Praktický odvlhčovač vzduchu

Kód: DS52201073
€15,99 / ks
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…
 
 

Unikátny odvlhčovač vzduchu je určený na odstránenie vlhkosti, zabránenie vzniku plesní, zrážanie vodnej pary, zatuchlému vzduchu a pre celkovú kvalitu vzduchu. Špeciálne gélové kryštály účinne znižujú vlhkosť na ideálne hodnoty.

Bez akéhokoľvek zápachu, netoxický a opakovateľne použiteľný. Navyše nemusíte dokupovať žiadne tablety, takže šetrí aj vaše peniaze.

Sušič vzduchu sa hodí do akýchkoľvek izieb, kancelárií, chodieb a iných priestorov. Môžete ho použiť aj v šatníkových skriniach, aute, karavane, skrátka všade, kde je to potrebné. Vďaka kompaktným rozmerom a štýlovému dizajnu je z tohto odvlhčovača zaujímavý a štýlový doplnok do domácnosti.

Kontroluje úroveň vlhkosti u vás doma
• Pomáha v prevencii proti vzniku a šíreniu plesní
• Zlepšuje fyzickú a psychickú pohodu
• Pomáha chrániť osobný majetok
• Vytvára príjemnú klímu


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete balenie 2-balenie odvlhčovača vzduchu za zvýhodnenú cenu. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

KONIEC PLESNIAM A VLHKOSTI

Prinášame Vám tento unikátny odvlhčovač, ktorý je najlepším riešením pre reguláciu vlhkosti. Dokonale absorbuje prebytočnú vlhkosť zo vzduchu a vytvára tak zdravú klímu. Špeciálne gélové granule majú mimoriadnu absorpčnú schopnosť pre vyššiu výkonnosť systému. 

S týmto pohlcovačom vlhkosti:

  • Eliminuje riziko výskytu plesní - zamedzí výskyt plesní, ktoré sú najčastejšou príčinou respiračných a iných zápalových ochorení
  • Ušetrí vám náklady - za vlhkosťou zničený nábytok, oblečenie, potraviny a iné 
  • Vytvára príjemnú klímu v byte, dome, kancelárii, salóne či galérii

 

 jedinecny-odvlhcovac-vzduchu

 

AKO SA ODVLHČOVAČ POUŽÍVA

Odvlhčovač umiestnite v požadovanej miestnosti. Nechajte ho pôsobiť. Nadbytočná vlhkosť sa ukladá do gélových granúl. Ak je celkom naplnený absorbovanou vlhkosťou, postranné indikátory zmenia farbu z pôvodnej svetlo modrej na červenú. Sušič môžete jednoducho znovu použiť, stačí ho len pripojiť na 1-3 hodiny a zahriatím zmení farbu na modrú.

 

OPAKOVATEĽNÉ POUŽITIE

Pohlcovač vlhkosti je opakovateľne použiteľný vďaka možnosti vysušenia nemusíte kupovať ďalšie a ďalšie náplne. Takto Vám šetrí množstvo peňazí za opätovné dokupovanie tabliet a iných prípravkov. Odvlhčovač môžete používať zas a znovu stále do okola.

  

RÝCHLY A DLHODOBÝ ÚČINOK

Vďaka špeciálnym gélovým granulám odvlhčovač rýchlo a efektívne absorbuje prebytočnú vlhkosť a prispieva k zdravej klíme v domácnosti. Pohlcovač môžete nechať v miestnosti dlhodobo. Odvádza iba prebytočnú vlhkosť, takže sa nemusíte báť príliš suchého vzduchu.


 

Tento odvlhčovač je ideálnym pomocníkom pre ochranu nielen vášho zdravia, ale aj majetku.

 


 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A ŠTÝLOVÝ DIZAJN

Pri výrobe boli použité najkvalitnejšie materiály s dôrazom na dlhú výdrž produktu a opakovateľné používanie. Preto Vám výrobok bude slúžiť po množstve použití. Navyše dizajn výrobku je nadčasový a štýlový, preto sa hodí aj ako vkusný doplnok do každej domácnosti.

 

 odvlhcovac-vzduchu

INDIKÁTOR NAPLNENIA

Odvlhčovač je vybavený špeciálnym indikátorom naplnenia. Ak je celkom naplnený absorbovanou vlhkosťou, postranné indikátory zmenia farbu z pôvodnej svetlo modrej na červenú. Vy už následne viete, že je potrebné odvlhčovač vysušiť a následne ho možno znovu používať.

  

ČO JE PRÍČINOU VLHKOSTI?

Nadmernú vlhkosť môže spôsobovať množstvo faktorov. Najčastejšie sa jedná o prenikanie vlhkosti cez otvorené póry v stenách, kvapkanie a únik vody, zrážanie vody, izbové kvety, akvária ale aj bežné činnosti ako je varenie, pranie, sušenie bielizne či sprchovanie stoja za vznikom vlhkosti. Vlhkosť pod úrovňou 50% väčšinou nie je nebezpečná, ale nad tieto hodnoty už môže mať negatívne účinky.

 

PREČO ODVLHČOVAČE VZDUCHU?

Nadmerná vlhkosť zvyšuje vznik negatívnych dôsledkov na vaše zdravie a majetok. Pri dlhodobej zvýšenej vlhkosti vznikajú plesne a spóry, ktoré sú najčastejším spúšťačom dýchacích ochorení. Zapríčiňujú aj alergie, vyšší výskyt roztočov, prispievajú k vzniku reumy a iných zápalových ochorení

Okrem toho vlhkosť priamo poškodzuje váš majetok. Nábytok, oblečenie či potraviny sú najčastejšie znehodnotené pôsobením vlhkosti. Prílišná vlhkosť škodí aj fyzickej a duševnej pohode.

 

 prakticky-odvlhcovac-vzduchu

SADA OBSAHUJE:

  • odvlhčovač vzduchu (vrátene kábla)
  • nekonzumovateľné granule na zachytávanie vlhkosti

*Tento produkt nie je potrebné počas používania pripájať a nemal by prísť do priameho kontaktu s vodou.


 

NÁŠ TIP

SPOĽAHLIVÝ ELEKTRICKÝ ODVLHČOVAČ VZDUCHU

elektrický odvlhčovač vzduchu

Vyskúšajte dokonalý elektrický odvlhčovač vzduchu a spoľahlivo sa zbavíte vlhkosti, plesní a zápachu vo vašej domácnosti. Získate zdravší, čistejší a teda bezpečnejší domov.

 

 

PRAKTICKÝ POHLCOVAČ VLHKOSTI DO AUTA

pohlcovač vlhkosti do auta

Praktický pohlcovač vlhkosti do auta je jedinečný, inovatívny a elegantný doplnok do auta, vďaka ktorému sa zbavíte vlhkosti, pachov a zamedzíte zahmlievaniu okien.

 

 

REVOLUČNÝ INTELIGENTNÝ ODVLHČOVAČ VZDUCHU

inteligentný odvlhčovač vzduchu

Unikátny inteligentný odvlhčovač vzduchu je vysoko účinný, no využíva technológiu, vďaka ktorej je aj veľmi tichý, šetrný a bezpečný. Vzduch zbaví nielen vlhkosti, ale aj škodlivých látok, čím ho kvalitne vyčistí.

 

 

VRECÚŠKA PROTI ZÁPACHU A VLHKOSTI DO TOPÁNOK

 

vrecúška proti zápachu a vlhkosti do topánok

 

Unikátny pohlcovač pachov a vlhkosti na dokonalé, rýchle a účinné odstránenie nepríjemných pachov a vlhkosti sa hodí do topánok, špajze, auta, skrine a iné. Dokonale absorbuje pachy a vlhkosť, a tak zanecháva čistý a svieži vzduch. 

 

 

VYNIKAJÚCI VLHKOMER NA DREVO

vlhkomer na drevo

Spoznajte špeciálny vlhkomer na drevo, ktorý vám umožní zmerať vlhkosť mnohých druhov dreva v priebehu okamihu a veľmi presne.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: