Špeciálna utierka na opravu škrabancov na aute

Kód: DS43822651
€11,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Vyskúšajte špeciálnu utierku na opravu škrabancovvaše auto bude ako nové. Behom okamihu sa zbavíte škrabancov či malých poškodení laku. Je to veľmi jednoduché, cenovo dostupné a hlavne vysoko efektívne riešenie.

Jedinečná handrička na opravu  laku využíva špeciálnu nanotechnológiu. Vďaka tomu sa dokážete zbaviť škrabancov na vašom aute len jednoduchým pretieraním poškodeného miesta.

Táto vynikajúca špeciálna utierka na škrabance je kompatibilná so všetkými typmi aut a so všetkými farbami. Ponúka ideálne riešenie pri drobných opravách a pri odstraňovaní škrabancov na autách.

Vďaka špeciálnym vlastnostiam môžete túto handričku použiť opakovane až 10 - 15 krát. Dá sa dobre uskladniť, takže vám bude stále k dispozícii.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete výhodné 2-balenie utierky na opravu škrabancov alebo 4-balenie na opravu škrabancov s dopravou zdarma.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

VYNIKAJÚCA UTIERKA NA OPRAVU ŠKRABANCOV NA AUTE

Potrebujete vykonať zopár menších úprav na vašom aute? Odstránením malých škrabancov a vykonaním drobných opráv viete docieliť omnoho krajší a novší vzhľad vášho auta. Postačí vám k tomu vynikajúca utierka na opravu škrabancov na aute.

Táto jedinečná handrička na auto a pár minút vášho času dokážu hotový zázrak. Je to skutočne jednoduché.

 

 utierka-na-opravu-skrabancov-na-aute

UNIKÁTNA NANOTECHNOLÓGIA

Vynikajúca a praktická utierka na opravu laku po škrabancoch využíva unikátnu nanotechnológiu. Je vyrobená z vláknitého polyesteru s nano metalickým práškom. V tejto špeciálnej handričke je teda zahrnutá vysoko kvalitná zmes abrazív, leštiacich prostriedkov, lakov, mazív a minerálnych olejov.

Pohodlne sa zbavíte rôznych škrabancov.

 

IDEÁLNA NA DROBNÉ OPRAVY A ŠKRABANCE

Ak sa chcete zbaviť menších škrabancov na aute, táto senzačná handrička na drobné opravy je zjavne najlepším riešením. Dokonalo odstránite škrabance od kľúčov, a prsteňov, ktoré sa často vyskytujú na dverách v okolí kľučky.

 

VÝBORNÁ KOMPATIBILITA

Jedinečná utierka na opravu škrabancov a na iné drobné opravy je univerzálna. Bez problémov ju môžete použiť na všetky typy áut.

Dokonalo sa prispôsobí aj všetkým farbám auta.

 

 utierka-na-opravu-skrabancov

VIACNÁSOBNE POUŽITEĽNÁ

Túto špeciálnu nano kovovú auto handričku proti poškriabaniu budete môcť použiť viacnásobne. Zachová si svoje vlastnosti dokonca aj pri 10. až 15. opakovanom použití.

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Použitie unikátnej utierky na opravu škrabancov na aute je skutočne veľmi jednoduché.

  • stačí prejsť po jemne škrabnutom mieste tri až štyri krát a škrabance zmiznú.
  • hlbšie škrabance si budú vyžadovať trošku dlhšiu opravu.
  • po použití vrátite utierku do vrecka.

 

DOBRE USKLADNITEĽNÁ

Jedna handrička na umývanie, jedna abrazívna pasta, jedno leštidlo. Toto všetko a ešte mnohé iné príslušenstvo pohodlne nahradíte vysokokvalitnou utierkou na opravu škrabancov na aute a na iné drobné opravy. Využitím modernej nanotechnológie stačí malý kus tkaniny na mnohé drobné opravy.

Takýto malý kus handričky sa vynikajúco zmestí do každého kufríka s pracovným náradím, alebo aj do boxu s príručným náradím do auta.

 

 unikatna-utierka-na-opravu-skrabancov-na-aute

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • rozmery: 20 x 10 x 0,2 cm
  • hmotnosť: 25 g
  • kompatibilita: univerzálny pre všetky autá
  • materiál: nanovlákna polyester, vlna, nanokovový prášok, účinná látka, olejový vosk, emulgátor, rozjasňovač 

 

NÁŠ TIP

 

JEDINEČNÝ VYŤAHOVAČ PRELIAČIN

 

vyťahovač preliačin

 

Spoznajte spoľahlivý vyťahovač preliačin a dokonalo odstránite rôzne preliačiny na vašom aute. Dokonalo zahladíte stopy po krupobití, či narazenú karosériu. Vaše auto bude ako nové. To všetko zvládnete dokonca vy sami v domácom prostredí.

 

 

SPOĽAHLIVÉ OBALY NA PNEUMATIKY

 

súprava obalov na pneumatiky

 

Objavte praktický spôsob, ako skladovať a prepravovať kolesá bez znečistenia a poškodenia. Poťahy na pneumatiky im zabezpečia dokonalú ochranu, ktorú mimochodom ocení aj interiér vášho auta v prípade prepravy.

 

 

UNIKÁTNA ŠPONGIA Z MIKROVLÁKNA NA AUTÁ A NÁBYTOK

 

špongia na umývanie auta z mikrovlákna

 

Spoznajte unikátnu špongiu na čistenie auta z mikrovlákna pre dokonalé, jednoduché, rýchle a profesionálne vyčistenie auta bez poškriabania. Vaše auto bude dokonalo čisté behom chvíle.

 

 

VYNIKAJÚCI LEŠTIACI KOTÚČ NA VŔTAČKU – SADA 12 KS

 

leštiaci kotúč na vŕtačku

 

Spoznajte 12 dielnu sadu kvalitných leštiacich kotúčov na vŕtačku, ktorá vám umožní docieliť vysokú kvalitu leštenia laku za veľmi krátky čas.

 

 

EXKLUZÍVNA SADA NA OPRAVU SVETLOMETOV

 

sada na opravu prasknutých svetlometov

 

Vyskúšajte samolepiace fólie na opravu vašich svetlometovAplikácia je maximálne jednoduchá a rýchla. Zaberie vám omnoho menej času než čakanie na termín v servise či výmena celého svetla.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: