Termo masážny vankúš na sedenie

Kód: DS56474530
€55,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Vyskúšajte príjemný termo masážny vankúš na sedenie a okamžite pocítite úľavu od bolestí spojenú s mnohými problémami chrbtice, kostrči, hemoroidov, panvovej kosti, či s rôznymi pooperačnými stavmi.

Navyše tento unikátny vankúš na sedenie podporí vaše telo k správnemu držaniu a tak ho odľahčí od nadmerného a nesprávneho zaťaženie chrbtice.

Doprajte si príjemnú masáž kedykoľvek počas sedenia na stoličke. Doma, v práci, na dovolenke. Takáto uvoľňujúca masáž spolu s termo výhrevnými vlastnosťami vankúšika na sedenie poskytne vášmu organizmu vynikajúci relax.

Jedinečný termo masážny vankúšik na sedenie budete môcť mať vždy hygienický čistý. Jeho poťah sa totiž dá pohodlne otvoriť zipsom. Poťah jednoducho zvlečiete a čistý opäť použijete.

Tento masážny vankúš je ideálny pre každého, kto príliš veľa sedí. Je vhodným osobným darčekom.


 

NÁŠ TIP

Ozdravovací účinok prinášajú tiež špeciálne masážne vákuové banky.

Prinášame tiež riešenie pre korekciu chrbtice a odstránenie zlého držania telaOrtopedický korektor pre správne držanie tela

Pri bolestiach chrbta Vám môže pomôcť masážna opierka chrbta alebo zdravotný podsedák.

Na bolesť a úľavu svalov je vhodná masážna pištoľ.

Vyskúšajte tiež ostatné masážne pomôcky.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNY TERMO MASÁŽNY VANKÚŠ NA SEDENIE

Sedavá práca nie je vôbec dobrá pre náš organizmus. Mnohí ľudia sa však takejto práci jednoducho nevyhnú. Našťastie sa práve teraz ponúka možnosť využitia unikátneho termo masážneho vankúša na sedenie.

Tento jedinečný vankúš má úžasné upokojujúce vlastnosti pre ľudský organizmus a zároveň podporuje správnu polohu tela pri samotnom sedení.

 

masazny-vankus-na-stolicku

WELLNESS POČAS PRÁCE

Relax priamo v práci? To je snáď sen každého zamestnaného človeka. Áno, teraz je to úplne jednoduché. Stačí na sedenie používať vynikajúci termo wellness vankúš. Vďaka vami zvolenému nastaveniu si môžete počas sedenia na stoličke, priamo počas práce, dopriať uvoľňujúcu masáž.

 

PODPORÍ VAŠE SPRÁVNE DRŽANIE TELA

Sedieť na tomto špeciálnom vankúši na sedenie znamená, že vaše telo bude dokonalo podporované tak, aby ste správne sedeli. Nebudete sa hrbiť. Budete sedieť prirodzene rovno, vaše svaly sa spevnia tak, že vám táto rovná poloha sedenia bude absolútne príjemná. Automaticky sa vám zmení postoj tela aj počas chôdze a státia. Sami pocítite rozdiel.

 

ZAHREJE VÁŠ ORGANIZMUS

Tento príjemný masážny a zahrievací vankúš dokáže skutočne dokonalo zahriať váš organizmus. Pocítite tak príval energie a tepla. Počas chladnejších dní, kedy aj naše telo cíti mierne podchladenie je takáto termo masáž veľmi vzácna, príjemná a aj potrebná.

 masazny-vankus

ODSTRAŇUJE BOLESTI

Prečo trpieť bolesťami pri problémoch so stavcami, kostrčou, hemoroidmi, s panvovou kosťou, alebo bolesťami po operáciách. Tento unikátny termo masážny vankúš vám vďaka svojmu ergonomickému tvaru účinne pomôže pri odstraňovaní týchto nepríjemných bolestí.

Záťaž na samotnú chrbticu počas sedenia na tomto vankúši na sedenie nie je taká vysoká ako pri klasickom sedení na stoličke bez vankúša. Vaša chrbtica nebude tak zaťažená. Bude sa môcť regenerovať. 

 

S ODNÍMATEĽNÝM POŤAHOM

Udržiavať v čistote váš termo masážny vankúš na sedenie bude úplne jednoduché. Poťah na vankúši je odnímateľný. Dá sa otvoriť pohodlne zipsom. Poťah pri znečistení šetrne operiete a môžete opäť používať.

 

RELAX SPRÁVNYM SEDENÍM

Relaxujte doma, v práci, na dovolenke pri čítaní knihy. Jednoducho kdekoľvek, kde budete aj sedieť. Stačí, ak si nesadnete na tvrdú stoličku, či pohovku. Zvoľte radšej jedinečný vankúš na sedenie, ktorý podporí vašu chrbticu. Zároveň vám dopraje relaxačnú masáž, príjemné zahriatie a komplexné posilnenie vášho organizmu. A to skutočne kdekoľvek.  

 termo-masazny-vankus-na-sedenie

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • farby: šedá
  • materiály: textil – polyester
  • rozmer výrobku: 43 x 36 x 7,5 cm

 

NÁŠ TIP

 

VÝKONNÝ MASÁŽNY PRÍSTROJ SHIATSU

 

shiatsu masážny prístroj

 

Profesionálny shiatsu masážny prístroj pre dokonalú a hĺbkovú masáž všetkých svalových častí. Ak trpíte bolesťami krku, svalov, chrbta, nôh, chodidiel, ste aktívny športovec alebo milujete uvoľňujúcu masáž,  je tento prístroj určený práve pre vás. Od teraz si môžete dopriať blahodarnú masáž kedykoľvek a kdekoľvek.  

 

 

VYNIKAJÚCI MASÁŽNY PRÍSTROJ NA NOHY

 

masážny prístroj na nohy

 

Vyskúšajte senzačný masážny prístroj na nohy a behom pár minút dosiahnete úľavu od bolesti nôh spôsobenej celodennou prácou, cestovaním alebo nakupovaním.

 

 

ÚČINNÝ VZDUCHOVÝ KOMPRESNÝ MASÁŽNY PRÍSTROJ NA NOHY

 

vzduchový kompresný masážny prístroj na nohy

 

Spoznajte účinný vzduchový kompresný masážny prístroj na nohy, ktorý poskytuje vysokokvalitnú starostlivosť a liečbu pre vaše nohy. Zabezpečí vám kompletnú, relaxačnú a regeneračnú masáž, úľavu od únavy a nepohodlia nôh a zlepšenie krvného obehu.

 

 

VÝKONNÁ MASÁŽNA PODLOŽKA

 

masážna podložka - masážny matrac

 

Spoznajte túto skvelú masážnu podložku - masážny matrac pre dokonalú a hĺbkovú masáž všetkých svalových častí. Ak trpíte bolesťami krku, chrbta, ramien, ste aktívny športovec alebo milujete uvoľňujúcu masáž,  je tento prístroj určený práve pre vás. Od teraz si môžete dopriať blahodarnú masáž kedykoľvek a kdekoľvek.  

 

 

PROFESIONÁLNE MASÁŽNE OKULIARE NA ÚNAVU A BOLESŤ OČÍ A HLAVY

 

masážne okuliare na únavu a bolesť očí a hlavy

 

Spoznajte tieto unikátne masážne okuliare s unikátnou vibračnou masážou. Sú určené pri problémoch s bolesťami očí, hlavy, migrénami, na syndróm unavených očí ale aj na uvoľňujúcu relaxačnú masáž.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: