Tvarovaný ortopedický vankúš

Kód: DS96590373
€34,99 –31 %
ortopedicky vankus
€34,99 –31 % €23,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Unikátny tvarovaný ortopedický vankúš je vhodný pre zdravý spánok plný odpočinku. Vďaka ergonomickému tvaru je určený na zmiernenie bolesti chrbta, krčnej chrbtice pri problémoch so skoliózou a pre celkový odpočinok. Ortopedický vankúš je špeciálna rehabilitačná pomôcka.

Vďaka špeciálnemu tvaru vankúš vypĺňa medzeru medzi ramenom a krkom, pričom chrbticu udržiava v správnej polohe. Poskytuje primeranú oporu a polohovanie krčných stavcov počas spánku a odpočinku. 

Dokonale prilieha k telu, uvoľňuje svaly a väzy a umožňuje im odpočívať. Mikroskopické otvory vo vankúši zaisťujú dostatočné vetranie a cirkuláciu vzduchu, čo zabraňuje vzniku nebezpečných roztočov a eliminuje vlhkosť.

Je odporúčaný chiropraktikmi a terapeutmi ako terapeutická pomôcka pre zlepšenie zdravého spánku.  

Vďaka najkvalitnejšej pamäťovej pene poskytuje potrebnú oporu, ale zároveň je pohodlný a príjemný na používanie. Špeciálny ergonomický dizajn zabezpečí prirodzenú polohu pre hlavu bez zaťaženia krčnej chrbtice a prirodzenú stabilnú polohu pre telo


NÁŠ TIP  

Ozdravovací účinok prinášajú tiež špeciálne lávové masážne kamene. 

Na premasírovanie stuhnutých kĺbov a svalov a na zmiernenie bolesti odporúčame multifunkčný masážny prístroj teraz s DOPRAVOU ZADARMO.

Vhodná je aj ergonomická bedrová opierka alebo špeciálny zdravotný podsedák pre zdravé sedenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNY ORTOPEDICKÝ VANKÚŠ  

Ak Vás trápia bolesti v chrbta, krčnej chrbtice, ramien, budíte sa stuhnutý, neodpočinutý a malátny, bolí vás po zobudení hlava je pre vás ako stvorený tento vankúš. Objavte túto revolučnú ortopedickú pomôcku.  

  • Odporúčané chiropraktikmi a fyzioterapeutmi   
  • Ergonomický dizajn, ktorý pohodlne sedí
  • Špičkové materiály zaručujú dlhú životnosť  
  • Odolný, prenosný a ľahko čistiteľný  
  • Môže zlepšovať krvný obeh, znižovať napätie svalov, bolesť krčnej chrbtice  
  • Pre športovcov, aktívne žijúcich ľudí, seniorov, pri sedavom zamestnaní a iné

 ortopedicky-vankus-tvarovany

AKO FUNGUJE ORTOPEDICKÝ VANKÚŠ Z PAMÄŤOVEJ PENY?  

Vďaka unikátnemu ergonomickému dizajnu vankúš poskytuje ideálne vyrovnanie chrbtice, zmierňuje tlak a poskytuje potrebnú oporu. Tým zaistí, že si vaša chrbtica a kĺby počas noci oddýchnu a zregenerujú sa. Tak dochádza k procesu prirodzenej regenerácie. 

Navyše správna poloha počas spánku odstraňuje nočné bolesti a stuhnutosť. Váš chrbát bude odpočinutejší a zregenerovaný. Pri terapii treba vydržať niekoľko nocí, kým sa vaše telo prispôsobí na nový vankúš a uvidíte výsledky.  

 

NA BOLESŤ KRČNEJ CHRBTICE  

Bolesť chrbta je jednou z najhorších nočných môrBráni nám v bežnom pohybe a nemôžeme kvôli nej spať. Správnym spaním jej môžete predísť, a navyše vyriešiť aj ďalšie zdravotné problémy.

Pri zdravý spánok bez bolesti krku, ramien, hlavy a pre celkovú kvalitu spánku  je dôležitá stabilizovaná ergonomická poloha. Práve v tejto polohe pri spánku dochádza k potrebnej regenerácii, kedy si vaša chrbtica dokonale oddýchne, má čas na prirodzenú regeneráciu a vy sa prebúdzate odpočinutý a bez bolestí. Práve pre tento účel je určený terapeutický vankúš, ktorý vás udržuje v prirodzenej polohe počas spánku a pri ležaní na posteli.   

 

 tvarovany-ortopedicky-vankus

PRE NAJKOMFORTNEJŠÍ SPÁNOK

Vankúš perfektne podopiera hlavu, vyplňuje medzeru medzi ramenom a krkom, udržuje chrbticu v priamke. Zaisťuje správne umiestnenie krčných stavcov počas spánku a odpočinku. Vankúš sa prispôsobí tvaru vášho tela, vďaka čomu sú krčné stavce počas spánku v optimálnej polohe. Spí sa na ňom mimoriadne príjemne. Priedušné vzduchové kanály zabránia poteniu a zabezpečia optimálny tepelný komfort.

 

POSKYTUJE MAXIMÁLNU PODPORU A POHODLIE POČAS SPÁNKU  

Spánok na boku môže mať za následok nesprávnu polohu a následné namáhanie chrbtice. Zlá kvalita spánku spôsobuje, že sa budíte unavený, nevyspatý a s bolesťami. Výskum ukazuje, že správny vankúš môže pomôcť dosiahnuť pri spaní  správne držanie tela, odstrániť bolesť a zlepšiť kvalitu spánku. Budete sa cítiť dobre a odpočinutý. 

 

PRÉMIOVÉ ZLOŽENIE A ERGONOMICKÝ DESIGN

Anatomický vankúš na je vyrobený zo 100% prémiové kvalitnej pamäťovej peny, ktorá poskytuje dlhotrvajúci komfort, aký Vám nedoprajú iné vankúše. Unikátny ergonomický tvarovaný dizajn udržuje vašu chrbticu v optimálnom vyrovnaní a počas spánku a zlepšuje krvný obeh.  

 

 ortopedicky-vankus

ŠPECIFIKÁCIA

  • Materiál: termoplastická pena + polyester (kryt)
  • Dĺžka: 50 cm
  • Šírka: 30 cm
  • Hrúbka: 5,5 cm - 10 cm

 


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: