Jedinečný lapač prachu na vŕtačku

Kód: DS82543081
€9,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte tajomstvo vŕtania bez zbytočného neporiadku. S týmto lapačom prachu na vŕtačku odvediete čistú prácu a ušetríte čas a námahu, ktorú by ste museli vložiť do upratovania. 

Či už patríte medzi domácich kutilov alebo profesionálov, lapač prachu na vŕtačku vás zaručene poteší. Je navrhnutý a vyvinutý tak, aby stopercentne splnil vaše očakávania. Vďaka kvalitnému materiálu je vhodný na príležitostné i každodenné používanie.

Lapač prachu funguje geniálnym spôsobom. Efektívne zbiera prach do vnútra nádobky, ktorú potom môžete pohodlne vyprázdniť. Manipulácia s lapačom je skutočne jednoduchá, čo môžeme povedať aj o jeho používaní.

Získajte jedinečného pomocníka pri práci, ktorý vám poslúži pri vŕtaní do akéhokoľvek materiálu. Lapač prachu je vhodný pre vrtáky až do 10 mm, takže môžete vykonávať aj náročnejšie práce.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

PRAKTICKÝ LAPAČ PRACHU NA VŔTAČKU

Potrebujete vyvŕtať dieru do steny a hľadáte spôsob, ako to urobiť čo najčistejšie? Jednoduché riešenie, ktoré prekoná hlučné a pracné vysávanie neporiadku, máte na dosah ruky. Vďaka tomuto lapaču prachu na vŕtačku už nebudete musieť upratovať.

  • Účinne zachytáva prach z vŕtania
  • Je vhodný pre príležitostné i profesionálne používanie
  • Jednoducho sa používa
  • S jeho pomocou môžete vŕtať do steny aj dreva
  • Môžete pracovať až s 10 mm vrtákom
  • Je vyrobený z pevného a odolného materiálu
  • Priehľadná nádobka uľahčuje jeho používanie

 Praktický-pomocník-pre-kutilov

AKO FUNGUJE LAPAČ PRACHU

Lapač prachu na vŕtačku je výnimočné riešenie snáď najnepríjemnejšieho následku vŕtania. Funguje na princípe zachytávania prachu počas vŕtania, pričom jeho efektivitu zvyšuje špeciálna štetinová vložka. Tá pomáha najmä pri vŕtaní s menšími vrtákmi.

 

PRE KOHO JE VHODNÝ

Doprajte si komfort pri práci bez ohľadu na to, či potrebujete vyvŕtať dieru do steny len raz za čas alebo sa tejto činnosti venujete denne v rámci zamestnania. Lapač prachu na vŕtačku udrží pracovné tempo spolu s vami.

 

JEDNODUCHÁ MANIPULÁCIA

Tento praktický pomocník vás prekvapí aj mimoriadne jednoduchým používaním. Stačí ho priložiť na miesto, na ktorom chcete vŕtať. Po práci ho ľahkým pootočením otvoríte a vyprázdnite jeho obsah. Navyše, nádobka je priehľadná, takže budete presne vedieť, kedy je plná.

 Praktický lapač prachu na vŕtačku

 

ŠIROKÉ VYUŽITIE

Objavte mimoriadne praktický lapač prachu, ktorý nerobí rozdiely medzi materiálmi, do ktorých budete vŕtať. Pórobetón, tehla, kov či drevo, pri vŕtaní sa na lapač prachu môžete vždy spoľahnúť. 

 

ZVLÁDNE AJ NÁROČNEJŠIE VÝZVY

Lapač prachu na vŕtačku disponuje otvorom, do ktorého sa pohodlne zmestí aj 10 milimetrový vrták. Jeho profesionalitu tak oceníte aj pri zložitejších prácach s vŕtačkou.

 

MATERIÁL, KTORÝ NESKLAME

Spoľahnite sa na prvotriedny materiál, ktorý sa vyznačuje pevnosťou a odolnosťou. Lapač prachu na vŕtačku spĺňa tie najvyššie kvalitatívne štandardy, aby mohol seriózne plniť svoj účel. Zaručene vás poteší aj jeho dlhá životnosť. 

Originálny lapač prachu na vŕtačkuTECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Materiál: plast
  • Rozmery: 4,4 x 5 x 8,8 cm
  • Priemer otvoru pre vrták: 10 mm

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: