Fixky a popisovače

ŠPECIÁLNE OPRAVNÉ FIXKY

Vitajte v našom internetovom obchode, ktorý je najlepším miestom, kde nájdete špeciálne opravné fixy a vosky na nábytok najvyššej kvality! Ak chcete obnoviť krásu svojich milovaných kusov nábytku, ste na správnom mieste.

Naša široká ponuka špeciálnych značkovačov a voskov na opravy je špeciálne navrhnutá na odstraňovanie nevzhľadných škrabancov, odrenín a škvŕn, ktoré sa časom nevyhnutne objavia. Či už máte cenený starožitný alebo moderný kúsok, naše výrobky sú tu na to, aby vášmu nábytku vdýchli nový život a aby vyzeral ako nový.


 

Najpredávanejšie

fixky a vosky na nabytok
–30 %
 (–30 %)
€13,99
1 položiek celkom

Cena

1314
11314

Značky

Zobrazených položiek: 1
fixky a vosky na nabytok
–30 %
€13,99

    Špeciálne opravné fixky a vosky na nábytok sú skvelým riešením, ak chcete svojpomocne a rýchlo opraviť chybičky krásy na drevenom nábytku, alebo...

DS99920222

Uvedomujeme si dôležitosť zachovania celistvosti a estetiky vášho nábytku, a preto ponúkame rozmanitý výber opravných značiek a voskov, ktoré sa hodia pre rôzne typy materiálov a povrchových úprav. Od dreva po laminát, od kože po vinyl, naše výrobky sú vyvinuté tak, aby poskytovali bezproblémové opravy, ktoré dokonale splynú s pôvodným povrchom.

Pokiaľ ide o fixy na opravy, máme k dispozícii celý rad farieb, ktoré dokonale ladia s vaším nábytkom. Stačí si vybrať odtieň, ktorý sa najviac podobá pôvodnej farbe, a naše fixy bez námahy zakryjú všetky nedokonalosti. Ľahko sa používajú a rýchlo schnú, ponúkajú bezproblémové riešenie na zamaskovanie škrabancov a obnovenie bezchybného vzhľadu vášho nábytku.