Výhrevný elektrický bedrový pás

Kód: DS77841248
€46,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Unikátny výhrevný elektrický bedrový pás určený pre zmiernenie bolesti spodného chrbta, bedier, kĺbov a pri problémoch s ischiasom a skoliózou. 

Elektrický výhrevný pás je špeciálna rehabilitačná pomôcka odporúčaná terapeutmi, chiropraktikmi ale aj lekármi ako špeciálna podporná pomôcka pre zlepšenie zdravia vášho chrbta.

Vďaka suchému teplu môže pomôcť pri zmierňovaní bolesti, stuhnutosti, pôsobí preventívne, podporuje prekrvenie a prirodzenú rehabilitáciu postihnutej oblasti. 

Pri jeho používaní dochádza k riadenej termo terapii. Postihnutú oblasť dokonale prehreje, čo vedie k prekrveniu a prirodzenému ozdravnému účinku. Zároveň prispieva k regenerácii a zlepšeniu hybnosti. 

Pás je univerzálny, vhodný pre mužov aj ženy. Terapeutický hrejivý bedrový pás je vhodný pre dlhodobé a pravidelné používanie.

 • Rýchle nahriatie
 • Udržiava konštantnú teplotu
 • Integrovaná ochrana proti prehriatiu
 • Komfortný materiál

NÁŠ TIP

Pre efektívnu terapiu odporúčame aj špeciálny podsedák na sedenie alebo ortopedický vankúš na bolesť bedier. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNY HREJIVÝ PÁS NA BOLESŤ BEDIER A SPODNÉHO CHRBTA

Pokiaľ Vás trápia bolesti v dolnej časti chrbta, bolesti sedacieho svalu, ischias, bolesť bedier, platničiek, stuhnutosť chrbta, nočné bolesti, úrazy chrbta, operácia bedier a iné, práve pre vás je ako stvorený tento jedinečný elektrický bedrový pás. 

 • Odporúčané chiropraktikmi a fyzioterapeutmi
 • Ergonomický dizajn, ktorý pohodlne sedí
 • Špičkové materiály zaručujú dlhú životnosť
 • Odolný, prenosný a ľahko čistiteľný
 • Zlepšuje prekrvenie, znižuje napätie svalov, bolesť a stuhnutie

 

 elektricky-vyhrievany-bedrovy-pas

OCHRÁŇTE SVOJ CHRBÁT PRED PRECHLADNUTÍM A BOLESŤAMI

Bolesť chrbta je jednou z najhorších nočných môr. Bráni nám v bežnom pohybe a nemôžeme kvôli nej spať. Práve pri akútnej bolesti chrbta pomáha suché teplo, ktoré sa postará o postupné uvoľňovanie strnulých svalov, vďaka ktorému blokáda chrbta postupne odznie.

Tento pás vám pomáha dokonale vyhriať postihnutú oblasť. Dochádza k prekrveniu, uvoľneniu stuhnutia a k prirodzenej regenerácii.

 

AKO FUNGUJE ELEKTRICKÝ BEDROVÝ PÁS?

Elektrický bedrový pás obsahuje uhlíkové vlákna, ktoré behom chvíle uvoľňujú terapeutické teplo. Kompresia a teplo nielen pomáhajú kontrolovať a znižovať opuchy kĺbov, ale tiež zvyšujú cirkuláciu krvi a kyslíka do jednotlivých tkanív. Vďaka tomu nielen odstraňuje bolesť, ale pomáha aj obnovovať poškodené tkanivá.  

Odporúča sa používať ako preventívny prostriedok, chráni a zmierňuje následky úrazu. Vďaka 3 režimom výkonu si môžete navoliť ohrev podľa svojich predstáv. 

 

PRE KOHO JE VÝHREVNÝ BEDROVÝ PÁS URČENÝ 

 • Pre ľudí trpiacich bolesťami spodnej časti chrbta a bedier   
 • Pri sedavom zamestnaní
 • Pri manuálne náročnej práci
 • Pri športových aktivitách
 • Pri voľnočasových aktivitách  

 vyhrevny-bedrovy-pas

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY PRE MAXIMÁLNU FUNKČNOSŤ  

Špeciálny hrejivý elektrický bedrový pás je vyrobený z najkvalitnejších a pevných materiálov pre maximálny účinok. Výkonné vyhrievacie teleso zabezpečí rýchle nahriatie a stabilný hrejivý výkonŠpeciálny terapeutický design sa dokonale prispôsobí a dodá potrebnú oporu.

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE  

Použitie výhrevného pásu je jednoduché a rýchle. Stačí si ho nasadiť, zapnúť do siete a navoliť požadovaný stupeň výkonu. Ľahko sa čistí a je odolný. Vnútorný tlmiaci materiál zaisťuje veľmi pohodlné nosenie. Bedrový pás je určený pre ženy aj mužov. 90-minútová funkcia automatického vypnutia, ochrana proti prehriatiu zaisťuje bezpečné a bezstarostné používanie.

 

ÚČINNÁ TERAPIA A PREVENCIA 

Bedrový elektrický pás je vhodný na dlhodobé používanie ako efektívna terapia bolesti chrbta no je možné ho používať aj preventívne. Pás používajte počas dňa. Pre efektívnu terapiu odporúčame aj špeciálny podsedák na sedenie alebo ortopedický vankúš na bolesť bedier.

 bedrovy-pas-elektricky

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • MÄKKÝ A KOMFORTNÝ NA DOTYK
 • Rozmery výhrevnej časti: 29 cm x 69 cm,
 • Vyrobený z polyesteru vysokej kvality
 • 3 stupne výkonu
 • Rozmer cca 125 cm
 • 90-minútová funkcia automatického vypnutia

 


 

NÁŠ TIP

 

VÝKONNÝ MASÁŽNY PRÍSTROJ SHIATSU

 

shiatsu masážny prístroj

 

Profesionálny shiatsu masážny prístroj pre dokonalú a hĺbkovú masáž všetkých svalových častí. Ak trpíte bolesťami krku, svalov, chrbta, nôh, chodidiel, ste aktívny športovec alebo milujete uvoľňujúcu masáž,  je tento prístroj určený práve pre vás. Od teraz si môžete dopriať blahodarnú masáž kedykoľvek a kdekoľvek.  

 

 

UNIKÁTNY TERMO MASÁŽNY VANKÚŠ NA SEDENIE

 

termo masážny vankúš na sedenie

 

Vyskúšajte príjemný termo masážny vankúš na sedenie a okamžite pocítite úľavu od bolestí spojenú s mnohými problémami chrbtice, kostrči, hemoroidov, panvovej kosti či s rôznymi pooperačnými stavmi.

 

 

VYNIKAJÚCI MASÁŽNY PRÍSTROJ NA NOHY

 

masážny prístroj na nohy

 

Vyskúšajte senzačný masážny prístroj na nohy a behom pár minút dosiahnete úľavu od bolesti nôh spôsobenej celodennou prácou, cestovaním alebo nakupovaním.

 

 

ÚČINNÝ VZDUCHOVÝ KOMPRESNÝ MASÁŽNY PRÍSTROJ NA NOHY

 

vzduchový kompresný masážny prístroj na nohy

 

Spoznajte účinný vzduchový kompresný masážny prístroj na nohy, ktorý poskytuje vysokokvalitnú starostlivosť a liečbu pre vaše nohy. Zabezpečí vám kompletnú, relaxačnú a regeneračnú masáž, úľavu od únavy a nepohodlia nôh a zlepšenie krvného obehu.

 

 

VÝKONNÁ MASÁŽNA PODLOŽKA

 

masážna podložka - masážny matrac

 

Spoznajte túto skvelú masážnu podložku - masážny matrac pre dokonalú a hĺbkovú masáž všetkých svalových častí. Ak trpíte bolesťami krku, chrbta, ramien, ste aktívny športovec alebo milujete uvoľňujúcu masáž,  je tento prístroj určený práve pre vás. Od teraz si môžete dopriať blahodarnú masáž kedykoľvek a kdekoľvek.  

 

 

PROFESIONÁLNE MASÁŽNE OKULIARE NA ÚNAVU A BOLESŤ OČÍ A HLAVY

 

masážne okuliare na únavu a bolesť očí a hlavy

 

Spoznajte tieto unikátne masážne okuliare s unikátnou vibračnou masážou. Sú určené pri problémoch s bolesťami očí, hlavy, migrénami, na syndróm unavených očí ale aj na uvoľňujúcu relaxačnú masáž.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: