Unikátny valčekový masážny pás

Kód: DS21696041
ZADARMOZADARMO
rolle spoj
€20,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte unikátny valčekový masážny pás, ktorý vám ponúka spôsob, ako si doma uľaviť od bolesti chrbta spojených s chronickým ochorením, ale i s akútnou únavou, či oslabením a únavou svalstva.

S jednoduchým a účinným valčekovým systémom, ktorý dokonale kopíruje tvar vášho tela, sa dostanete ku každej potrebnej oblasti vášho chrbta a uvoľníte napätie. S jeho dĺžkou 100 cm a jednoduchým použitím je vhodný pre každého.

Tento jedinečný valčekový masážny pás ponúka množstvo zdravotných výhod, vrátane uvoľnenia napätia v chrbtici, krku a ramenách, stimulácie krvného obehu a uvoľnenia svalstva a organizmu.

Vynikajúci masážny valček so 6 valčekmi je ideálny na domáce použitie. Je vyrobený z kvalitných materiálov a masážne valčeky sú príjemné na dotyk. Skutočne kvalitne vám pomasírujú váš chrbát.

Unikátny valčekový masážny pás je zároveň veľmi praktický a jednoduchý na prenášanie.


 

NÁŠ TIP

Pozrite si ďalšie masážne prístroje na rôzne časti tela.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

ŠPECIÁLNY VALČEKOVÝ MASÁŽNY PÁS

Potrebujete uvoľniť stuhnutosť vo vašom chrbte alebo ramenách? Potom určite vyskúšajte náš nový špeciálny valčekový masážny pás. Tento pás s masážnymi valčekmi je ideálny pre všetkých, ktorí hľadajú jednoduchý a účinný spôsob, ako si doma uľaviť od bolesti.

roller 

6 SPOJENÝCH VALČEKOV

Unikátny valčekový masážny pás pozostáva zo šiestich spojených valčekov s úchytkami pásu na oboch stranách. Valčekový systém dokonale kopíruje tvar vášho tela. Dostanete sa tak ku každej potrebnej oblasti vášho chrbta a uvoľníte napätie.

 

PONÚKA MNOHÉ ZDRAVOTNÉ VÝHODY

Užite si pohodovú masáž s masážnym valčekovým pásom kedykoľvek budete potrebovať a získajte množstvo zdravotných výhod.

  • uvoľnenie napätia v chrbtici, krku a ramenách
  • stimulácia krvného obehu
  • uvoľnenie svalstva a organizmu
  • pomáha udržiavať zdravý chrbát

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE PRE KAŽDÉHO

Vďaka dĺžke 100 cm je tento masážny prístroj vhodný pre všetkých bez ohľadu na výšku a vek.

Použitie je veľmi jednoduché a zábavné. Stačí pás uchopiť pevne do rúk a pohybovať časťou pásu s valčekmi po chrbtici.

roller-detail 

PRAKTICKÝ A PRENOSNÝ

Tento špeciálny valčekový masážny pás je tiež veľmi praktický a jednoduchý na prenášanie. Stačí ho len zložiť a uložiť do krabice, ktorá je súčasťou balenia. Takto ho môžete vziať so sebou kamkoľvek a užiť si masáž aj na cestách.

 

IDEÁLNY NA DOMÁCE POUŽITIE

Najčastejšie bolesti v chrbtici má každý z nás po bežných prácach v domácnosti. Prečo si teda nevyskúšať tento skvelý masážny pás s masážnymi valčekmi priamo u vás doma? Uvoľnite svoj chrbát, krk a ramená kedykoľvek a kdekoľvek budete potrebovať.

 

KVALITNÉ MATERIÁLY

Spoľahlivý valčekový masážny pás je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú jeho dlhú životnosť. Masážne valčeky sú príjemné na dotyk a kvalitne vám pomasírujú váš chrbát. Určite si masáž s týmto masážnym pásom obľúbite.

 masáž - roller

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • 1 x valčekový masážny pás
  • dĺžka: 100 cm

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: