Trekingové palice

NOVÁ KOLEKCIA

Vitajte v našom internetovom obchode, ktorý je vašou najlepšou destináciou pre senzačné skladacie turistické a trekingové palice! Ak ste outdoorový nadšenec, ktorý rád objavuje krásy prírody, potom ste na správnom mieste. Naša kolekcia trekingových palíc je navrhnutá tak, aby zlepšila vaše zážitky z turistiky a trekingu a poskytla vám stabilitu, oporu a pohodlie počas celej cesty.

Jednou z výrazných vlastností našich trekingových palíc je ich skladacia konštrukcia. Táto inovatívna funkcia vám umožňuje ľahko zložiť a zbaliť palice, keď ich nepoužívate, vďaka čomu sú neuveriteľne pohodlné na prepravu a skladovanie. Či už sa vydávate na náročnú túru alebo plánujete viacdňový trek, tieto skladacie palice sa rýchlo stanú vašimi spoľahlivými spoločníkmi.


 

Najpredávanejšie

2 položiek celkom

Cena

1423
11423
jedinecne trekingove palice
€22,99

Vyskúšajte senzačné turistické a trekingové palice skladacie a zažite rýchlu chôdzu, turistiku, či treking s touto spoľahlivou oporou. Navyše získate množstvo...

DA96104088
jedinecne turisticke palic e
€14,99

    Vyskúšajte senzačné turistické a trekingové palice skladacie a zažite rýchlu chôdzu, turistiku, či treking s touto spoľahlivou oporou. Navyše získate množstvo...

DS96104088

Pri trekingových paliciach je kľúčová odolnosť a my chápeme dôležitosť spoľahlivého vybavenia pri outdoorových aktivitách. Preto sú naše skladacie turistické a trekingové palice vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ktoré vydržia. Pevná konštrukcia zaručuje, že tieto palice vydržia aj tie najnáročnejšie terény a poveternostné podmienky, vďaka čomu budete mať istotu, že s ľahkosťou zvládnete akúkoľvek trasu.

Pohodlie je ďalším aspektom, ktorý pri našich trekingových paliciach uprednostňujeme. Ergonomické rukoväte sú navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlný úchop, čím sa znižuje namáhanie vašich rúk a zápästí počas dlhých túr. Nastaviteľné popruhy na zápästie poskytujú dodatočnú oporu a zabraňujú náhodným pádom, vďaka čomu môžete udržiavať stabilné tempo bez obáv, že vám palice vykĺznu.