Sedacie vaky

VŠESTRANNÉ RIEŠENIE NA SEDENIE

Vitajte v našom internetovom obchode, ktorý je vaším najlepším miestom pre praktické nafukovacie sedacie vaky! Ak hľadáte všestranné riešenie na sedenie, ktoré spája komfort, pohodlie a štýl, ste na správnom mieste. Naše sedacie vaky sú nielen funkčné a praktické, ale zároveň dodajú každému obytnému priestoru nádych modernosti.

Prečo si vybrať sedací vak? Dovoľte nám, aby sme vám to povedali. Tieto inovatívne nafukovacie kreslá sú navrhnuté tak, aby vám uľahčili život. Či už organizujete stretnutie, sledujete svoj obľúbený televízny program, alebo len tak leňošíte, naše sedacie vaky poskytujú dokonalú možnosť sedenia. Sú neuveriteľne ľahké a prenosné, takže ich môžete bez námahy prenášať z miestnosti do miestnosti alebo ich dokonca vziať so sebou von.


 

Najpredávanejšie

nafukovacie kreslo
–25 %
Pohodlné nafukovacie kreslo
Skladom (>5 ks)
DS66141888
 (–25 %)
€32,99
nafukovací doplnok
–19 %
Praktické nafukovacie kreslo
Skladom (>5 ks)
DS59894297
 (–19 %)
€54,99
2 položiek celkom

Cena

3255
13255
nafukovací doplnok
–19 %
€54,99

  Vyskúšajte relax v pohodlnom nafukovacom kresle, ktoré je vhodný pre vás i vaše deti. Kreslo sa zaručene stane vašim obľúbeným miestom na oddych....

DS59894297
nafukovacie kreslo
–25 %
€32,99

  Vyskúšajte relax v pohodlnom nafukovacom kresle s taburetkou, ktorý je vhodný pre vás i vaše deti. Kreslo sa zaručene stane vašim obľúbeným miestom na...

DS66141888

Jednou z výnimočných vlastností našich sedacích vakov je ich jednoduché používanie. Zabudnite na zápasenie s ťažkým nábytkom alebo na hodiny strávené skladaním zložitých sedacích súprav. S našimi nafukovacími kreslami stačí len rozbaliť, nafúknuť a užívať si! Dodávajú sa s praktickou vzduchovou pumpou, ktorá vám umožní rýchlo ich nafúknuť a vyfúknuť, čím vám ušetrí drahocenný čas a námahu.

Nenechajte sa však oklamať ich nafukovacou povahou. Naše sedacie vaky sú vyrobené s ohľadom na odolnosť a dlhú životnosť. Vyrobené z vysokokvalitných materiálov sú navrhnuté tak, aby vydržali každodenné používanie bez toho, aby to bolo na úkor pohodlia. Zosilnené šitie zaručuje, že zvládnu váhu a tlak viacerých osôb, čím poskytujú spoľahlivú možnosť sedenia pre vás a vašich hostí.