Švihadla

EFEKTÍVNY SPÔSOB, AKO SA DOSTAŤ DO FORMY

Ak hľadáte zábavný a efektívny spôsob, ako sa dostať do formy, potom už nehľadajte nič iné ako našu ponuku švihadiel! Či už ste začiatočník alebo skúsený fitnes nadšenec, máme pre vás perfektné švihadlo.

V našom výbere nájdete tradičné švihadlá, ako aj digitálne inteligentné švihadlá s počítadlami, ktoré sú ideálne na sledovanie vašich pokrokov a dosahovanie vašich fitnes cieľov. Vďaka funkciám, ako sú nastaviteľné dĺžky a pohodlné úchopy, sú naše švihadlá navrhnuté tak, aby bol váš tréning čo najefektívnejší a najpohodlnejší.


 

Najpredávanejšie

jedinecne svihadlo s pocitadlom
Kvalitné švihadlo s počítadlom
Momentálne nedostupné
DS70252174
 
€13,99
2 položiek celkom

Cena

1316
11316

Značky

Zobrazených položiek: 2
jedinecne svihadlo s pocitadlom
Akcia Tip
Kvalitné švihadlo s počítadlom
Momentálne nedostupné
€13,99

Chcete vedieť koľkokrát ste preskočili cez švihadlo? Toto jedinečné švihadlo má zabudované počítadlo počtu preskokov švihadla. Na základe týchto údajov je možné upraviť a...

DS70252174
jedinecne svihadlo s pocitadlom
€15,99

Chcete vedieť koľkokrát ste preskočili švihadlo, ako dlho ste cvičili alebo koľko kalórií ste pri cvičení spálili? Toto jedinečné švihadlo má zabudované počítadlo spálených...

DS88858254

Okrem toho, že sú švihadlá skvelým kardio tréningom, sú aj cvičením s nízkym dopadom, ktoré je nenáročné na vaše kĺby. A vďaka tomu, že ho môžete pohodlne používať doma alebo na cestách, môžete Jump Roping ľahko zaradiť do svojho nabitého programu.

Tak prečo čakať? Prezrite si našu ponuku švihadiel ešte dnes a urobte prvý krok k zdravšiemu a šťastnejšiemu životu! A nezabudnite, že s našimi konkurenčnými cenami a rýchlou dopravou nie je dôvod nezačať s Jump Ropingom ešte dnes.