Špeciálny posilňovač panvových svalov – panvového dna

Kód: DS93830839
€34,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Vyskúšajte špeciálny posilňovač panvových svalov - panvového dnazbavte sa problémov s oslabenými panvovými svalmi. Cvičenie s prístrojom je veľmi jednoduché, ale vysoko efektívne.

Cvičením s unikátnym posilňovačom panvového dna pomôže predchádzať inkontinencii, zmierniť bolesti chrbta, posilniť a spevniť stehná, zadok a spodné brušné svaly. Navyše, zlepšuje intimitu a sexuálny život.

Vynikajúci posilňovač panvových svalov sa stal obľúbeným nielen v domácom prostredí, ale aj medzi športovcami a cvičencami, práve pre svoje kvalitné výsledky a praktické možnosti využitia.

Perfektný posilňovač panvového dna má jedinečný dizajn pre pohodlné používanie.nastaviteľnú silu elasticity, aby vyhovoval vašim potrebám.

Navyše, zlepšuje krvný systém a pružnosť svalov. Tento kompaktný posilňovač je ideálny na cesty, pretože má malé rozmery 24 cm x 15 cm x 11 cm a nízku hmotnosť.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

VYNIKAJÚCI POSILŇOVAČ PANVOVÝCH SVALOV

Trápia vás rôzne zdravotné problémy súvisiace s oslabenými panvovými svalmi? Chcete predchádzať inkontinencie, posilniť zadok, stehná, spodné brušné svaly a zmierniť bolesti chrbta? Toto všetko dokážete vďaka cvičeniu s vynikajúcim posilňovačom panvového dna.

Tento posilňovač panvových svalov sa taktiež stal neoddeliteľnou súčasťou tréningového programu pre mnoho športovcov a cvičencov.

posilnovač panvy

CIELENÝ TRÉNING SVALOV PANVOVÉHO DNA

Posilnenie svalov panvového dna je jedným z najväčších benefitov cieleného tréningu pomocou kvalitného posilňovača. Tento super posilňovač panvových svalov dokáže posilniť panvové svaly a zlepšiť kontrolu nad močovým mechúrom, čo vedie k znižovaniu inkontinencie.

Navyše, posilňovač panvových svalov pomáha zlepšiť vašu intimitu a sexuálny život.

 

MNOŽSTVO ZDRAVOTNÝCH BENEFITOV

Cvičenie pomocou špeciálneho posilňovača panvových svalov prináša množstvo zdravotných benefitov:

  • posilnenie svalov panvového dna
  • znižuje inkontinenciu
  • zlepšuje intimitu
  • zoštíhľuje a spevňuje stehná, zadok a spodné brušné svaly
  • zmierňuje bolesti chrbta

 

VÝNIMOČNÝ DIZAJN PRE POHODLNÉ POUŽITIE

Super posilňovač panvových svalov má jedinečný dizajn, ktorý uľahčuje jeho používanie. Jeho ergonomický tvar poskytuje pohodlie pri používaní. Tento jednoduchý, ale výnimočný dizajn posilňovača panvových svalov zabezpečuje, že sa s ním bude cvičiť veľmi ľahko a efektívne.

úžasný posilnovač panvových svalov 

NASTAVITEĽNÁ SILA ELASTICITY

Vynikajúci posilňovač panvového dna si sami dokážete prispôsobiť vašim potrebám. Jednoducho si upravíte silu elasticity a môžete začať cvičiť. Docielite tak cvičenie presne podľa vašich potrieb.

 

ZLEPŠUJE KRVNÝ SYSTÉM A PRUŽNOSŤ SVALOV

Super posilňovač panvových svalov dokáže zlepšiť krvný systém dolných končatín a sedacích svalov. Taktiež zvyšuje pružnosť zadku a dolných končatín a podporuje celkovú aktivitu organizmu.

 

KOMPAKTNÝ DIZAJN

Odteraz môžete cvičiť vždy, keď budete chcieť. Tento úžasný posilňovač panvových svalov má kompaktný dizajn s rozmermi 24 cm x 15 cm x 11 cm, takže ho ľahko pribalíte do batožiny. Má nízku hmotnosť a dobre sa prenáša i uskladňuje.

 posilnovač panvových svalov

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • 1 x posilňovač panvových svalov - panvového dna
  • farba: modrá
  • materiál: ABS plast
  • rozmery: 24 cm x 15 cm x 11 cm

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: