DVOJBALENIE - Kvalitný dezodorant do topánok vo forme nálepiek - 20 ks

Kód: DA50660260
€13,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Zbavte sa nepríjemného zápachu v topánkach. Nálepky do topánok účinne bojujú proti pachom a zanechávajú sviežu vôňu, ktorú si zamilujete.

Dezodorant do topánok má veľmi jednoduché použitie, a to vďaka spôsobu aplikácie. Jednoducho nalepíte nálepku do topánky a máte po probléme. Nálepky sú vybavené špeciálnym lepidlom, ktoré ich spoľahlivo drží na mieste a zároveň nezanecháva stopy.

Doprajte si sviežosť a pohodlie, nech už ide o akýkoľvek typ obuvi. Nálepky sú vhodné do športových tenisiek aj pracovných či elegantných topánok. Sú maximálne diskrétne, takže o nich budete vedieť len vy.

Odstráňte zápach z topánok rýchlo, jednoducho a pohodlne. Dezodorant do topánok vo forme nálepiek neuberá na komforte a pri chôdzi nijako neprekáža. Okrem toho je šetrný k topánkam aj k pokožke, takže vás môže sprevádzať na každom kroku.


Detailné informácie

Podrobný popis

 

JEDINEČNÉ NÁLEPKY DO TOPÁNOK PROTI ZÁPACHU

Bojujete so zápachom, ktorý vychádza z vašich topánok za každým, keď si ich vyzujete? Po celom dni v práci je tento jav celkom normálny, no je, pochopiteľne, aj nepríjemný. Vďaka nálepkám do topánok sa ho zbavíte rýchlo a jednoducho.

  • Majú príjemnú vôňu
  • Sú vhodné do akejkoľvek obuvi
  • Neprekážajú pri chôdzi
  • Nezanechávajú zvyšky lepidla
  • Sú ohľaduplné k pokožke
  • Jednoducho sa používajú

účinný dezodorant do topánok vo forme nálepiek - 10 ks

PREČO OBUV ZAPÁCHA?

Robíte možné aj nemožné, no aj tak sa vám nedarí zabrániť vzniku nepríjemného zápachu? Na vine môže byť nevhodný materiál obuvi, ktorý neprepúšťa vzduch. V topánkach sa následne hromadí vlhkosť a množia sa baktérie z potu.

Avšak, ani kvalitné materiály mnohokrát nie sú zárukou úspechu. Časom môže začať zapáchať každá obuv.

 

DO ŠPORTOVÝCH TENISIEK AJ LODIČIEK

Našťastie, kupovanie nových topánok nie je nutné. So zápachom sa môžete rozlúčiť pomocou dezodorantu vo forme praktických nálepiek. Je úplne jedno, s akými topánkami máte problém. Nálepky sú vhodné do všetkých typov obuvi.

 

POHODLNÉ A DISKRÉTNE

Na nálepky do topánok sa môžete vždy spoľahnúť. Nikdy vás nesklamú a sú maximálne nenápadné. Samozrejmosťou je tiež komfort. Pri chôdzi vás nebudú nijako obmedzovať a pocítite ich len vtedy, keď sa vyzujete. Ich príjemná vôňa vás zaručene poteší.

jedinečný dezodorant do topánok vo forme nálepiek - 10 ks

NEODLEPUJÚ SA

Spoznajte unikátne nálepky do topánok, ktoré zaručujú dlhotrvajúcu sviežosť. Kvalitné lepidlo sa postará o to, aby nálepka ostala na svojom mieste až dovtedy, kým sa sami nerozhodnete vymeniť ju.

Nálepky sú však, aj napriek kvalitnému lepidlu, šetrné k vašej obuvi a nezanechávajú žiadne stopy.

 

ZDRAVIE A BEZPEČNOSŤ

Nálepky do topánok proti zápachu môžete používať bez obáv o zdravie svojej pokožky. Dezodorant, ktorý nálepky obsahujú, je absolútne bezpečný a neobsahuje žiadne toxické či alergénne látky.

 

AKO SA POUŽÍVAJÚ NÁLEPKY DO TOPÁNOK?

Dezodorant do topánok je vo forme nálepiek, takže stačí odstrániť ochranný film a nálepku umiestniť priamo do topánky, lepiacou časťou nadol. Hotovo. Úspešne ste sa zbavili zápachu topánok.

kvalitný dezodorant do topánok vo forme nálepiek - 10 ks

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Počet nálepiek v balení: 10
  • Rozmery nálepky: 12,1 x 6,1 cm
  • Bez toxických a alergénnych zložiek
  • Na všetky typy obuvi

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: