Praktická elektrická škrabka na ľad - na okná auta

Kód: DS14743647
€16,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Vyskúšajte praktickú škrabku na ľad a okná na vašom aute očistíte aj v najväčšej zime pohodlne, bezpečne a najmä rýchlo. Dokonalo odstraňuje ľad i zamrznutý sneh z povrchu skla.

Unikátna elektrická škrabka na ľad je vyhrievaná vďaka tepelnej špirále, ktorá sa dokáže zahriať až na 180°C. Prostredníctvom tepla sa zamrznutý ľad na okne topí a vy okná očistíte jednoduchšie.

Napájanie prístroja je pohodlné a to priamo do 12 V zásuvky autozapaľovača. Dokonalú manipuláciu s elektrickou škrabkou na sklo zabezpečí dostatočne dlhý kábel a ergonomický tvar rukoväte.

Vďaka svojim kompaktným rozmerom si dokážete vziať túto perfektnú elektrickú škrabku kamkoľvek so sebou. Vaša zimná jazda autom bude oveľa bezpečnejšia.


 

NÁŠ TIP 

Vyskúšajte okuliare na nočné videnie  pre vodičov, ktoré zabraňujú oslepeniu protiidúcimi autami, podporujú videnie v noci a v hmle a aktívne chránia zrak

Už žiadne predmety v kufri auta, ktoré sa povaľujú sem a tam. Kúpte si praktický organizér do kufra auta a veci zostanú na svojom mieste.

Pozrite sa tiež na ďalšie  vychytávky pre vodiča.

Detailné informácie

Podrobný popis

VYNIKAJÚCA ELEKTRICKÁ ŠKRABKA NA ĽAD - NA OKNÁ AUTA

Očistiť predné sklo na aute v zime od snehu a ľadu je pre mnohých veľmi otravné a pomerne náročné. Odteraz to môže byť ale inak. Vďaka vynikajúcej elektrickej škrabke na ľad dokážete očistiť okná na aute bez toho, aby ste museli vyvíjať veľkú silu.

 • rýchle zahriatie špirály
 • bez potreby zbytočného tlaku na škrabku
 • praktický dizajn
 • napájanie z 12 V zásuvky autozapaľovača
 • oveľa bezpečnejšia jazda

 

 jedinecna-skrabka-na-lad

 

VYHRIEVACIA ŠPIRÁLA

Jedinečná elektrická škrabka na okná auta má vyhrievací efekt. Výrazne vám uľahčí prácu pri čistení čelného skla na vašom aute. Pohodlne a rýchlo roztopí sneh, ktorý cez noc primrzol na oknách vášho auta.

Tepelný efekt sa docieli vďaka špeciálnej vyhrievacej špirále.

 

INOVATÍVNY DIZAJN

Vyhrievaná škrabka na okná do auta má skutočne inovatívny, moderný a praktický dizajn. Poskytne vám maximálne pohodlie pri čistení zamrznutého čelného skla vášho auta.

Bezpečné používanie tejto elektrickej škrabky na sklo je zabezpečené ergonomickou rukoväťou. Škrabku dokážete pevne uchopiť a následne ňou pohodlne manipulovať.

 

PRAKTICKÉ NAPÁJANIE

Napájanie elektrickej škrabky na ľad je praktické. Stačí ju pripojiť káblom k 12 V zásuvke autozapaľovača. Dlhý kábel maximálne uľahčuje manipuláciu so škrabkou. Pohodlne dosiahnete na akúkoľvek časť skla.

 

skrabka-na-lad

 

LED KONTROLKA

Jedinečná elektrická škrabká má špeciálnu LED kontrolku, ktorá signalizuje, že prístroj bol zapnutý. Na zapnutie a vypnutie slúži praktický vypínač ON / OFF. Škrabka sa veľmi rýchlo zahreje na maximálnu teplotu 180 stupňov Celzia a následne sa môže začať používať.

 

VYSOKÁ KVALITA

Vyhrievaná elektrická škrabka na okná je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov s výbornými vlastnosťami. Vydrží vám veľmi dlho. Je to zároveň skutočne ľahký prístroj, čo uľahčuje prenášanie a uchovávanie v aute.

 

POHODLNÉ ČISTENIE SKIEL AUTA

Odteraz bude váš život oveľa jednoduchší! Vďaka špeciálnemu vyhrievaciemu efektu škrabky vám zoškrabovanie ľadu nezaberie už tak veľa času. Už nikdy nebudete nikde meškať kvôli autu, zbavíte sa časového stresu. A to úplne jednoducho.

 

elektricka-skrabka-na-lad

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • materiál: kov + plast
 • napájanie: 12 V (zo zásuvky zapaľovača)
 • dĺžka: 27 cm
 • šírka: 8,5 cm (škrabka)
 • hrúbka: 4 cm
 • farba: čierna a strieborná

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: