Okuliare na počítač proti modrému svetlu - DVOJBALENIE

Kód: DS99964708
Akcia
€35,98 / ks
Skladom (>5 ks)
 

S tímto balením si môžete jedni okuliare nechať doma a druhé používať v práci. Máte istotu že ich nezabudnete.

Okuliare na počítač proti modrému svetlu slúžia pre perfektné čisté, ostré a kontrastné videnie pri práci so zobrazovacou technikou. Navyše obmedzujú škodlivé spektrum modrého svetla a tak vás pomáhajú chrániť proti bolesti očí, hlavy, zlému spánku a prispievajú k lepšej koncentrácii a bezpečnosti pri práci s PC.

Špeciálne navrhnuté okuliare sú určené na bezpečnú prácu so zobrazovacou technikou. Vďaka sklám so špeciálnym filtrom zabraňujú ožiareniu modrým svetlom, zároveň zlepšujú vnímanie svetla a znižujú namáhanie očí.

Okuliare na PC sú určené pre pánov ale aj pre dámy. Rám je z ľahkého plastu, je pevný a príjemne sa nosí. Pre svoje čisté, klasické línie a moderné prevedenie v nich budete pôsobiť sebavedome a určite pri každej príležitosti aj štýlovo.

Investujte do svojho zdravia. Oči máme len jedny.

  • Zabraňujú ožiareniu modrým svetlom
  • Aktívne chránia zrak
  • Minimalizujú namáhanie a únavu očí
  • Podporujú sústredenie pre lepší pracovný výkon

 

ODPORÚČAME: 

Tu nájdete výhodné dvojbalenie okuliarov pre vodičov ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO.

Spoznajte tieto unikátne dierkované okuliare, ktoré Vám môžu pomôcť pri bolesti a únave očí, ako aj pri krátkozrakosti a iných očných vadách.  

Pre dokonalé vyčistenie vašich okuliarov prinášame tento najúčinnejší čistič okuliarov.

Uložte si vaše okuliare v aute bezpečne, prakticky bez rizika poškriabaniu s týmto držiakom na okuliare do auta.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNE OKULIARE NA PRÁCU S PC

Okuliare na prácu s počítačom a inou zobrazovacou technikou sú doslova nevyhnutnosťou pre každého manažéra, administratívneho pracovníka, študenta a každého kto si chce chrániť zrak pri práci s PC. Jednoducho ich nasadíte na oči a hneď zbadáte ten obrovský rozdiel. Vďaka svojej antireflexnej vrstve, okuliare znižujú únavu očí, redukujú odlesky, zvyšujú kontrast, ostrosť a detaily. Dajte zbohom bolestiam očí, hlavy a poruchám spánku.

 

 jedinecne-okuliare-proti-modremu-svetlu

 

KEDY MODRÉ SVETLO ŠKODÍ

Modré svetlo je súčasťou každodenného života. Bežne sa nachádza v prírode ale produkujú ho aj monitory. V obmedzenej miere je modré svetlo prospešné pretože vďaka nemu naše telo rozpoznáva deň a noc, podporuje alebo naopak tlmí bdelosť a pozornosť a produkuje a reguluje spánkový hormón melatonín.

Naopak vo veľkom množstve môže spôsobovať syndróm suchého oka, čo dlhodobo môže viesť k poškodeniu zraku. Ďalej spôsobuje poruchy spánku a stým súvisiace kardiovaskulárne ochorenia, bolesť očí, bolesť hlavy a rozmazané videnie.

 

AKO FUNGUJÚ OKULIARE NA POČÍTAČ

Princíp okuliarov na počítač spočíva v špeciálnom filtri, ktorý reaguje na modré svetlo. Účinne ho minimalizuje najmä jeho škodlivé spektrá. Zároveň blokujú odlesky, zvyšujú kontrast, jasnosť a spĺňajú svetelné štandardy pre bezpečnú prácu so zobrazovacou technikou.

 

ÚNAVA OČÍ, PÁLENIE, BOLESŤ?

Pri dlhodobej práci s počítačom, mobilom, tabletom a pri sledovaní televízie dochádza často k únave zraku, páleniu očí a pocitom suchosti. Tieto pocity sú často sprevádzané bolesťou očí a hlavy. Tieto špeciálne okuliare proti modrému svetlu vám môžu pomôcť predísť všetkým týmto ťažkostiam. Vaše oči nebudú také unavené. Zároveň fungujú ako účinná prevencia pred ďalšími problémami.

 

 okuliare-na-pocitac-proti-modremu-svetlu

PRE LEPŠÍ SPÁNOK

Aj Vy pozeráte pred spaním televízor alebo pracuje s počítačom, či s mobilom? Následne máte problémy zaspať alebo s kvalitou spánku? Poruchy spánku môžu viesť k depresii, hromadenie neurotoxínov a zvýšenému riziku ochorenia. Vyskúšajte dve hodiny pred spaním používať tieto okuliare a ihneď zbadáte rozdiel. Zaspíte rýchlejšie a váš spánok bude výdatnejší a kvalitnejší.

 

STOP ÚNAVE OČÍ

Celodenná práca s počítačom, sledovanie televízie doplnené o používanie mobilu má za následok únavu očí, pálenie či syndróm suchého oka. Tieto okuliare blokujú škodlivé modré svetlo.

 

ŠTÝLOVÉ A VKUSNÉ

Rám je z ľahkého plastu, je pevný a príjemne sa nosí. Pre svoje čisté, klasické línie a moderné prevedenie v nich budete pôsobiť sebavedome a určite pri každej príležitosti i štýlovo.

 

 okuliare-na-PC

 

KEDY MÔŽEM OČAKÁVAŤ VÝSLEDKY?

Anti blue light okuliare sú určené predovšetkým na to, aby prispeli k predchádzaniu a ďalšiemu rozvoju očných porúch, namáhaniu očí a ďalších nepriaznivých efektov spojených so škodlivým spektrom modrého svetla. Pri pravidelnom používaní môže dôjsť k zlepšeniu a to už od prvého použitia. Výsledky sa môžu líšiť, pretože každý človek reaguje inak.

 

*Farbu odosielame podľa skladovej dostupnosti


 

NÁŠ TIP

 

ČISTIČ NA OKULIARE Z MIKROVLÁKNA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: