Úžasný elektrický ohrievací vankúš

Kód: DS17315120
€49,99 –20 %
ohrievaci vankus
€49,99 –20 % €39,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Vyskúšajte úžasný elektrický ohrievací vankúš a zbavte sa bolestí spojených s chorobami ako sú reuma, niektoré poruchy nervovej sústavy, slabé prekrvenie organizmu, karpálny tunel, neuralgia. Je účinný aj pri bežných chorobách z prechladnutia, menštruačných bolestiach, pri bolestiach svalov a kĺbov.

Unikátny ohrievací vankúš sa používa veľmi jednoducho. Dobre sa ovláda vďaka diaľkovému ovládaču na napájacom kábli. Pohodlne si nastavíte teplotu pomocou funkcie regulácia teploty.

Príjemný a zároveň praktický elektrický hrejivý vankúš má na sebe dva špeciálne otvory. Tieto sú ideálne na zohrievanie rúk a nôh.

Výkon prístroja je max. 80 W. Bezpečnosť používania je zabezpečená funkciou ochrany proti prehriatiu.

Poťah na vynikajúci ohrievací vankúšik je snímateľný, dá sa prať v práčke. Je vyrobený z veľmi príjemného a mäkkého flisu.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

PRÍJEMNÝ ELEKTRICKÝ OHRIEVACÍ VANKÚŠ

Uvažovali ste niekedy nad kúpou špeciálneho vankúša s terapeutickými účinkami? Vyskúšajte príjemný elektrický ohrevný vankúš a pocítite upokojujúcu silu tepla na vašich kĺboch a svaloch.

Samozrejme blahodarne pôsobí aj na nervovú sústavu a má výrazné účinky na prekrvenie organizmu, vďaka čomu nebudete musieť trpieť studenými rukami, či nohami.

 

 elektricky-ohrievaci-vankus

TERAPEUTICKÉ ÚČINKY SUCHÉHO TEPLA

Výrazné terapeutické účinky ohrievacieho vankúšika spočívajú v tom, že vytvára suché teplo.

Suché teplo je ideálne na liečenie:

 • reumy
 • karpálneho tunela
 • nedostatočné prekrvenie
 • neuralgie – zápal trojklaného nervu
 • stuhnutej šije
 • problémov s krížami
 • ochorenia močového ústrojenstva
 • menštruačných bolestí
 • nachladnutie priedušiek

 

NASTAVITEĽNÁ TEPLOTA

Jedinečný elektrický ohrievací vankúš disponuje možnosťou nastavenia teploty. Môžete si tak nastaviť teplotu presne podľa vašej momentálnej potreby. Distribúcia tepla v celom vankúši je veľmi rýchla a rovnomerná.

 

DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE

Ovládanie ohrievacieho vankúša je jednoduché, pohodlné a najmä veľmi rýchle. Poslúži vám k tomu praktický diaľkový ovládač, ktorým v okamihu nastavíte teplotu vyhrievania.

 

 ohrievaci-vankus

ŠPECIÁLNE VRECKÁ NA RUKY ALEBO NOHY

Unikátny ohrievací vankúšik vám umožní pohodlne si ohriať ruky i nohy a to vďaka špeciálnym vreckám – otvorom na jednej strane vankúša. Jednoducho do nich vložíte ruky, alebo nohy a môžete sa behom okamihu zohriať.

Túto špecifickú možnosť oceníte napríklad v prípade, že ste sa vrátili domov uzimení kvôli nepríjemnému, alebo veľmi studenému počasiu.

Navyše aj veľkosť elektrického ohrievacieho vankúša je naozaj ideálna.rozmermi 38 x 38 cm je dostatočne veľký a zároveň dobre manipulovateľný vzhľadom na svoje použitie. Pohodlne sa používa na chrbte, ale aj na lýtkach, kolenách, ramenách a podobne.

 

SNÍMATEĽNÝ POŤAH

Poťah praktického ohrievacieho vankúša je vyrobený z mäkkého flisu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk. Samozrejme sa dá vankúš vyvliecť a poťah pohodlne v pračke oprať. Budete ho môcť takto udržiavať v dokonalej čistote.

 

OCHRANA PROTI PREHRIATIU

Bezpečnosť prístroja je zaručená funkciou ochrany proti prehriatiu. Elektrický hrejivý vankúš disponuje výkonom max. 80 W.

Doprajte si nerušené vyhrievanie a upokojenie vašich svalov, kĺbov, či nervov. Podporte svoju liečbu reumatických ochorení. Vyriešte problémy s karpálnym tunelom, so zápalom trojklaného nervu ako problémy, pri ktorých stačí použiť  suché teplo. To všetko skutočne bezpečne vďaka elektrickému ohrievaciemu vankúšu.

 

 vankus-elektricky

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • rozmery 38 x 38 cm
 • maximálny výkon 80 W.
 • regulácia teploty pomocou diaľkového ovládača na napájacom kábli
 • rýchla a rovnomerná distribúcia tepla
 • dva pohodlné otvory na nohy alebo ruky
 • funkcia ochrany proti prehriatiu
 • krátky čas na zahriatie

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: