Výkonná elektrická príklepová vŕtačka

Kód: DS79257887
€30,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Uľahčite si prácu v dielni či v garáži a spoznajte čaro elektrickej príklepovej vŕtačky. Či ste domáci kutil, alebo profesionál, jej prednosti vás presvedčia, že vŕtanie môže byť aj relaxom.

Komfortné používanie zabezpečuje ergonomicky tvarovaná rukoväť s protišmykovou úpravou. Neoceniteľnou vlastnosťou tejto príklepovej vŕtačky je tiež mimoriadne nízka hmotnosť, vďaka čomu je manipulácia s ňou jednoduchá a nenáročná.

Výkon 1 500 W umožňuje vŕtanie do muriva, betónu, kameňa, kovu, keramiky, dreva či plastu. Jej využitie je skutočne široké a vďaka tomu sa stane vernou súčasťou výbavy každého kutila.

Medzi neoceniteľné funkcie tejto elektrickej príklepovej vŕtačky patria rôzne režimy vŕtania, zámok spínača, zmena smeru chodu, regulácia otáčok a prídavná rukoväť pre ešte pohodlnejšiu prácu. Významným plusom je vysokokvalitný materiál, vďaka čomu si poradí s akoukoľvek úlohou.


 

NÁŠ TIP

Pozrite si náš magnetický náramok na náradie.

Tu nájdete profesionálnu rezačku na plech.

Pozrite si naše ďalšie produkty a príslušenstvo pre profesionálov aj kutilov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

ELEKTRICKÁ PRÍKLEPOVÁ VŔTAČKA PRE AMATÉROV I PROFÍKOV

Hľadáte spoľahlivého pomocníka do dielne, alebo garáže, s ktorým zvládnete akúkoľvek úlohu? Elektrická príklepová vŕtačka je najideálnejším riešením pre každého, kto potrebuje z času na čas niečo vyvŕtať, ale aj pre tých, ktorí sa takýmto činnostiam venujú denne.

 • Má vysoký výkon
 • Poradí si s akýmkoľvek materiálom
 • Možnosť zmeny smeru chodu
 • Vŕtanie s príklepom, alebo bez príklepu
 • Plynulá regulácia otáčok
 • Zámok spínača pre nepretržitú prevádzku
 • Rýchloupínacie skľučovadlo
 • Prídavná rukoväť
 • Ergonomicky tvarovaná rukoväť s protišmykovým povrchom
 • Mimoriadna kompaktnosť 
 • Je vyrobená z vysokokvalitných materiálov, čo zaručuje odolnosť a dlhú životnosť

 špeciálna elektrická príklepová vŕtačka

MIMORIADNY VÝKON

Objavte výkon, aký sa len tak nevidí. Táto elektrická príklepová vŕtačka disponuje výkonom 1 500 W, čím sa radí medzi najvýkonnejšie vŕtačky tohto typu. S ňou hravo zvládnete všetky výzvy.

 

ŠIROKÉ VYUŽITIE

Potrebujete vŕtať do dreva, alebo do betónu? S touto príklepovou vŕtačkou to nebude žiadny problém. Poradí si s mäkkými aj tvrdými materiálmi, a to je určite obrovskou výhodou. Môžete ju využiť v každej situácii, preto sa oplatí mať ju vždy po ruke.

 

PRVOTRIEDNE FUNKCIE

Snívate o príklepovej vŕtačke, ktorá bezpodmienečne splní všetky vaše očakávania? Ste na správnej ceste, aby ste takú vŕtačku získali. Tieto funkcie určite oceníte:

Vŕtanie s príklepom, alebo bez príklepu - príklep využijete pri materiáloch, ako je kameň, betón či murivo. Vďaka funkcii bezpríklepového vŕtania je vhodná aj na prácu s drevom či plastom.  

 • Zmena smeru chodu - umožňuje odmontovať skrutky
 • Zámok spínača - nemusíte držať spínač počas celej doby prevádzky
 • Plynulá regulácia otáčok - prispôsobíte si rýchlosť podľa potreby

 

výkonná elektrická príklepová vŕtačka 

SKĽUČOVADLO

Výkonná a kvalitná príklepová vŕtačka sa nezaobíde bez rýchloupínacieho skľučovadla. Preto je také skľučovadlo samozrejmosťou aj v tomto prípade. Vhodný vrták pripevníte jednoducho a rýchlo.

 

RUKOVÄTE

Objavte maximálny komfort pri práci s príklepovou vŕtačkou a zabráňte únave rúk aj pri dlhšom používaní. Táto vŕtačka disponuje hlavnou rukoväťou, ktorá je ergonomicky tvarovaná a zároveň protišmyková, čo výrazne zvyšuje stabilitu. 

Okrem toho môžete využiť prídavnú rukoväť, ktorá je otočná o 360 stupňov. Takto zvládnete pohodlne a stabilne vŕtať aj vo vysokých otáčkach.

 

KOMPAKTNÁ A ĽAHKÁ

Spoznajte neoceniteľnú výhodu príklepovej vŕtačky, a to jej neuveriteľne ľahkú konštrukciu. Kompaktné rozmery potešia nielen pri práci, ale aj pri skladovaní a prenášaní. 

Aj napriek nízkej hmotnosti a kompaktnosti sa táto príklepová vŕtačka pýši vysokokvalitnými materiálmi, ktoré sú zárukou odolnosti a dlhej životnosti.

 jedinečná elektrická príklepová vŕtačka

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Výkon: 1 500W
 • Napájanie: 230 - 240V, 50Hz

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: