Inteligentný odvlhčovač vzduchu

Kód: DS29462414
€90,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Vyskúšajte dokonalý inteligentný odvlhčovač vzduchu a spoľahlivo sa zbavíte vlhkosti, plesní a zápachu vo vašej domácnosti. Získate zdravší, čistejší, a teda bezpečnejší domov.

Použitie jedinečného elektrického pohlcovača vlhkosti je skutočne veľmi jednoduché. Stačí pripojiť k elektrickej sieti a zapnúť. Na naplnenú nádobku na kondenzovanú vodu vás upozorní kontrolka. Kapacita nádržky je až 1 800 ml.

Unikátny inteligentný odvlhčovač vzduchu je vysoko účinný, no využíva technológiu, vďaka ktorej je aj veľmi tichý, šetrný a bezpečný. Vzduch zbaví nielen vlhkosti, ale aj škodlivých látok, čím ho kvalitne vyčistí.

Táto praktická sušička vzduchu je svojim tichým chodom ideálna pre rodiny s malými deťmi a pre ľudí s plytkým spánkom a citlivým sluchom.

Odvlhčovač disponuje modernými vychytávkami, ako napríklad hygrostat či automatické vypnutie po naplnení nádrže. Ovláda sa jednoducho, a to pomocou diaľkového ovládača.


 

DOPRAVA ZADARMO

Tu nájdete balenie 4 ks odvlhčovača vzduchu ku ktorému získate dopravu zadarmo

 

Detailné informácie

Podrobný popis

SPOĽAHLIVÝ ELEKTRICKÝ ODVLHČOVAČ VZDUCHU

Vlhké múry, prílišná vlhkosť prostredia a tvoriace sa plesne nie je vôbec to, čo by sme si v našich domácnostiach želali. Riešenie teraz ponúka špeciálny, praktický a spoľahlivý inteligentný odvlhčovač vzduchu.

V priebehu niekoľkých hodín vás zbaví prebytočnej vlhkosti v izbách a vy si budete môcť užívať zdravší, krajší a príjemnejší domov.

 

  odvlhčovač vzduchu16

VYSOKO ÚČINNÝ

Účinnosť týchto unikátnych elektrických pohlcovačov vlhkosti je skutočne veľmi vysoká. Jeden elektrický odvlhčovač dokáže už za jeden deň nasať vlhký vzduch a následne skondenzovať až 350 ml vody. Dokonalo sa postará o správnu vlhkosť vo vašej domácnosti.

Navyše, pomocou technológie UV+TiO2 rozkladá škodlivé látky v ovzduší, vďaka čomu funguje aj ako čistička vzduchu.

 

S NÁDRŽKOU AŽ NA 1 800 ML

Vynikajúci elektrický odvlhčovač má praktickú nádržku na skondenzovanú vodu, ktorá má kapacitu až 1 800 ml. Vystačí vám tak na viac ako 96 hodín prevádzky zariadenia. Vďaka tomu nebudete musieť každú chvíľu vodu vylievať.

Túto sušičku vzduchu môžete bez problémov nechať doma pracovať takmer 4 dni. V prípade naplnenia nádržky vodou sa zariadenie automaticky vypne.

V balení nájdete aj hadicu, ktorú môžete napojiť na odvlhčovač a odvádzať vodu napríklad do umývadla

 

UNIKÁTNA TECHNOLÓGIA – TICHÁ, BEZ CHEMIKÁLIÍ, ŠETRÍ ENERGIU

Unikátny elektrický odvlhčovač vzduchu funguje na báze Peltierovej technológie:

 • bez hlasitého kompresora
 • žiadne kartuše
 • žiadne chemikálie

Spoľahlivo vás zbaví vysokej vlhkosti v miestnostiach a tým aj nepríjemného zápachu, húb a plesní.

Vďaka svojej tichej prevádzke nebude nijako obmedzovať vašu rodinu. Je priam ideálny pre rodiny s malými deťmi, alebo pre ľudí s veľmi plytkým spánkom.

Navyše vďaka svojmu výkonu 90 W ušetríte aj elektrickú energiu, a tým aj vaše financie.

 

 odvlhčovač vzduchu6

HYGROSTAT

Tento jedinečný elektrický pohlcovač vlhkosti má zaujímavú funkciu. Vďaka hygrostatu je schopný automaticky odvlhčiť vzduch, kým nedosiahne nastavenú vlhkosť. Úroveň vlhkosti môžete nastaviť od 40% do 70%.

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Praktický odvlhčovač – sušičku vzduchu jednoducho pripojíte k elektrickej sieti a zapnete. Môže byť v prevádzke až 4 dni, kým sa nenaplní nádržka (automatické vypnutie po naplnení nádrže). Potom je potrebné vodu z nádržky vyliať.

 

ĽAHKO PRENÁŠATEĽNÝ

Vďaka svojim kompaktným rozmerom 37,5 x 25 x 14 cm vám tento jedinečný elektrický odvlhčovač vzduchu poslúži skutočne kdekoľvek, kde budete potrebovať. U vás doma, v kancelárii, či na chalupe. Ľahko ho postavíte na stôl, na parapetu okna, alebo na skrinku. Veľkou výhodou je aj jeho príjemný, univerzálny a moderný dizajn.

 

 odvlhčovač vzduchu15

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • materiál: plast/kov
 • kapacita: 350 ml za deň
 • objem nádržky na vodu: 1 800 ml
 • výkon: 90W
 • automatické vypnutie po naplnení nádrže: áno
 • vlhkomer: áno
 • teplomer: áno
 • čistenie vzduchu: áno
 • displej: LCD
 • časovač: 1 - 24 h
 • diaľkový ovládač: áno
 • prevádzkový režim: založený na systéme Peltier
 • vhodné pre: domov, kanceláriu a pod.
 • odnímateľný kryt nádrže na vodu
 • odnímateľná nádrž na vodu
 • odnímateľný kryt nádržky na vodu
 • rozmery: 37,5 x 25 x 14 cm
 • dĺžka kábla: 1,5m
 • hmotnosť: 1,75 kg

 

NÁŠ TIP

SPOĽAHLIVÝ ELEKTRICKÝ ODVLHČOVAČ VZDUCHU

elektrický odvlhčovač vzduchu

Vyskúšajte dokonalý elektrický odvlhčovač vzduchu a spoľahlivo sa zbavíte vlhkosti, plesní a zápachu vo vašej domácnosti. Získate zdravší, čistejší a teda bezpečnejší domov.

 

 

PRAKTICKÝ ODVLHČOVAČ VZDUCHU 

 

odvlhčovač vzduchu

 

Unikátny odvlhčovač vzduchu je určený na odstránenie vlhkosti, zabránenie vzniku plesní, zrážania vodnej pary, zatuchnutému vzduchu a pre celkovú kvalitu vzduchu. Špeciálne gélové kryštály účinne znižujú vlhkosť na ideálne hodnoty.

 

 

PRAKTICKÝ POHLCOVAČ VLHKOSTI DO AUTA

pohlcovač vlhkosti do auta

Praktický pohlcovač vlhkosti do auta je jedinečný, inovatívny a elegantný doplnok do auta, vďaka ktorému sa zbavíte vlhkosti, pachov a zamedzíte zahmlievaniu okien.

 

 

VRECÚŠKA PROTI ZÁPACHU A VLHKOSTI DO TOPÁNOK

 

vrecúška proti zápachu a vlhkosti do topánok

 

Unikátny pohlcovač pachov a vlhkosti na dokonalé, rýchle a účinné odstránenie nepríjemných pachov a vlhkosti sa hodí do topánok, špajze, auta, skrine a iné. Dokonale absorbuje pachy a vlhkosť, a tak zanecháva čistý a svieži vzduch. 

 

 

VYNIKAJÚCI VLHKOMER NA DREVO

vlhkomer na drevo

Spoznajte špeciálny vlhkomer na drevo, ktorý vám umožní zmerať vlhkosť mnohých druhov dreva v priebehu okamihu a veľmi presne.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: