Mesačná lampa na diaľkové ovládanie

Kód: DS22799749
Akcia Tip
€25,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Predstavte si, že mesiac odpláva z oblohy a príde k vám domov. Teraz môžete mať všetku krásu a tajomstvo mesiaca pre seba. 

LED mesačná lampa sa spustí automaticky pomocou svetelného senzora alebo manuálne pomocou diaľkového ovládača. Následne si môžete vychutnať nádherné mesačné divadlo. Lampa verne zobrazí jednotlivé fázy mesiaca, ktoré tiež môžete ovládať.  

Táto exkluzívna mesačná lampa vytvára jedinečnú atmosféru. Vzhľad svetla dokonale napodobňuje pravú tvár mesiaca s celým jeho okúzľujúcim charakterom. 

Dokonalá replika skutočného mesiaca 

  • Lampa sa spúšťa automaticky alebo manuálne 
  • Nastavenie pomocou diaľkového ovládania 
  • Reálne zobrazenie až 12 fáz mesiaca 
  • Jednoduchá montáž 

 

NÁŠ TIP:  Vyskúšajte tiež projektor nočnej oblohy.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Pri pozorovaní mesiaca už nemusíte mať obavy, že sa vám schová za mraky. Teraz si môžete vychutnať pohľad na mesiac  kedykoľvek budete chcieť. Je tu váš súkromný mesiac na stenu s diaľkovým ovládaním. 

Vstavaný svetelný senzor automaticky rozsvieti váš mesiac po zotmení, takže môžete obdivovať jeho krásu. 

 mesacna-lampa

 

INTELIGENTNÁ 3D TECHNOLÓGIA

Vďaka vytvoreniu pomocou najnovšej 3D tlačovej technológie, je Luna ako neprekonateľný realistický mesiac. Naviac pomocou diaľkového ovládača môžete mesiac ovládať. 

 

MESIAC AKO NA DLANI 

Mesiac stačí zavesiť na stenu alebo strop a pomocou diaľkového ovládania ho môžete ovládať.  Môžete tak pozorovať všetky fázy mesiaca a užiť si krásny večer s rodinou alebo romantické chvíľky vo dvojici. Táto mesačná lampa realisticky zobrazuje všetkých 12 fáz mesiaca. 

  

MÁTE PROBLÉM ZASPAŤ? MESAČNÁ LAMPA VÁM POMÔŽE  

Lampa mesiac je nádherný spôsob, ako si vychutnať pozorovanie mesiaca. Sledovanie jednotlivých mesačných fáz vás dokonale uvoľní a zrelaxuje.  Budete ľahšie zaspávať a váš spánok bude lepší a kvalitnejší.

 

 mesacna-lampa-na-dialkove-ovladanie

 

DOKONALOSŤ MESAČNÉHO SVETLÁ  

Spln, nov , ubúdanie či dorastanie - lampa dokonale kopíruje skutočný mesiac a všetky jeho fázy. Budete si môcť vychutnať pozorovanie mesiaca kedykoľvek chcete. Táto lampa dodá všetkým vašim obľúbeným miestam upokojujúcu atmosféru.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: