Striekacie pištole

EFEKTÍVNE A ÚČINNÉ MAĽOVANIE

Hľadáte výkonnú elektrickú striekaciu pištoľ na steny, ktorá zvládne aj tie najnáročnejšie maliarske práce? Nehľadajte ďalej ako v našej ponuke striekacích pištolí, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby poskytovali efektívne a účinné maľovanie profesionálom aj domácim majstrom.

Naše striekacie pištole sú vybavené výkonnými motormi a pokročilými funkciami, ktoré vám uľahčia a spríjemnia maliarske úlohy. Vďaka nastaviteľným vzorcom striekania môžete ľahko prepínať medzi širokým ventilátorovým vzorcom na veľké plochy alebo úzkym vzorcom na detailnú prácu. Naše elektrické striekacie pištole sú tiež navrhnuté tak, aby zvládli rôzne typy náterov vrátane farieb na báze vody a oleja, moridiel a lakov.


 

Najpredávanejšie

elektricka striekacia pistol
 
€55,99
1 položiek celkom

Cena

5556
15556
elektricka striekacia pistol
€55,99

Pomocou elektrickej striekacej pištole na steny a stropy budete maľovať ako profesionál. Vynikajúci efekt docielite bez veľkej námahy a bez zbytočného neporiadku....

DS39424582

Výhody používania elektrickej nástennej striekacej pištole sú početné. Nielenže vám ušetria čas a námahu v porovnaní s tradičnými metódami maľovania, ale ponúkajú aj rovnomernejšiu a konzistentnejšiu vrstvu farby. Vysokotlakové striekanie umožňuje vynikajúce pokrytie a znižuje množstvo prestrekov, čo vám z dlhodobého hľadiska môže ušetriť peniaze za materiál.

Naše striekacie pištole sú tiež užívateľsky prívetivé a ľahko sa čistia. Odnímateľná konštrukcia umožňuje rýchlu a jednoduchú demontáž, vďaka ktorej je čistenie hračkou. Komponenty jednoducho opláchnite vodou a pred uložením na ďalší projekt ich nechajte uschnúť na vzduchu.