Originálne snežné korčule – mini lyže

Kód: DS40672563
€89,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte originálne snežné korčule – mini lyže a užívajte si perfektnú lyžovačku kedykoľvek budete na horách.

Jedinečná veľkosť mini lyží na topánky je ich najväčšou výhodou. Veľmi dobre sa prenášajú, môžete ich mať uskladnené v kufri auta počas celej zimy. Budete tak pripravení, ak pôjdete okolo lyžiarskeho strediska.

Upínanie vysokokvalitných snežných korčúľ je veľmi rýchle a jednoduché.  Pripevňujú sa račňovým viazaním priamo na zimné, alebo snowboardové topánky. Bezpečné uchytenie mini lyží k topánke poskytnú aj pätové popruhy.

Veľkosť lyžiarskych snežných korčúľ je univerzálna. Tieto mini lyže na topánky sú vhodné na takmer všetky typy topánok a na veľkosti obuvi 35 – 47.

Užijete si rodinnú lyžovačku na zjazdovkách, snowparkoch, alebo na rôznych lesných tratiach. Mini lyže sú ideálne aj na bežecké lyžovanie.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

PRAKTICKÉ SNEŽNÉ KORČULE – MINI LYŽE

Radi si užívate zimné športy? Lyžovanie je špecifický šport, ktorý zvyčajne vyžaduje riadnu výstroj. Tieto praktické snežné korčule – mini lyže vo výraznej miere zjednodušujú prípravu na lyžovanie.

  • Mini lyže majú ideálnu veľkosť na prenášanie – nezaberajú veľa miesta
  • Dajú sa pripevniť na akékoľvek zimné, alebo snowboardové topánky

 

mini-lyže

 

IDEÁLNE DO BATOŽINY

Vzhľadom na svoju veľkosť a nízku váhu sa dajú tieto snežné lyžiarske korčule veľmi jednoducho prenášať.

Počas zimnej sezóny ich môžete mať stále uložené v kufri auta. V prípade, že budete mať cestu okolo lyžiarskeho strediska, môžete si ísť kedykoľvek zalyžovať.

 

JEDNODUCHÉ UPÍNANIE

Tieto jedinečné mini lyže na topánky sa pripevňujú priamo na zimné, alebo snowboardové topánky. Jednoducho sa zapínajú račňovým viazaním. Bezpečné uchytenie mini lyží k topánke poskytnú aj pätové popruhy.

 

UNIVERZÁLNA VEĽKOSŤ

Veľkosť snežných korčúľ – mini lyží je univerzálna. Je vhodná na takmer všetky typy topánok a na veľkosti obuvi 35 – 47. Táto jedinečná výhoda lyžiarskych korčúľ spočíva v systéme nastaviteľného viazania.

 

jedinecne-snezne-korcule

KVALITNÉ MATERIÁLY

Originálne lyžiarske snežné korčule sú vyrobené z kvalitného, veľmi odolného, ale ľahkého materiálu. K dosiahnutiu ešte lepších vlastností je vystužený sklolaminátom.

 

DO KAŽDÉHO TERÉNU

Unikátne, praktické a pohodlné mini lyže vám umožnia užiť si lyžovanie na zjazdovkách, snowparkoch, na rôznych lesných tratiach. Môžete ich používať aj na bežecké lyžovanie. Kovové hrany lyží a praktická brzda na päte zabezpečia ľahké zastavenie.

 

IDEÁLNE PRE CELU RODINU

Lyžiarske snežné korčule sú ideálnym darčekom pre celú rodinu. Vďaka širokému rozpätiu veľkostí topánok, na ktoré sa môžu upínať, veľkosti 35 – 47, sú v mnohých rodinách ideálne tak pre deti ako aj pre dospelých.

Pri prenášaní, alebo uskladnení vám dokonca ani niekoľko párov mini lyží nezaberie veľa miesta. Vy si tak naozaj užijete rodinnú lyžovačku.

 

unikatne-snezne-korcule

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • snežné korčule
  • univerzálna veľkosť: odporúčaná veľkosť lyžiarskych topánok: 35 - 47 EU

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: