Zvlhčovač vzduchu s aromaterapiou

Kód: DS98061918
€55,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 
 

Unikátny zvlhčovač vzduchu je určený na kvalitné zvlhčenie vzduchu, pre navodenie príjemnej klímy a pre celkovú kvalitu vzduchu. Vďaka špeciálnej technológii toto malé ale výkonné zariadenie navodí dokonalú klímu.

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu zvlhčuje a čistí vzduch. Kombinuje účinky vodnej hmly a esenciálnych olejov. Pomocou jemného ultrasonického vlnenia rozkladá vodu na extrémne malé mikročastice, bez toho aby ich zahrieval. 

Tento zvlhčovač sa hodí do akýchkoľvek izieb, kancelárií, chodieb a iných priestorov. Môžete ho použiť všade, kde je to potrebné. Vďaka kompaktným rozmerom a štýlovému dizajnu je z tohto zvlhčovača zaujímavý a štýlový doplnok do domácnosti.

 • Vytvára ideálnu vlhkosť u vás doma
 • Pomáha v prevencii proti suchému vzduchu a respiračným ťažkostiam
 • Zlepšuje fyzickú a psychickú pohodu
 • Vytvára príjemnú klímu a čistí vzduch
 • Zlepšuje spánok

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 UNIKÁTNÝ ULTRAZVUKOVÝ ZVLHČOVAČ

Spoľahlivý, kvalitný a štýlový zvlhčovač je vhodný do každej domácnosti na zvlhčenie vzduchu. Zvlhčovač vzduchu zvlhčuje a čistí vzduch. 

 

zvlhcovac-vzduchu-jedinecny 

 

VHODNÝ DO AKÝCHKOĽVEK MIESTNOSTÍ

Tento jedinečný aromadifuzér je vhodný do obytných priestorov, detských izieb, rokovacích miestností, masážnych salónov, wellness centier a pod. Zvlhčovač vzduchu je vhodný taktiež aj počas spánku, má využitie nočného režimu a svieti jemným modrým svetlom.

 

RÝCHLY A DLHODOBÝ ÚČINOK

Vďaka špeciálnemu designu difuzér rýchlo a efektívne zvlhčí akúkoľvek miestnosť a prispieva k zdravej klíme v domácnosti. Zvlhčovač môžete nechať v miestnosti dlhodobo, pretože má nízku spotrebu energie.

 

PREČO ZVLHČOVAČ VZDUCHU?

Nadmerná suchosť zvyšuje vznik negatívnych dôsledkov na vaše zdravie a majetok. Pri dlhodobom suchom vzduchu najmä v zimných mesiacoch môže dochádzať k respiračným ťažkostiam, vyšší výskyt alergií a celkovej psychickej a fyzickej nepohode. Tento zvlhčovač vám pomôže navodiť ideálnu klímu vo vašej domácnosti.

 

 zvlhcovac-vzduchu

 

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A ŠTÝLOVÝ DIZAJN

Pri výrobe boli použité najkvalitnejšie materiály s dôrazom na dlhú výdrž produktu a opakovateľné používanie. Preto Vám výrobok bude slúžiť po množstve použití. Navyše dizajn výrobku je nadčasový a štýlový, preto sa hodí aj ako vkusný doplnok do každej domácnosti.

 

AKO SA ZVLHČOVAČ POUŽÍVA

Obsluha zvlhčovača je veľmi jednoduchá. Do zásobníka nalejete vodu, najlepšie destilovanú. Zapojte do sieťe. Tlačidlom ho zapnite. Prístroj začne okamžite vytvárať vodnú hmlu. Elegantný interiérový doplnok.

 

  jedinecny-zvlhcovac-vzduchu

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Vysoká kvalita
 • Veľa pary
 • Objem nádrže: 4l
 • Intuitívne ovládanie
 • Ľahko sa čistí
 • Ionizátor
 • Časovač
 • Dotykový displej

 

Sada obsahuje:

 • zvlhčovač
 • diaľkový ovládač
 • 3 vonné oleje
 • keramický filter

 

 


 

NÁŠ TIP

PRENOSNÝ VÝKONNÝ OCHLADZOVAČ VZDUCHU

prenosný ochladzovač vzduchu

Unikátny ochladzovač vzduchu Artic air je určený na rýchle schladenie vzduchu až o 8 °C, pre celkovú kvalitu vzduchu a príjemnú klímu v interiéri.

 

 

JEDINEČNÝ OCHLADZOVAČ, ZVLHČOVAČ A ČISTIČKA VZDUCHU 3V1

prenosná klimatizácia, zvlhčovač vzduchu a čistička vzduchu 3v1

Doprajte si úžasné osvieženie v horúcich letných dňoch. Táto prenosná klimatizácia predstavuje skvelý spôsob, ako ochladiť, zvlhčiť a vyčistiť vzduch, a to všetko naraz.

 

 

UNIKÁTNA PRENOSNÁ KLIMATIZÁCIA A ZVLHČOVAČ VZDUCHU 

prenosná klimatizácia a zvlhčovač vzduchu

Unikátna prenosná klimatizácia a zvlhčovač vzduchu 2v1 je určená na rýchle schladenie vzduchu, zlepšenie jeho kvality a dosiahnutie príjemnej klímy v interiéri.

 

 

JEDINEČNÝ ULTRAZVUKOVÝ ZVLHČOVAČ VZDUCHU

ultrazvukový zvlhčovač vzduchu

 

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu zvlhčuje a čistí vzduch. Pomocou jemného ultrasonického vlnenia rozkladá vodu na extrémne malé mikročastice bez toho, aby ich zahrieval.

 

 

KVALITNÁ ČISTIČKA VZDUCHU

 

čistička vzduchu

Vyskúšajte kvalitnú čističku vzduchu a váš domov získa zdravšie ovzdušie. Dokonalo sa zbavíte až 99,97 % znečisťujúcich látok v ovzduší, vrátane škodlivých plynov, baktérií a vírusov.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: