Spoľahlivý vyťahovač preliačin

Kód: DS49865557
€23,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte spoľahlivý vyťahovač preliačin a dokonalo odstránite rôzne preliačiny na vašom aute. Dokonalo zahladíte stopy po krupobití, či narazenú karosériu. Vaše auto bude ako nové. To všetko zvládnete dokonca vy sami v domácom prostredí.

Praktický prístroj na vyťahovanie preliačin je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov a spolu s pevnými plastovými dielcami tvoria základ pre kvalitnú domácu sadu na vyťahovanie preliačin.

Manipulácia s týmto narovnávačom karosérie a práca s ním sú skutočne veľmi jednoduché.

Navyše použitím tohto unikátneho vyťahovača preliačin namiesto návštevy autoservisu podstatne šetríte vaše peniaze.

Je ideálnym darčekom pre každého, kto rád opravuje autá, alebo pracuje s plechom.


 

NÁŠ TIP  

Tu nájdete praktický Balíček na vyťahovanie preliačin za zvýhodnenú cenu.

Detailné informácie

Podrobný popis

JEDINEČNÝ VYŤAHOVAČ PRELIAČENÍN

Preliačiny na aute rôzneho typu nie sú na autách žiadnou raritou. Klasická oprava v autoservise by bola príliš drahá. Prečo však nedopriať svojmu autu opravu priamo u vás doma, rýchlo, efektívne a ešte aj podstatne lacnejšie? Stačí vyskúšať jedinečný vyťahovač preliačin a vaše auto bude ako nové.

 • skutočne jednoduchá manipulácia
 • vysoko kvalitné spracovanie
 • rýchly a podstatne lacnejší spôsob opravy
 • karosériu auta si opravíte pohodlne u vás doma
 • jednoduchšia korekcia zárezov v plechu

 

oprava-karosérie-po-krupobití

 

DOMÁCA OPRAVA KAROSÉRIE

Pre každého šoféra sú preliačiny na aute veľmi nepríjemné. Ak ste autom jemne narazili, alebo vám niečo buchlo do auta, či ste stáli autom vonku počas krupobitia, tento úžasný vyťahovač preliačin vám zaručene pomôže.

Tento domáci vyklepávač karosérie dokáže priamo u vás doma opraviť karosériu vášho auta bez toho, aby ste potrebovali nejaké špeciálne zručnosti. Tajomstvo tkvie v špeciálnej technológii tohto unikátneho narovnávača karosérie.

 

DO SADY NA VYŤAHOVANIE PRELIAČÍN

Kvalitný vyťahovač preliačin sa používa spolu s tavnou pištoľou a tavnými tyčinkami nájdete tu: a tvoria tak špeciálnu sadu náradia na vyťahovanie preliačin.

Oprava karosérie po krupobití, či náraze už vďaka tejto dokonalej sade na vyťahovanie preliačin nebude pre vás žiaden problém.

 

JEDNODUCHÁ MANIPULÁCIA

Manipulácia s jedinečným vyťahovačom preliačin je skutočne veľmi jednoduchá. Dobrý úchop pri práci s prístrojom zabezpečuje ľahko ovládateľná rukoväť zložená z dvoch pák. Jedna páka rukoväte je pevná a druhá pohyblivá.

Pohybovaním pohyblivej páky vyviniete na miesto s preliačinou potrebný tlak, až sa plech vyrovná. Takýmto využitím fyzikálnych zákonitostí si dokážete pohodlne karosériu auta opraviť.

 

narovnávač-karoserie

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Použitie je tiež veľmi jednoduché.

 • pomocou tavnej pištole a tavných tyčiniek (nie je súčasťou balenia) pripevníte zodpovedajúci plastový diel k preliačine
 • po zatuhnutí lepiacej hmoty nasuniete na plastový diel vyrovnávač a pritiahnete skrutku na vrchu vyrovnávača - spodná časť sa má ľahko opierať o plastový diel
 • následne stlačíte rukoväť, aby došlo k vytiahnutiu preliačiny
 • tento postup opakujete, kým nedôjde k narovnaniu karosérie

Nie je vhodné používať na miesta s poškodeným lakom a na plastové časti.

 

KVALITNÉ MATERIÁLY

Spoľahlivý vyťahovač preliačin spolu s plastovými dielmi tvoria kvalitný základ pre domácu sadu na vyťahovanie preliačin. Samotný narovnávač karosérie je vyrobený z kvalitných kovových materiálov, čo zabezpečuje jeho funkčnosť, stabilitu a dlhé používanie.

 

ŠETRÍ PENIAZE

Pre každého šoféra sú preliačiny na aute veľmi nepríjemné. Oprava v autoservise je však veľmi drahá. Využitím praktického, efektívneho a ľahko použiteľného prístroja na vyťahovanie preliačin si vaše auto opravíte v pohodlí domova a za výrazne nižšiu cenu. Určite to oceníte.

 

vyklepávač-karosérie

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • materiál: zliatina hliníka, oceľ
 • veľkosť produktu: 20 x 14 x 8 cm
 • rozstup rámu: 5 cm
 • rozmery plastových dielcov: kruhový ø 1,6 cm, kruhový ø 2,1 cm, kruhový ø 2,6 cm , ovál šírky 3 cm, ovál šírky 4 cm
 • nepoužívať na miestach s poškodeným lakom
 • tavná pištoľ nie je súčasťou balenia
 • obsah balenia:
  • 1 x narovnávač
  • 5 párov plastových dielikov 

 

NÁŠ TIP

 

SPOĽAHLIVÉ OBALY NA PNEUMATIKY

 

súprava obalov na pneumatiky

 

Objavte praktický spôsob, ako skladovať a prepravovať kolesá bez znečistenia a poškodenia. Poťahy na pneumatiky im zabezpečia dokonalú ochranu, ktorú mimochodom ocení aj interiér vášho auta v prípade prepravy.

 

 

VYNIKAJÚCA UTIERKA NA OPRAVU ŠKRABANCOV NA AUTE

 

utierka na opravu škrabancov na aute

 

Vyskúšajte špeciálnu utierku na opravu škrabancov a vaše auto bude ako nové. Behom okamihu sa zbavíte škrabancov či malých poškodení laku. Je to veľmi jednoduché, cenovo dostupné a hlavne vysoko efektívne riešenie.

 

 

UNIKÁTNA ŠPONGIA Z MIKROVLÁKNA NA AUTÁ A NÁBYTOK

 

špongia na umývanie auta z mikrovlákna

 

Spoznajte unikátnu špongiu na čistenie auta z mikrovlákna pre dokonalé, jednoduché, rýchle a profesionálne vyčistenie auta bez poškriabania. Vaše auto bude dokonalo čisté behom chvíle.

 

 

VYNIKAJÚCI LEŠTIACI KOTÚČ NA VŔTAČKU – SADA 12 KS

 

leštiaci kotúč na vŕtačku

 

Spoznajte 12 dielnu sadu kvalitných leštiacich kotúčov na vŕtačku, ktorá vám umožní docieliť vysokú kvalitu leštenia laku za veľmi krátky čas.

 

 

EXKLUZÍVNA SADA NA OPRAVU SVETLOMETOV

 

sada na opravu prasknutých svetlometov

 

Vyskúšajte samolepiace fólie na opravu vašich svetlometovAplikácia je maximálne jednoduchá a rýchla. Zaberie vám omnoho menej času než čakanie na termín v servise či výmena celého svetla.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: