Výkonný elektrický odvlhčovač vzduchu

Kód: DS18011440
€45,99 / ks
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…
 

Vyskúšajte dokonalý elektrický odvlhčovač vzduchu a spoľahlivo sa zbavíte vlhkosti, plesní a zápachu vo vašej domácnosti. Získate zdravší, čistejší a teda bezpečnejší domov.

Použitie jedinečného elektrického pohlcovača vlhkosti je skutočne veľmi jednoduché. Stačí pripojiť k elektrickej sieti a zapnúť. Na naplnenú nádobku na kondenzovanú vodu vás upozorní kontrolka. Kapacita nádržky je až 500 ml.

Unikátny elektrický odvlhčovač vzduchu je vysoko účinný, no využíva technológiu, vďaka ktorej je aj veľmi tichý, šetrný a bezpečný. Nevyužíva vôbec chemikálie.

Táto praktická sušička vzduchu je svojim tichým chodom ideálna pre rodiny s malými deťmi a pre ľudí s plytkým spánkom a citlivým sluchom.

Svojim moderným dizajnom a kompaktnými rozmermi sa dokonalo hodí do každého interiéru – do domácnosti, do kancelárie, na chalupu.


 

DOPRAVA ZADARMO

Tu nájdete balenie 4 ks odvlhčovača vzduchu ku ktorému získate dopravu zadarmo

 

Detailné informácie

Podrobný popis

SPOĽAHLIVÝ ELEKTRICKÝ ODVLHČOVAČ VZDUCHU

Vlhké múry, prílišná vlhkosť prostredia a tvoriace sa plesne nie je vôbec to, čo by sme si v našich domácnostiach želali. Riešenie teraz ponúka špeciálny, praktický a spoľahlivý elektrický odvlhčovač vzduchu.

V priebehu niekoľkých hodín vás zbaví prebytočnej vlhkosti v izbách a vy si budete môcť užívať zdravší, krajší a príjemnejší domov.

 

 vykonna-susicka-vzduchu---elektricky-odvlhcovac

VYSOKO ÚČINNÝ

Účinnosť týchto unikátnych elektrických pohlcovačov vlhkosti je skutočne veľmi vysoká. Jeden elektrický odvlhčovač dokáže už za jeden deň nasať vlhký vzduch a následne skondenzovať až 300 ml vody. Dokonalo sa postará o správnu vlhkosť vo vašej domácnosti.

 

S NÁDRŽKOU AŽ NA 500 ML

Vynikajúci elektrický odvlhčovač má praktickú nádržku na skondenzovanú vodu, ktorá má kapacitu až 500 ml. Vystačí vám tak na 40 hodín prevádzky zariadenia. Vďaka tomu nebudete musieť každú chvíľu vodu vylievať.

Túto sušičku vzduchu môžete bez problémov nechať doma pracovať takmer 2 dni. V prípade naplnenia nádržky vodou zasvieti kontrolka.

 

UNIKÁTNA TECHNOLÓGIA – TICHÁ, BEZ CHEMIKÁLIÍ, ŠETRÍ ENERGIU

Unikátny elektrický odvlhčovač vzduchu funguje na báze Peltierovej technológie:

 • bez hlasitého kompresora
 • žiadne kartuše
 • žiadne chemikálie

Spoľahlivo vás zbaví vysokej vlhkosti v miestnostiach a tým aj nepríjemného zápachu, húb a plesní.

Vďaka svojej tichej prevádzke nebude nijak obmedzovať vašu rodinu. Je priam ideálny pre rodiny s malými deťmi, alebo pre ľudí s veľmi plytkým spánkom.

Navyše vďaka svojmu výkonu 23 W, ktorý je absolútne dostatočný, ušetríte aj elektrickou energiou a tým aj vašimi financiami.

 

 jedinecny-odvlhcovac-vzduchu

MODERNÝ DIZAJN

Tento jedinečný elektrický pohlcovač vlhkosti má zaujímavý moderný dizajn. Dokonalo sa hodí do každej domácnosti, do každého interiéru.

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Praktický odvlhčovač – sušičku vzduchu jednoducho pripojíte pomocou adaptéra k elektrickej sieti a zapnete. Môže byť v prevádzke až 2 dni, pokým sa nenaplní nádržka. Potom je potrebné vodu z nádržky vyliať.

 

ĽAHKO PRENÁŠATEĽNÝ

Vďaka svojim kompaktným rozmerom 14,5 / 12 / 21 cm vám tento jedinečný elektrický odvlhčovač vzduchu poslúži skutočne kdekoľvek, kde budete potrebovať. U vás doma, v kancelárii, či na chalupe. Ľahko ho postavíte na stól, na parapetu okna, alebo na skrinku. Veľkou výhodou je aj jeho príjemný, univerzálny a moderný dizajn.

 

 elektricky-odvlhcovac-vzduchu

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • farba: biela
 • materiál: plast
 • napätie: 220 – 240 V
 • adaptér: 9 V, 3 A
 • výkon: 23W
 • účinnosť: 300 ml denne
 • objem nádrže: 500 ml
 • rozmery (dĺžka / šírka / výška): 14,5 / 12 / 21 cm
 • dĺžka kábla: 1,5m
 • hmotnosť: 1,5 kg

 

NÁŠ TIP

 

PRAKTICKÝ ODVLHČOVAČ VZDUCHU 

 

odvlhčovač vzduchu

 

Unikátny odvlhčovač vzduchu je určený na odstránenie vlhkosti, zabránenie vzniku plesní, zrážania vodnej pary, zatuchnutému vzduchu a pre celkovú kvalitu vzduchu. Špeciálne gélové kryštály účinne znižujú vlhkosť na ideálne hodnoty.

 

 

PRAKTICKÝ POHLCOVAČ VLHKOSTI DO AUTA

pohlcovač vlhkosti do auta

Praktický pohlcovač vlhkosti do auta je jedinečný, inovatívny a elegantný doplnok do auta, vďaka ktorému sa zbavíte vlhkosti, pachov a zamedzíte zahmlievaniu okien.

 

 

REVOLUČNÝ INTELIGENTNÝ ODVLHČOVAČ VZDUCHU

inteligentný odvlhčovač vzduchu

Unikátny inteligentný odvlhčovač vzduchu je vysoko účinný, no využíva technológiu, vďaka ktorej je aj veľmi tichý, šetrný a bezpečný. Vzduch zbaví nielen vlhkosti, ale aj škodlivých látok, čím ho kvalitne vyčistí.

 

 

VRECÚŠKA PROTI ZÁPACHU A VLHKOSTI DO TOPÁNOK

 

vrecúška proti zápachu a vlhkosti do topánok

 

Unikátny pohlcovač pachov a vlhkosti na dokonalé, rýchle a účinné odstránenie nepríjemných pachov a vlhkosti sa hodí do topánok, špajze, auta, skrine a iné. Dokonale absorbuje pachy a vlhkosť, a tak zanecháva čistý a svieži vzduch. 

 

 

VYNIKAJÚCI VLHKOMER NA DREVO

vlhkomer na drevo

Spoznajte špeciálny vlhkomer na drevo, ktorý vám umožní zmerať vlhkosť mnohých druhov dreva v priebehu okamihu a veľmi presne.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: