Spoľahlivá detská poistka na skrinky (10ks)

Kód: DS69386068
€13,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

 

Balenie obsahuje 10 poistiek na skrinky

Použite spoľahlivú detskú poistku na skrinky a zvýšte bezpečnosť vašich malých detí vo svojej domácnosti. Praktické bezpečnostné detské poistky na skrinky sú skutočne nevyhnutnosťou pre každého, kto má malé deti

Odteraz sa nemusíte báť, že si dieťa otvorí skrinky, či zásuvky a vezme si uložené lieky, sáčky, či napríklad kuchynské nože. Aj keď deti starostlivo strážite, zásuvku by bez zabezpečenia otvorili behom okamihu.

Tieto praktické detské poistky na skrinky sú univerzálne s flexibilným konektorom, vďaka čomu ich jednoducho, rýchlo a pohodlne pripevníte k akémukoľvek povrchu, či tvaru skrinky.

V prípade potreby môžete samozrejme skrinku ľahko otvoriť – jednoducho odopnete zapínanie.

Tvar a vzhľad poistiek na zásuvky je tiež veľmi estetický.

Chráňte svoje deti pred nebezpečnými predmetmi pomocou spoľahlivej detskej poistky na skrinky.


NÁŠ TIP

Tu ponúkame výhodné 2-balenie poistiek na skrinky - 20ks za zvýhodnenú cenu.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

PRAKTICKÁ DETSKÁ POISTKA NA SKRINKY PRE BEZPEČNÝ DOMOV

Vždy, keď ide o vašu rodinu, na prvom mieste je určite bezpečie. Hlavne v domácnosti, kde sú malé deti, by malo byť všetko perfektne zabezpečené, aby sa deťom nič nestalo. Predstavujeme vám jednu z ideálnych pomôcok pre bezpečný domov, a to je praktická detská poistka na skrinky.

Ochráni vaše malé deti tak, že sa nedostanú k obsahu vašich skriniek a zásuviek, či tam budú uložené lieky, sáčky, kuchynské nože, ťažké predmety a podobne.

  • Do každej domácnosti s malými deťmi
  • Pri návštevách u starých rodičov
  • Pri rodinných a kamarátskych návštevách s malými deťmi

 

 detska-poistka

 

OCHRANA SKRINIEK AJ ZÁSUVIEK

Jedinečné detské poistky na nábytok sa dajú jednoducho, rýchlo a spoľahlivo použiť na zabezpečenie vašich skriniek i zásuviek. Budete ich môcť využiť v celej domácnosti. Ľahko sa pripevní na skrinky a zásuvky bez ohľadu na tvar skriniek či sú s oblými, či s ostrými hranami.

 

FLEXIBILNÝ KONEKTOR

Vynikajúca detská poistka na skrinky je spoľahlivá ochrana skriniek a zásuviek proti otvoreniu malými deťmi. Má flexibilný konektor, ktorý umožňuje nalepiť ochranu kdekoľvek. Prispôsobí sa akémukoľvek tvaru vášho nábytku.

 

UNIVERZÁLNE NA AKÝKOĽVEK POVRCH

Tieto dokonalé detské poistky  na skrinky a zásuvky nalepíte jednoducho kamkoľvek pomocou obojstrannej pásky. Zámok pevne drží na akomkoľvek povrchu. Nezáleží na tom, aký povrch má váš nábytok. Na tieto poistky na nábytok sa budete môcť spoľahnúť.

 

 spolahliva-detska-poistka-na-skrinky

 

PRÍJEMNÝ ESTETICKÝ VZHĽAD POISTKY NA NÁBYTOK

Praktické bezpečnostné poistky na skrinky a nábytok sú nielen spoľahlivé a bezpečné, ale disponujú aj príjemným estetickým vzhľadom. Biela farba môže fungovať ako elegantný kontrastný prvok voči okoliu, alebo naopak bude v jednote s farbou vašich stien, alebo s iným prvkom v izbe.

 

RÝCHLA MONTÁŽ

Montáž detskej poistky na skrinky je veľmi rýchla. Jednoducho nalepíte jednu časť poistky na pevnú časť skrinky a druhú časť poistky na zásuvku, alebo na dvere skrinky. Vďaka obojstrannej páske bude takýto detský zámok na zásuvky a skrinky bezpečne držať.

Rýchlu montáž oceníte aj vtedy, ak potrebujete poistky na nábytok použiť len príležitostne, napríklad v prípade, že návštevníci s malými deťmi sú už skoro za dverami.

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Vďaka kvalitným materiálom, stabilnej montáže a dôvtipnému systému zapnutia a rozopnutia unikátnej detskej poistky na skrinky je jej použitie skutočne veľmi jednoduché.

 detska-poistka-na-skrinky

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Materiál: ABS + poťahová páska
  • Rozmery: 20 cm x 5 cm x 0,8 cm
  • Farba: biela
  • Plastové obaly

 

NÁŠ TIP

 

OCHRANA ROHOV - CHRÁNIČ ROHOV STOLA A NÁBYTKU

 

ochrana rohov - chránič rohov stola a nábytku

 

Keď sa deti učia chodiť, padajú stovky krát. Zabezpečte svoju domácnosť a ochráňte vaše deti pred nárazmi, pomliaždeninami či rozbitím hlavy. Tieto kvalitné chrániče rohov vám s tým pomôžu.

 

 

UNIKÁTNE ZRKADLO DO AUTA PRE DETI

 

zrkadlo do auta pre deti

 

Vyskúšajte jedinečné zrkadlo do auta pre deti a získajte neustály prehľad o tom, čo vaše dieťatko robí, aj keď sedí v autosedačke otočenej proti smeru jazdy.

 

 

JEDINEČNÁ A PRAKTICKÁ DETSKÁ VIDEO PESTÚNKA

 

detská video pestúnka

 

Spoznajte túto jedinečnú video pestúnku, s ktorou budete mať Vaše bábätko pod dohľadom a v bezpečí, nech ste kdekoľvek. Ako náhle bude niečo Vášmu drobcovi chýbať, okamžite Vás na to upozorní. Výnimočný dosah, citlivé senzory a režim nočného videnia Vám poskytnú spoľahlivý prehľad.

 

 

UNIKÁTNY USPÁVAČ BÁBÄTIEK – BIELY ŠUM

 

biely šum - pomôcka na zaspávanie

 

Spoznajte tento skvelý uspávač bábätiek, ktorý pomôže zaspať vášmu drobcovi behom chvíle. Vďaka bielemu šumu to bude hračka. Biely šum pripomína bábätkám zvuky, ktoré počúvali v maternici. To ich upokojuje a uvoľňuje, a tak zaspia omnoho skôr.

 

 

DETSKÁ NOVORODENECKÁ VÁHA

 

digitálna detská váha do 20 kg

 

Praktická digitálna detská váha - kojenecká vám poskytne dokonalý prehľad o telesnej hmotnosti vášho bábätka. Je navrhnutá pre bezpečné, spoľahlivé a jednoduché použitie. Pomôže vám zabezpečiť dôslednú starostlivosť o vaše dieťatko.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: