Účinný vzduchový kompresný masážny prístroj na nohy

Kód: DS68225894
€98,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte účinný vzduchový kompresný masážny prístroj na nohy, ktorý poskytuje vysokokvalitnú starostlivosť a liečbu pre vaše nohy. Zabezpečí vám kompletnú, relaxačnú a regeneračnú masáž, úľavu od únavy a nepohodlia nôh a zlepšenie krvného obehu.

Inovatívny dizajn a unikátna technika pneumatic pressoterapia zaručujú úplnú relaxáciu a regeneráciu nôh. Tento spôsob relaxu je ideálny pre ľudí, ktorí trávia veľa času na nohách.

Špeciálny ergonomický a nafukovací dizajn zaručuje pohodlie a prispôsobenie sa vašim potrebám. Produkt sa skladá z dvoch častí, ktoré poskytujú úľavu a relaxáciu pre horné a dolné časti vašich nôh.

Jedinečný vzduchový kompresný masážny prístroj na nohy sa používa veľmi ľahko. Prístroj si jednoducho pripnete pomocou suchého zipsu a pomocou diaľkového ovládača si zvolíte vhodný program. Môžete si vybrať zo 4 programov, od nižšej po vyššiu intenzitu tlaku.

Užite si príjemný a relaxačný pocit v pohodlí vášho domova.


 

NÁŠ TIP

Pozrite si ďalšie masážne prístroje na rôzne časti tela.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

ÚČINNÝ VZDUCHOVÝ KOMPRESNÝ MASÁŽNY PRÍSTROJ NA NOHY

Trápia vás nohy a hľadáte spôsob, ako si uľaviť od bolesti a únavy? Ak áno, vzduchový kompresný masážny prístroj na nohy je ideálnym riešením práve pre vás.

 • masáž nôh: celoplošná pomocou kompresie vzduchu
 • dizajn: originálny, ergonomický a nafukovací
 • použitie: pre unavené nohy, úľavu a relax

 kompresný prístroj

 

INOVATÍVNA PRESSOTERAPIA

Špeciálny kompresný masážny prístroj na nohy ponúka techniku pneumatic-pressoterapiu. Pressoterapia je moderná terapeutická tlaková metóda, ktorá využíva aplikáciu strategického a pozitívneho tlaku na dosiahnutie masážneho účinku.

 

KOMPLETNÁ MASÁŽ NÔH

Masáž sa aplikuje na celú nohu, od stehna až po chodidlo, čo zabezpečuje úplnú relaxáciu a regeneráciu nôh.

 • kompletná, relaxačná a regeneračná masáž
 • úľava od únavy a nepohodlia nôh
 • zlepšuje krvný obeh

 

JEDNODUCHÉ POUŽÍVANIE

Praktický nafukovací masážny prístroj sa používa veľmi ľahko.

Vďaka zapínaniu na suchý zips sa dokonalo prispôsobí vašim nohám.

Všetky potrebné funkcie môžete vykonávať pomocou diaľkového ovládača, ktorý funguje so 4 x AA batériami: nájdete tu:

Môžete si zvoliť akýkoľvek zo 4 programov, od nižšej po vyššiu intenzitu tlaku. Každý zo 4  programov má inú dobu nafukovania/ tlaku a relaxácie.

ovládanie - prístoj na masáž 

ČAS NA RELAX

Masáž nôh vzduchovou kompresiou je najlepším spôsobom, ako si užiť príjemný a relaxačný pocit. Výhodou je, že si túto procedúru môžete aplikovať pohodlne u vás doma. Zatiaľ čo vaše nohy dostanú potrebnú starostlivosť a liečbu, vy si môžete napríklad pokojne čítať.

 

KVALITNÝ MATERIÁL

Unikátny vzduchový kompresný masážny prístroj na nohy je vyrobený z kvalitných materiálov. Má originálny a ergonomický dizajn, ktorý zaručuje pohodlie a prispôsobenie sa vašim potrebám.

Tento prístroj na masáž nôh sa skladá z dvoch častí, ktoré umožňujú masáž horných a dolných častí nôh. Poskytujú tak dokonalú starostlivosť a úľavu od bolesti a únavy.

 

KOMPAKTNÝ DIZAJN

Navyše, náš vzduchový masážny prístroj na nohy je kompaktný a prenosný, takže ho môžete ľahko prenášať a používať kdekoľvek a kedykoľvek. Stačí ho pripojiť k zásuvke a môžete sa nechať unášať účinnou vzduchovou masážou.

 vzduchový kom

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • 2 kusy nohavíc pre hornú časť nôh
 • 2 kusy nohavíc na spodnú časť nôh
 • Nastaviteľné zapínanie na suchý zips, pevné držanie
 • Odnímateľná rúrková konštrukcia: sada spojiteľných rúrok
 • Diaľkové ovládanie: funguje so 4 x AA batériami (nie sú súčasťou balenia)
 • 4 nastavenia masáže: 4 intenzity nafukovania / tlaku
 • Sieťový adaptér: AC: 110-240 V / 50-60 Hz

 

NÁŠ TIP

 

VÝKONNÝ MASÁŽNY PRÍSTROJ SHIATSU

 

shiatsu masážny prístroj

 

Profesionálny shiatsu masážny prístroj pre dokonalú a hĺbkovú masáž všetkých svalových častí. Ak trpíte bolesťami krku, svalov, chrbta, nôh, chodidiel, ste aktívny športovec alebo milujete uvoľňujúcu masáž,  je tento prístroj určený práve pre vás. Od teraz si môžete dopriať blahodarnú masáž kedykoľvek a kdekoľvek.  

 

 

UNIKÁTNY TERMO MASÁŽNY VANKÚŠ NA SEDENIE

 

termo masážny vankúš na sedenie

 

Vyskúšajte príjemný termo masážny vankúš na sedenie a okamžite pocítite úľavu od bolestí spojenú s mnohými problémami chrbtice, kostrči, hemoroidov, panvovej kosti či s rôznymi pooperačnými stavmi.

 

 

VYNIKAJÚCI MASÁŽNY PRÍSTROJ NA NOHY

 

masážny prístroj na nohy

 

Vyskúšajte senzačný masážny prístroj na nohy a behom pár minút dosiahnete úľavu od bolesti nôh spôsobenej celodennou prácou, cestovaním alebo nakupovaním.

 

 

VÝKONNÁ MASÁŽNA PODLOŽKA

 

masážna podložka - masážny matrac

 

Spoznajte túto skvelú masážnu podložku - masážny matrac pre dokonalú a hĺbkovú masáž všetkých svalových častí. Ak trpíte bolesťami krku, chrbta, ramien, ste aktívny športovec alebo milujete uvoľňujúcu masáž,  je tento prístroj určený práve pre vás. Od teraz si môžete dopriať blahodarnú masáž kedykoľvek a kdekoľvek.  

 

 

PROFESIONÁLNE MASÁŽNE OKULIARE NA ÚNAVU A BOLESŤ OČÍ A HLAVY

 

masážne okuliare na únavu a bolesť očí a hlavy

 

Spoznajte tieto unikátne masážne okuliare s unikátnou vibračnou masážou. Sú určené pri problémoch s bolesťami očí, hlavy, migrénami, na syndróm unavených očí ale aj na uvoľňujúcu relaxačnú masáž.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: