Výkonná vibračná čistička šperkov, okuliarov a predmetov

Kód: DS19557698
€18,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Výkonná vibračná čistička je skvelý pomocník, ktorý vám poskytne úžasnú čistotu a starostlivosť o vaše cennosti z ušľachtilej ocele. S touto univerzálnou vibračnou čističkou dosiahnete profesionálnu čistotu bez zbytočného namáhania.

Vysoká intenzita vibrácií zaručuje dôkladné a efektívne čistenie a dezinfekciu. Zbaví vás nečistôt a baktérií z vašich šperkov a predmetov ako sú okuliare, oceľové rámy, holiace strojčeky, nástroje a ďalšie oceľové časti.

Jednoduché ovládanie vibračnej umývačky vás určite ohromí. Po krátkom 3-minútovom cykle budú vaše šperky a predmety žiariť čistotou.

Vynikajúca vibračná umývačka funguje s dvoma batériami AAA 1,5 V, čo znamená, že ju môžete používať kdekoľvek, aj mimo domova. Bezpečná prevádzka je zaistená protišmykovými nožičkami.

S výkonnou, praktickou a kvalitnou vibračnou čističkou budete mať radosť z dokonale čistých a žiarivých šperkov, okuliarov a iných osobných predmetov.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

UNIVERZÁLNA VIBRAČNÁ ČISTIČKA ŠPERKOV, OKULIAROV A PREDMETOV

Aj vy dávate dôraz na čistotu?

Univerzálna vibračná čistička je kompaktným zariadením, ktoré vám poskytne dokonalú čistotu a údržbu vašich šperkov, okuliarov a iných predmetov z ušľachtilej ocele.

Čistenie a dezinfekcia ešte nikdy neboli také jednoduché a efektívne.

 

 unikatna cisticka-predmetov

VYSOKÁ INTENZITA VIBRÁCIÍ PRE NEPREKONATEĽNÚ ČISTOTU

S výkonnou vibračnou čističkou šperkov, okuliarov a iných predmetov z ocele dosiahnete profesionálnu čistotu bez námahy.

Jej vysoká intenzita vibrácií zaručuje dôkladné a účinné čistenie. Odstráňte nečistoty a baktérie z vašich predmetov, aby ste ich mohli nosiť alebo používať s istotou.

 

JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE

Užívateľská pohodlnosť je jednou z priorít tohto produktu. Unikátna vibračná umývačka šperkov je navrhnutá tak, aby vás očarila svojou jednoduchosťou.

 • vložíte šperk dovnútra a uzatvoríte čističku
 • stačí stlačiť jedno tlačidlo
 • nechať čističku pracovať

Po uplynutí krátkeho 3-minútového cyklu budú vaše šperky a predmety žiariť čistotou. Výsledok vás ohromí.

 

NEZÁVISLOSŤ OD ELEKTRICKEJ SIETE

Pri používaní tejto výnimočnej čističky šperkov nie sú potrebné žiadne zložité inštalácie ani pripojenie do elektrickej siete. Vibračná umývačka funguje na 2 batérie AAA 1,5V: !!! Nájdete tu !!!

To znamená, že ju môžete používať aj mimo domova. Je ideálnym spoločníkom na cestách alebo dovolenke, aby ste si udržiavali svoje šperky a predmety vždy čisté.

 cisticka-predmetov-a-sperkov

BEZPEČNÁ PREVÁDZKA

Unikátna vibračná čistička šperkov, okuliarov a iných predmetov z ušľachtilej ocele je vybavená protišmykovými nožičkami. Tieto eliminujú vibrácie počas jej prevádzky. Môžete si byť istí, že zariadenie bude bezpečné a spoľahlivé.

 

ÚŽASNÁ UNIVERZÁLNOSŤ

Špeciálna výkonná vibračná čistička šperkov nie je určená iba na čistenie šperkov, ale je to všestranný pomocník pre zachovanie krásy a pre starostlivosť o veci, ktoré sú vám drahé.

 • šperky
 • oceľové rámy okuliarov
 • holiace strojčeky
 • nástroje a iné oceľové časti

 

DOPRAJTE SVOJIM ŠPERKOM A PREDMETOM NOVÝ LESK

Kvalitná vibračná čistička vám prinesie radosť z perfektne čistých a žiarivých šperkov, okuliarov a predmetov. Už sa nemusíte obávať nečistôt a baktérií vďaka dôkladnej dezinfekcií v tejto jedinečnej čističke.

Vyskúšajte vibračnú čističku šperkov, okuliarov a iných predmetov sami a objavte krásu v každom detaile vašich cenností. Získať perfektnú čistotu ešte nikdy nebolo také jednoduché a zábavné.

 

 vykonna-cisticka-sperkov

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Materiál: vysoko kvalitný plast (ABS)
 • Napájanie: 2 x AAA 1,5V batérie
 • Výkon: 2 W
 • Pracovný čas: 3 minúty
 • Kapacita komory: 300 ml
 • Rozmery: 19 cm x 7 cm x 6 cm
 • Farba puzdra: bielo-šedá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: