahovák alebo domáci majster, naše pojazdné kolieska sú dokonalým spoločníkom pri sťahovaní nábytku. Naša kolekcia obsahuje rôzne veľkosti, štýly a hmotnostné kapacity, vďaka čomu nájdete ideálne kolieska, ktoré budú vyhovovať vašim špecifickým požiadavkám.

Jednou z výrazných vlastností našich pojazdných koliesok je ich odolnosť. Tieto kolieska sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov a sú konštruované tak, aby vydržali veľké zaťaženie a časté používanie. Sú navrhnuté precízne a s dôrazom na detail, poskytujú vynikajúcu stabilitu a manévrovateľnosť, keď to najviac potrebujete.