DVOJBALENIE - Výkonný brusný kotúč na drevo

Kód: DA24374216
€29,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Špeciálny výkonný brusný kotúč na drevo je určený do elektrickej uhlovej brúsky. Zaručuje jednoduchérýchle brúsenie dreva, plastov, mäkkých materiálov a zároveň poskytuje hladké brúsenieleštenie.

Kotúč je vyrobený z kvalitného tvrdého kovu na báze karbidu a uhlíkovej ocele a je použiteľný v ľubovoľnom smere. Obsahuje stovky ostrých zubov, ktoré odstraňujú prebytočný materiál.

Ľahkú manipuláciu zvládne aj začiatočník. Na rozdiel od klasických brúsnych kotúčov má dlhšiu životnosťstabilnejší výkon.

Môžete ho použiť na spracovanie dreva, rezbárstvo, vyrezávanie koreňov, obrusovanie materiálu, skosenie, odstraňovanie čapov, alebo tvarové opracovanie dreva.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

TVAROVACÍ VÝKONNÝ BRUSNÝ KOTÚČ NA DREVO

Pre najlepšiu efektivitu práce predstavujeme tento výkonný brusný kotúč na drevo, vhodný pre väčšinu elektrických uhlových brúsok. Ľahko sa vysporiada s hladkým spracovaním,  brúsením a leštením dreva.

 

 jedinecny-brusny-kotuc-na-drevo

MNOHOSTRANNÉ VYUŽITIE

Brusný kotúč na drevo má mnohostranné využitie. Je vhodný nie len na obrusovanie materiálu, ale aj na odstraňovanie čapov, skosenie, odstraňovanie otrepov, vyrezávanie koreňov, alebo tvarové opracovanie dreva.

 

OSTRÉ REZNÉ ZUBY

Povrch brusného kotúča tvoria extrémne ostré zuby, ktoré rýchlejšie a jednoduchšie odstraňujú zvyšky materiálu a umožňujú ľahšie spracovanie dreva, čím šetria stovky brusných papierov. Je možné ho použiť v ľubovoľnom smere.

 

PRVOTRIEDNY MATERIÁL

Oproti klasickým brusným kotúčom na drevo je tento vyrobený z kvalitnej pevnej uhlíkovej oceletvrdého kovu na báze karbidu. Táto vlastnosť ho robí trvácnejšímodolnejším voči opotrebovaniu. Nie je ľahké ho zlomiť, ani zdeformovať.

 

 brusny-kotuc-jedinecny

ŠPECIÁLNY ASISTENT

Výkonný brusný kotúč na drevo bude vaším dokonalým asistentom pri efektívnom opracovaní dreva, pomôže vám dokončiť prácu a zaručí kvalitný výsledok. Pre jednoduchú manipuláciu si s ním poradia aj začiatočníci.

 

VYLEPŠITE SI DIZAJN NÁBYTKU

Máte doma starší, či menej moderný drevený nábytok? S brusným kotúčom si ho vynovte, alebo vytvarujte do jedinečného netradičného dizajnu, ktorý bude špecifický a unikátny. Budete mať opäť nový kus nábytku, bez nutnosti zbytočnej investície.

 

NIKDY TO NEBOLO JEDNODUCHŠIE

Na dosiahnutie kvalitnej práce vám postačí jeden kotúč, ktorý navyše šetrí miesto. Či už ste príležitostný kutil, alebo profesionál, tento univerzálny pomocník vám uľahčí prácu a nahradí desiatky ďalšieho zbytočného príslušenstva k uhlovým brúskam.

 

 brusny-kotuc-na-drevo

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

  • Materiál: kvalitná uhlíková oceľ
  • Hrúbka kotúča: 4 mm
  • Povolené otáčky: 10.000 – 13.000 ot./min.
  • Priemer: 125 mm
  • 16 mm stredový otvor (možnosť upnutia do štandardných uhlových brúsok)
  • Aplikácia: nekovové a netvrdé materiály

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: